999 rezultate për

shahini

Zbardhet pasuria e Besa Shahinit: Apartament 75 mijë euro në Tiranë e makinë dhuratë Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vl
Arrestohet burri i ish-ministres Besa Shahini (FOTO LAJM) Përfaqësues të Partisë Socialdemokrate kanë protestuar sot para stacionit të Policisë së Kosovës për shkak të qasjes që
Berat Buzhala: Jam i sigurt, Edi Rama shkarkoi Besa Shahinin dhe Gent Cakajn! Gazetari kosovar, Berat Buzhala deklaroi se kryeministri se kryeministri Edi Rama e ka shkarkuar ish-ministren e Arsimit
U largua Besa Shahini, ministrja e re e Arsimit zbulon si e mësoi për detyrën e re Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka treguar se si kryeministri Edi Rama e kishte thirrur në zyrë dhe i kishte propozuar të
Emërohet Evis Kushi, sa deputetë votuan "pro" shkarkimit të Besa Shahinit Kuvendi ka votuar sot shkarkimin e Besa Shahinit si ministre të Arsimit dhe Sportit dhe emërimin në vend të saj të Evis
Largimi i Besa Shahinit, akademiku Fuga tregon çfarë ndodhi kur i kërkoi takim Profesori dhe akademiku Artan Fuga ka bërë një analizë në lidhje me largimin e ministres së Arsimit Besa Shahini. Si
E vetmja që i kthente fjalën Ramës? Shahini flet për largimin në ditën e parë të shkollës Ditën e sotme, Besa Shahini u ftua në Open për të folur në lidhje me largimin e saj në ditën e parë të vitit të ri shkol
Shahini largohet nga detyra, Rama njofton ministren e re të arsimit Besa Shahini është larguar nga detyra si ministre e Arsimit. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, ndërsa këtë
Vdekja e mësuesit për shkak të COVID-19, ministrja Shahini bën apelin e fortë Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka reaguar në rrjetin social “Facebook” për situatën e koronavirusit në vend. Humbja
"Çfarë bëri Turi?", Besa Shahini i përgjigjet Kryemadhit Dy ditë më parë ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se do të largohet nga Qeveria si dhe nga Shqipëria në përfund
Largimi i Lleshajt dhe Shahinit, Balla tregon detajet pas mbledhjes Kreu i grupit parlamentar Taulant Balla ka folur për mediat pas mbledhjes së PS, ku bëri me dije se deri më 25 prill PS
Shahini: Nuk do të përfshihem në zgjedhjet e 2021 Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka deklaruar se nuk do të përfshihet në zgjedhjet e 2021 dhe se për këtë vendim ka njo
"Nga t'ia mbaj, nga të mbytem", flet qytetari i paralizuar 9 muaj pas tërmetit Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Dorjan Teliti ka publikuar një rast nga Shijaku ku u ndal tek banesa e dëmtuar nga t
Besa Shahini: Mbajtja e maskës në shkollë do të jetë e detyrueshme Ky vit shkollor do të jetë ndryshe nga cdo herë tjetër për shkak të pandemisë. Kështu mbajtja e maskës në shkollë do
Besa Shahini publikon foto nga pushimet, Berberi: Nuk drejtohet arsimi me "kinezërira" Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka publikuar një foto në rrjetet sociale me bashkëshortin e saj, Dardan Molliqaj teksa
DETAJET/ Si do të veprohet në rast se një nxënës, apo një mësues infektohen me Covid-19 Në një video-mesazh të fundit në rrjetet e saj sociale Ministrja Besa Shahini ka njoftuar mbi publikimin e udhëzuesit pë
Ana e panjohur e Besa Shahinit, martesa me deputetin më të ri dhe marrëdhënia me vajzën e bashkëshortit Pak ditë më parë, ministrja e Arsimit, Besa Shahini, u fotografa gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar të jugut. Ajo
A do hapen normalisht shkollat në Shqipëri? Besa Shahini tregon skenaret e mundshme Mbi paqartësitë e shumta, ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini, foli rreth rifilimit të vitit të ri sh
COVID-19 i merr jetën mësuesit në Rrëshen, reagon Shahini Koronavirusi i mori jetën mësuesit nga Rrësheni, Gjin Kola, 10 ditë pasi ishte shtruar në spital. Në një postim në f
Besa Shahini nuk do të kalojë në PDK Ministrja e Arsimit në Republikën e Shqipërisë, Besa Shahini, nuk është duke u antarësuar në PDK. Këtë e kanë konfirmuar