999 rezultate për

shakira-s

Jennifer i mësoi Shakirës si të bëjë twerk dhe rrjeti u çmend (VIDOE) Jennifer Lopez e di mirë që të gjitha ne kemi nevojë për motivim pas një izolimi të gjatë në shtëpi dhe kështu, prandaj
Pique zbulon Top 11 ideal, ja reagimi i Shakira-s (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka bërë publik formacionin e tij ideal nëpërmjet një loje elektronike futbolli. Kat