999 rezultate për

shahinit

Zbardhet pasuria e Besa Shahinit: Apartament 75 mijë euro në Tiranë e makinë dhuratë Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vl
Emërohet Evis Kushi, sa deputetë votuan "pro" shkarkimit të Besa Shahinit Kuvendi ka votuar sot shkarkimin e Besa Shahinit si ministre të Arsimit dhe Sportit dhe emërimin në vend të saj të Evis
Largimi i Besa Shahinit, akademiku Fuga tregon çfarë ndodhi kur i kërkoi takim Profesori dhe akademiku Artan Fuga ka bërë një analizë në lidhje me largimin e ministres së Arsimit Besa Shahini. Si
Largimi i Lleshajt dhe Shahinit, Balla tregon detajet pas mbledhjes Kreu i grupit parlamentar Taulant Balla ka folur për mediat pas mbledhjes së PS, ku bëri me dije se deri më 25 prill PS
Ana e panjohur e Besa Shahinit, martesa me deputetin më të ri dhe marrëdhënia me vajzën e bashkëshortit Pak ditë më parë, ministrja e Arsimit, Besa Shahini, u fotografa gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar të jugut. Ajo
"10 mijë studentë iu përgjigjën saktë Turit", akademiku Fuga i drejtohet Shahinit Nga Artan Fuga Qytetarja Besa Shahini sipas mediave dhe rrjeteve sociale me emrin e saj ka deklaruar se mbi 10 mijë m
Vajza maturante e Niko Peleshit i drejtohet Shahinit: Nuk kërkojmë diplomat false (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi, e cila është bërë e njohur në media si vajza e Niko Peleshit, është maturante dhe i ka drejtuar nëpërmj
Denoncimi i maturantëve: Provimi ishte jashtë udhëzimeve të Besa Shahinit (FOTO LAJM) Të gjithë maturanët i janë nënshtruar sot provimit të dytë, atij të Gjuhës dhe Letërsisë. Në lidhje me këtë provim, ka e
Asnjë fjalë për abuzimin e 15 vjeçares nga roja e shkollës, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Rasti i abuzimit të një vajze të mitur në Babrru në Tiranë, nga roja e shkollës për gati 3 vite, ka shkaktuar reagim të
Vendimi i Shahinit për të shtyrë zgjedhjet në universitete, reagon Mynyr Koni Rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni ka falënderuar ministren e Arsimit Besa Shahini për shtyrjen e zgjedhjeve
Ngacmim seksual në shkollën e Mesme në Fier, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Publikimi mbrëmjen e djeshme në “Stop” në televizionin “Klan” i skandalit seksual në një shkollë të Mesme në Fier ka bë
Nën hapat e mamasë: Vajza e Anjeza Shahinit do t’ju ëmbëlsojë ditën me zërin e saj (VIDEO) Shtatë muaj më parë, këngëtarja e njohur Anjeza Shahini u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe diplomanti anglez, Paul E
Pas sherrit me politikanin, flet burri i Besa Shahinit Pas debatit në studion televizive dhe pas sherrit ka folur edhe burri i Besa Shahinit, ministres së Arsimit, Dardan Moll
Ekstradohet kushëriri i Besa Shahinit për në SHBA Para pak minutash, përmes Aeroportit të Prishtinës është ekstraduar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Imer Shahini
Konfirmohet arrestimi i vëllait të Besa Shahinit Policia e Kosovës ka arrestuar Imer Shahinin, biznesmeni kosovar i cili ishte në kërkim nga autoritetet amerikane. Sh
Arrestohet vëllai i Besa Shahinit Policia e Kosovës ka arrestuar të martën biznesmenin nga Kosova Imer Shahinin, djali i xhaxhait i Besa Shahinit, ministr
Burri i Besa Shahinit u arrestua për shkak se sulmoi një zyrtar Dardan Molliqaj, deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PSD’së, gjatë ditës së sotme u arrestua nga ana e policisë
Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit (FOTO LAJM) Partia Socialdemokrate e Kosovës njofton se Policia ka arrestuar sot në orët e hershme të mëngjesit deputetin Dardan Mol
Zbardhet shkaku, pse u arrestua burri i Besa Shahinit Policia e Kosovës dhënë detaje të tjera pas arrestimit të deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj. Përmes një njoftimit
Gjykata e Apelit vërteton dënimin me burg ndaj Shahinit Gjykata e Apelit ia ka vërtetuar dënimin prej 18 muajsh burgim me kusht, kryetarit të Aleancës Kosovare të Bizneseve (AK