999 rezultate për

sfond

Ilda Bejleri pozon nga Abu Dhabi, gazetarja e lidhur me sheik? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Këtë herë ajo ka kaluar ndërrim
Talenti Dortmundit flirton me këngëtaren e njohur shqiptare (VIDEO) Tayana ështënja nga reperet më të sukseshme në Kosovë dhe në Shqipëri. Ajo po bën namin me hitet e saj, madje së fu
Video më motivuse e ditës, ‘mund të ja dalësh’ (VIDEO) Në video shumë interesante është bërë virale në internet ku shikohet një mi i cili është i vendosur për të kaluar një pe
Mësoni sa shqiptarë të Kosovës jetojnë në Gjermani Ambasada e Republikës së Kosovës në Berlin, përmes një shkrimi në faqen e saj në Facebook ka bërë me dije se qytetarët m
Turqit "pushtojnë" Gjermaninë Numri i individëve me prejardhje të huaj në Gjermani ka arritur një rekord të ri në vitin 2017. Siç bëri të ditur, Zyra
Emocionohet Ledion Liço: Puthja e parë ishte si një film (VIDEO) Moderatori i njohur, Ledion Liço ishte i ftuar këtë javë në emisionin “Thurrje” të Jonida Vokshit nga ku rrëfeu edhe një
Sfond magjik, çifti mahnit me fotografitë e fejesës (FOTO LAJM) Një çift nga Tennessee zgjodhi vendin e përkryer për fotografitë e tyre të fejesës, duke zgjedhur një sfond vërtetë magj
Numër rekord pasaportash irlandeze të lëshuara në 2017 në sfondin pasojave nga Brexit Qeveria irlandeze njoftoi sot se kishte dhënë 779 000 pasaporta në vitin 2017, një shifër rekord e dyfishuar nga kërkesa
Pixel 2, smartphoni që konkuron iPhone dhe Galaxy (FOTO LAJM) Sonte pritet të lansohet telefoni më i ri i Google Pixel 2 dhe 2XL. Pixel 2 XL ka një ekran të stilit të Galaxy S8 me
Gjermania nis "gjuetinë" ndaj neonazistëve Policia i kërkon ata shpesh për muaj të tërë e megjithatë për qindra shkelës të ligjit për vepra ekstremiste të djathta
Policia hyn në restorant për gjobvënësit, klientes i bie të fikët (VIDEO) 7 persona që për 4 muaj ishin kthyer në makthin e tregtarëve dhe bizneseve në Shkodër u arrestuan nga policia në një aks
Indianët thyejnë rekordin botëror, mbi 500 mijë veta këndojnë himnin kombëtar Një gjysmë milioni indianë kanë thyer rekordin botëror për numrin më të madh të personave që kanë kënduar njëkohësisht n
Armina me Shkëlzenin debat për...? Për momentin Armina dhe Shkëlzeni janë ndër çiftet më të përfolur e ndërsa jeta e tyre private është po me aq interes.
Joleza nuk ndalet, ja gafa e rradhës Joleza Koka nuk po ndalet me gafat e saj dhe duket se e fundit gafë është pikasur shumë shpejt. Ajo ka qenë në Shkup
PD këndon këngën e Agron Llakajt për Veliajn Paraditen e sotme, PD ka nisur protestën para Bashkisë së Tiranës kundër taksave të larta, rritjen e biletës së autobusi
Ja çfarë bën Ballist Morina pasi fiton lirinë (VIDEO) Ballist Morina ka fituar sot lirinë. Ai ka postuar një video, ku shihet teksa drejtohet drejt Kosovës. Morina duke
Argëtim maksimal për pushime, Will Smith me një "selfie" ngado Aktori i mirënjohur Will Smith, me anë të postimit të fotove në Facebook, ka treguar se po shijon pushimet nëpër plazhe
Ratel: Hetimet ndaj Ivanoviçit nuk kanë sfond as etnik dhe as politik Shefi i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Jonathan Ratel u shpreh se me rastin e Ivanoviç po hetohet. Ai tha se hetime
Rama krijon “Kryeministrinë” në selinë e PS (FOTO-LAJM) Kryetari i Partsisë Socialiste Edi Rama gjatë mbledhjes së djeshme me deputetët e rinj të dalë nga zgjedhjet e 23 qersho
Imazhi i Churchill në kartmonedhat britanike Kartëmonedhat prej pesë stërlinash që do të dalin në qarkullim në vitin 2016 në Angli do të kenë të stampuara portretin