999 rezultate për

shaka

E krahasoi me një karting, Benzema me shaka: Po thoja të vërtetën Karim Benzema tha se ai "thjesht tha të vërtetën" për bashkëkombësin francez Olivier Giroud. Sulmuesi i Real Madridit
Për shaka me miqtë shkruajti në Facebook së është i infektuar me koronavirus, arrestohet kosovari Policia ka arrestuar 22 persona që nuk e kanë respektuar vendimin e qeverisë për lëvizje të kufizuar. Por, një tjetër
Sadiku nga Spanja: E morëm me shaka, por tani jemi izoluar Armando Sadiku, sulmuesi i Kombëtares që aktivizohet me Malagën në Spanjë, tregoi nëpërmjet një lidhjeje me Top Channel
Bashkëshortja e Hysajt e pëson keq nga shakaja e shkodranit (VIDEO) Ditët që qëndrimit në shtëpi nuk janë aspak të thjeshta as për futbollistët që janë mësuar me aktivitet fizik. Elseid Hy
"Koronavirusi nuk është shaka", rrëfimi rrëqethës i futbollistit në Spanjë: Më ra të fikët Rrëfim rrëqethës i Jonathas Cristian de Jesus, i njohur shkurt me emrin Jonathas, sulmuesit të Elches në Spanjë, i cili
Flet pacientja e 69-të e prekur nga koronavirusi: Mos dilni jashtë, nuk është shaka! (VIDEO) "Përqafime nga larg dhe me patjetër do të takohemi kur të mbarojë lufta" Kështu shkruan kryeministri Rama në Facebook
"Në fillim e mora me shaka", reagon futbollisti shqiptar me koronavirus Valdrin Mustafa ishte lojtari i parë shqiptar që doli pozitiv me Koronavirus. Ai është i mbyllur në karantinë dhe pr
"Kjo nuk është një shaka", këngëtarja e njohur tregon si humbi jetën miku i saj Bebe Rexha, nëpërmjet një postimi në Twitter ka njoftuar se ka humbur një të njohurin e saj. Shkak për vdekjen e tij
Enca sapo deklaroj se do të kryente marrëdhnie seksuale me të gjithë "krijimet" e saj (VIDEO) Shpesh herë këngëtarët postojnë këngët e tyre të mëparshme në ‘story-t’ në Instagram duke na rikujtuar projektet që mund
Policia apel shoferëve: Në rrugë me akull e dëborë s’bëhet shaka (VIDEO) Në disa qarqe të vendit tonë, si Korça, Dibra apo Elbasani ka pasur rreshje dëbore gjatë ditës së sotme, teksa situata n
Shokët tmerrojnë Neymarin, i fusin gjarpër në dollap (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Shokët i vendosin një gjarpër në dollap, shikoni si tërbohet Neymar (VIDEO) Pas një fillim sezoni të vështirë, Neymar Jr duket se i ka lënë pas krahëve mosmarrëveshjet me klubin e PSG-s. Brazil
Brad Pitt hodhi një kunjë Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston ishte aty për ta duartrokitur! (VIDEO) Le ta pranojmë që kryefjala e mediave dje ishin Brad Pitt dhe Jennifer Aniston. Përpos takimit të tyre në prapaskenë
Shaka e hidhur para sallës, si reagoi DiCaprio kur i përmendin fiksimin për vajzat e reja (VIDEO) Aktori i njohur britanik i humorit, Ricky Gervais do të mbahet mend për thënien e disa batutave mjaft të forta, pasi pre
Sherri i bujshëm Ermal-Besi, reagimi epik i Noizyt (FOTO LAJM) Fundviti i ka gjetur dy aktorët më të njohur shqiptar të përfshirë në "sherr" më njëri tjetrin. Njëri hidh e tjetri p
“Nisi si me shaka!“ Ish-banorja e BB rrëfen historinë e re të dashurisë (FOTO LAJM) “Jam e dashuruar mbas kaq kohësh”! Kjo është deklarata më e fundit e ish-banores së Big Brother, Fiorentina Halili.
2 shenjat e horoskopit që u ngel hatri sa hap e mbyll sytë, kurseni shakatë E mbani mend herën e fundit kur ju ka ngelur hatri për diçka? Mund të ketë ndodhur dje, pak minuta më parë, nuk ju ndodh
"Mish në hell", shakaja "djallëzore" mes të ushtarësh (VIDEO) Disa ushtarë të rinj në botë kan zgjedhur një lojë të çuditshme për tu argëtuar. Siç e shihni në video ata kan furtur
Eliona nuk bënë shaka në Instagram, foto provokuese njër pas tjetrës (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një prej emrave të estradës shqiptare që përflitet më së shumti dhe komentohet në
Ahmeti për "bombat" e El Cheka-s: Po fyenim me shaka Një pjesë e bisedave të përgjuara të zyrtarëve të lartë të BDI-së të cilat po i publikon “El Cheka” në rrjetet sociale,