999 rezultate për

shaarawy

El Shaarawy po rikthehet në Evropë, këto janë skuadrat e interesuara për të Sulmuesi me prejardhje egjiptiane, Stephan El Shaarawy, pritet që ta bëjë rikthimin e madh në Evropë/. Sipas "Corrier
Transferimi në Kinë e bën El-Shaarawyn lojtarin më të paguar italian Stephan El Shaarawy është transferuar në Kinë te skuadra e Shanghai Shenua. Skuadra kineze e ka publikuar transferimi
El Shaarawy braktis Romën për Kinën me një rrogë faraonike Futbollisti i radhës që ka braktisur futbollin europian dhe ka përfunduar në Azi i joshur nga milionat e Kinës, është St
Roma triumfon ndaj Torinos, vendimtar goli i El Shaarawy-t (VIDEO) Roma ka arritur të rikthehet te rezultatet poziteve në vitin 2019. Kryqytetatsit kanë mposhtur me vështirësi 3-2 Torinon
El Shaarawy drejt largimit nga Roma Stephan El Shaarawy nuk e ka të sigurt qëndrimin te Roma edhe për një vit tjetër. Së fundmi në garë për transferimin
Roma i luan gjithçka për përmbysjen, dalin formacionet zyrtare Roma dhe Liverpool do të përballen sonte me njëra-tjetrën për gjysmëfinalen e dytë të UEFA Champions League. Roma do
Roma kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Goli është shënuar nga sulmuesi italian , Stephan El-S
El Shaarawy presion Lazios së Strakoshës: Luajmë vetëm për fitore Stefan El Shaarawy ka lënë pas dëshpërimin për mbetjen jashtë botërorit me Italinë dhe është gati për derbin e të shtunë
Kështu e pëson El Shaarawy gjatë festimit të golit të dytë (VIDEO) Roma ka shkatërruar Chelsean në Champions League, duke e mposhtur me rezultat të pastër 3:0 Dy gola për Romën i shëno
45 sekonda i duhen Romës për të kaluar në avantazh (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh kundër Chelseat në "Olimpico" vetëm pë 45 sekonda. Goli është shënuar nga El Shaarawy me
El Shaarawy shprehet i lumtur për momenin që po kalon tek Roma Roma ka marrë edhe një fitore minimale 1-0, të tretën radhazi në Serie A. Sulmuesi italian, Stephan El Shaarawy ishte ed
Goli i El Shaarawyt i jep fitoren Romës (VIDEO) Roma e ka mposhtur 1:0 Bolognan në “Olimpico” me rezultatin minimal 1-0. Roma ka marrë tri pikë shumë të rëndësishme
El Shaarawy i vendosur: Duhet t’i fitojmë të gjitha ndeshjet deri në fund Roma ka harruar humbjen nga Juventusi në fundjavë duke mposhtur Chievon. Fitorja e ‘Giallorosëve’, erdhi falë një gol
El Shaarawy synon ‘Euro 2016-ën’! Stephan El Shaarawy është shprehur i vendosur që të luajë mirë me Romën, e kështu të ketë shance që të sigurojë një vend
El Shaarawy: Italia një ëndërr e bërë realitet Sulmuesi i Romës, Stephan El Shaarawy, ka treguar për mediat se ka një ndjenjë të mrekullueshme që reprezenton Italinë.
El Shaarawy zyrtarisht te Roma (FOTO) Roma ka zyrtarizuar transferimin e Stephan El Shaarawy në formë huazimi nga Milani, me mundësi blerjeje për 13 milionë e
El Shaarawy fillon stërvitjen te Roma (FOTO) Futbollisti Stepahn El Shaarawy, u transferua te klubi nga kryeqyteti italian, pasi Monaco refuzoi ta blinte atë. Ish
El Shaarawy po kryen vizitat mjekësore te Roma (VIDEO) Stephen El Shaarawy është praktikisht një futbollist i Romës. Futbollisti italian mbërriti mbrëmë rreth orës 20:30 në kr
El Shaarawy gjithmonë e më pranë Romës Stephan El Shaarawy gjithmone e me prane Romes. Sulmuesi ne pronesi te Milanit mund te mberrije ne kryeqytet gjate oreve
El Shaarawy rikthehet në Itali, por jo te Milani Pas barazimit 1-1 mes Romës dhe Milanit në fundjavë, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, Adriano Galliani dhe Walter