999 rezultate për

shabani

La emisionin për t’u larguar jashtë Shqipërisë, ja ku ndodhet tani Dajana Shabani (FOTO LAJM) Pasi u njoftua se Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do të jenë dy moderatorët e rinj të mëngjesit në “Ditë e re”, Dajana Sh
Pas Ajetit, një tjetër shqiptar drejt Premier Leagues Pas Albian Ajetit, një tjetër shqiptar pritet t’i bashkohet sot Premierligës angleze. Ajeti e kompletoi kalimin nga Base
Dajana Shabani ka dy fjalë për pasardhësit në emisionin e saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të
U përfolën për ndarje, Dajana Shabani na tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Pas divorcit nga ish bashkesorti me te cilin ka dhe nje vajze moderatorja Dajana Shabani na konfirmoi lidhjen me boksier
Po këta sapo e bënë edhe publike! Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u bë publike historia e dashurisë së prezantueses, Dajana Shabani dhe boksierit, Kamer Maloku.
Ndryshime në emisionin më të njohur të mëngjesit, kush zëvënëson Dajana Shabanin dhe Besin (FOTO LAJM) Prej kohësh, po përflitet për lëvizjet e reja televizve në radiotelevizionin Ora News. Pak javë më parë, Indeksonline
Aksidentohet Dajana Shabani, në makinë edhe vajza 3 vjeçare Aksidentohet Dajana Shabani, në makinë edhe vajza 3 vjeçare Moderatorja e ‘Dite e Re’ në Ora News është aksidentuar d
Kërcënon moderatorja shqiptare: "Nga sot do të merret avokatja ime me të gjithë ju" (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Dajana Shabani pak kohë më parë ka pranuar publikisht se i ka dhënë fund martesës së saj prej të c
Trashëgimtari i jasharëve bën këtë veprim para mbrëmjes së maturës (FOTO LAJM) Maturantët po festojnë përfundimin e shkollës së mesme në të gjitha qytetet e Kosovës. Këtë vit këtë ngjarje e ka shë
Vetëm 6 muaj burg për policin që përdorte vajzat për prostitucion Gjykata Themelore në Gjilan, e ka dënuar sot policin Fatlum Shabani, si përgjegjës të një qendre masazhi ku është ushtru
Fero dënohet me burg Gjykata Themelore në Prishtinë, dega në Lipjan, e ka dënuar me pesë muaj burgim me kusht dhe 1200 euro gjobë të akuzuari
Fero dënohet me burg Gjykata Themelore në Prishtinë, dega në Lipjan, e ka dënuar me pesë muaj burgim me kusht dhe 1200 euro gjobë, të akuzuar
Orët e fundit të makinave të lira, pasnesër hyn në fuqi vendimi që favorizon koncensionarët e Ramës Prej 2 dhjetorit, në Shqipëri nuk do të lejohet të importohet asnjë autoveturë me moshë më të madhe se 10 vite, e që nuk
Interi interesohet për talentin shqiptar të Bayernit Inter ka shprehur interesim për talentin shqiptar të Bayern Munich, Meritan Shabani. 19-vjeçari nuk është se po spik
Agani del sot para gjykatës Në Gjykatën e Prishtinës sot pritet të vazhdojë procesi gjyqësor në rastin e njohur si “Stenta”, ku për keqpërdorim të p
Cana: Kam kontaktuar me familjen e Shabanit, ja cilën kombëtare mund të zgjedhë Shqipëria nis edicionin e ri për Ligën e Kombeve me synimin për të arritur në Europian, ndërkohë që për të nis edicioni
Shqipëria dhe Kosova në luftë për Meritan Shabanin Meritan Shabani është një nga talentet e shumtë që po rrit klubi gjigant gjerman, Bayern Munchen dhe që po tërheq vëmend
Kosova kërkon të bindë talentin e Bayernit Meritan Shabani është talenti kosovar që aktivizohet te skuadra e Bayernit. Mesfushori me tipare sulmues, ka të ardhme p
Meritan Shabani nënshkruan kontratë profesionale me Bayern Munich Meritan Shabani ka nënshkrua me klubin e Bayern Munich që e mbanë të lidhur deri në vitin 2020. Pas nënshkrimit të kontr
Talenti shqiptar debuton me Bayern Munich Të shumtë janë talentet shqiptar që luajnë me klube të rëndësishme Europiane dhe kanë një të ardhme tepër premtuese. Një