999 rezultate për

shĂnon

Njihuni me alpinistin 2-vjeçar (FOTO LAJM) Një çift alpinistësh nga Kalifornia duket se pasionin e tyre e kanë trashëguar dhe te djali i tyre dy vjeçar. Shanon dhe
Sean Penn frekuenton Shanon Costello-n? Thuhet se Sean Penn ka një të dashur të re. Romanca midis aktorit dhe Shannon Costello ka lulëzuar kur ata të dy punu