999 rezultate për

sgarbi

Sgarbi mesazh ngushëllues Ramës për humbjen e nënës: Të jam pranë! Personaliteti i shquar i artit italian, Vittorio Sgarbi ka shprehur ngushëllimet e tij për humbjen e kryeministrit Rama.
Ofendoi rëndë, miku i Ramës nxirret zvarrë si kurrë më parë nga Kuvendi italian (VIDEO) Vittitio Sgarbi, i njohur në Shqipëri si miku i kryeministrit Edi Rama është nxjerrë zvarrë nga Kuvendi Italian pasi ka
Neritan Ceka përplaset me Zgarbin për Bylysin: Makinat? Mi dërgoi Rama! Pas deklaratës së Sgarbit se Bylysi është qytet grek, në studion e "OPEN" ka nisur një debat i ashpër. Vittorio Sgarb
Sgarbi shpërthen ndaj gazetarit shqiptar: Bylisi është grek o injorant! Mos na çaj t*pet (VIDEO) "Byllisi ishte një qytet i Greqisë antike që ndodhej në Iliri..." Publicisti italian Vittorio Sgarbi, ka reaguar ashp
E morën dallgët, reagon për herë të parë Vittorio Sgarbi: Ishte pagëzim shqiptar! (VIDEO) Pas incidentit në jug të Shqipërisë ku për pak e morën dallgët ka reaguar për herë të parë Vittorio Sgarbi. "Cdo gjë
Politikani italian nuk i trembet koronavirusit: Shikoni vetëm p*rno (VIDEO) Teksa shumë njerëz janë "zhytur" në panikun e koronavirusit, kritiku i artit dhe politikani italian Vittorio Sgarbi, vaz
Politikani italian nxjerr zbuluar Ramën, tregon misteret që mban në zyrë Kryeministri Vittorio Sgarbi njihet si kritik arti, politikan, shkrimtar dhe historian i artit italian. Disa herë anëtar Parlamen
Buffon me një post ministri në politikë Legjenda e Juventusit dhe kombëtares italiane, Ganluigi Buffon përflitet se ka marrë një ofertë pasi të tërhiqet nga fut