999 rezultate për

shĂn

"Zbehen" shanset pĂ«r Cavanin, Atletico hedh sytĂ« nga ylli i Arsenal Pasi janĂ« shuar mundĂ«sitĂ« pĂ«r transferimin e Edinscon Cavani, Atleti tashmĂ« po mendon pĂ«r yllin e Arsenal. ‘Mundo Dep
U shanë në "Instagram", plas sherri në një bilardo në Tiranë (VIDEO) Një konflikt fizik ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Astirit, në Tiranë. Sipas një video të mbërritur në redaksi,
Sa më e shtrenjtë dasma, aq më të larta shanset për t'u divorcuar Sa më shumë para të shpenzohen për një martesë, aq më të larta janë shanset për divorc. Këto janë përfundimet e një stud
VV: LDK e ka shansin sot t'i përmirësojë gabimet Elvis Hoxha, anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje ka shkruar para takimit të sotëm në mes të Albin Kurtit e Isa M
Ulen shanset e një transferimi të Tadibo te Milani, mbrojtësi afër skuadrës gjermane Milani nuk është tani favorit për të nënshkruar me Jean Claire Todibo. Mbrojtësi francez është në bisedime të avansuara
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Vit i Ri Milan i njëjtë, nuk mjafton as Ibra (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Sampdorias. Në 12 gjuajtjet e bëra në drejtim të portës fati n
Takimi Thaçi – Kurti, Kabashi: Ka shanse pĂ«r marrĂ«veshje Presidenti i KosovĂ«s, Hashim Thaçi dhe kryetari i LĂ«vizjes VetĂ«vendosje, Albin Kurti do tĂ« takohen sot. NĂ« njĂ« lidhje
Balotelli shan shqip (VIDEO) Mario Baloteli nuk ndihet aspak i kompleksuar për të bërë reagimet nga më të çuditshmet. I njohur për sjelljet e pad
Bëni si të bëni, por këto nishane mos i prekni me dorë Shumë njerëz friksohen nga nishanët që kanë në trupin e tyre. Frika se mos ndoshta këta nishanë kanë natyrë kancerogjene
Binjaku humb luftën me kancerin, letra prekëse e vëllait Një binjak humbi vëllain e tij një javë para Krishtlindjeve. Në fakt, ishin shenjat e kancerit në tru, i cili ishte në f
Serbët masakruan mijëra shqiptarë, por Rama i jep Vuçiçit shansin të tregohet human pa kërkuar as falje Duket se masakrat e Serbisë ku mijëra shqiptarë të Kosovës humbën jetën në mënyra makabre, (viktima për të cilat Vuçiç k
BĂ«ni kujdes, nishanet nĂ« trupin tuaj mund t’ju sinjalizojnĂ« njĂ« rrezik tĂ« madh pĂ«r shĂ«ndetin NjĂ« person, mesatarisht ka rreth 30-40 nishane nĂ« trupin e tyre. PĂ«r fat tĂ« mirĂ«, nuk ka asnjĂ« lidhje midis numrit tĂ« ni
A e dini se nishanet nĂ« trupin tuaj mund t’ju sinjalizojnĂ« njĂ« rrezik tĂ« madh pĂ«r shĂ«ndetin NjĂ« person, mesatarisht ka rreth 30-40 nishane nĂ« trupin e tyre. PĂ«r fat tĂ« mirĂ«, nuk ka asnjĂ« lidhje midis numrit tĂ« ni
Haradinaj: U munduan tĂ« mĂ« shantazhojnĂ« mua e KosovĂ«n, ua dhash fytyrĂ«s (VIDEO) Kryeministri nĂ« largim, Ramush Haradinaj, nĂ« emisionin “A Show”, me Adi KrastĂ«n, tĂ« transmetuar nĂ« televizionin T7, ka t
Nuk e paska harruar! Noizy i bën diss reperit që dikur e shante në emision (VIDEO) Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur e të suksesshëm, i cili vazhdon të sjellë hite në tregun muzikor.
Riatdhesohen 173 shqiptarë: Mos kërkoni azil, shanset për të fituar janë zero Policia e Shtetit ka vijaur operacionet e riatdhesimit për azilantët që kanë qenë në Francë. Në një njoftim për mediat,
Hidhet poshtĂ« kĂ«rkesa, Benzema rrezikon burgun pĂ«r shantazh Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtĂ« tĂ« hĂ«nĂ«n ankesĂ«n e sulmuesit tĂ« Real Madridit, Karim Benzema, pĂ«r t’u çliruar nga
Ky Ă«shtĂ« fshati ideal pĂ«r t’i shpĂ«tuar çdo tĂ«rmeti! ËshtĂ« ky njĂ« fshat i ndĂ«rtuar nĂ« vendet skandinave dhe Ă«shtĂ« pĂ«lqyer shumĂ« nga banorĂ«t. Dihet qĂ« vendet e SkadinavisĂ«
Mourinho tregon se përse i dha topin e ndeshjes talentit të Tottenhamit (VIDEO) Jose Mourinho ka zbuluar se përse i dha Tory Parrotit topin e ndeshjes në fitoren 5-0 të Tottenham Hotspurit ndaj Burnle