999 rezultate për

sfidon

Mediu sfidon Bashën, prezanton 16 kandidatët për deputetë në Fier Edhe pse larg një marrëveshje me demokratët, republikanët me në krye Fatmir Mediun vijojnë të shpallin kandidatët për de
"Një bishë e vërtetë", Jennifer Lopez sfidon edhe njëherë moshën Viti 2021 ka nisur shkëlqyer për Jennifer Lopezin. Superylli ka dëshmuar edhe njëherë se mosha për të është thjesht numë
"Çmendet" Ibra, i zhveshur sfidon temperaturat ekstreme (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është duke i munguar Milanos në ndeshjet e fundit, kjo pasi që ai ka pësuar një lëndim dhe nuk është
West Ham sfidon gjagandët italian për Oliver Giroud Jo vetëm skuadrat e mëdha italiane ‘ia kanë vënë syrin’, Olivier Giroud. Pas Milanit, Interit dhe Juventusit, për sulmue
Trump sfidon rezultatin: Nuk do të largohem nga Shtëpia e Bardhë Donald Trump është gjithnjë e më i fiksuar nga skenarë të pamundura për të rrëzuar rezultatin e zgjedhjeve. Dhe në takim
Në kërkim nga Policia, Stresi i sfidon dhe publikon video nga avioni Reperi shqiptar Stresi është në kërkim nga policia, si organizator i protestës për vrasjen e Klodian Rashës. Ai është
Formacionet zyrtare, Gjimshiti sfidon Ronaldon (FOTO LAJM) Juventusi pret Atalantën në shtëpi për javën e 12 të Serie A. Berat Gjimshiti është në formacionin nga minuta e parë
Deputeti shqiptar që po "sfidon" Vladimir Putin (FOTO LAJM) E kanë cilësuar si "Tarzani" i AAK-së dhe si një rival i fortë i Vladimir Putin, për sa i përket fizikut dhe sporteve ek
Hidhet shorti: Strakosha sfidon Bayern, Neymar sfidon të kaluarën Hidhet shorti për fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve për sezonin 2020-2021 në Nion të Zvicrës. Ndeshjet e para t
Balerina shqiptare sfidon temperaturat, shfaqet joshëse në bregdet me bikini (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është një nga vajzat më joshëse të skenës shqiptare. Ndryshe nga çfarë mund të pritej, këtë herë baleri
I shpallur në kërkim, Stresi sfidon policinë me videon nga makina (VIDEO) Stresi u shpall mëngjesin e sotëm në kërkim nga policia për shkak të organizimit të protestës ditën e djeshme. Mbi reper
Ibra sfidon kushtet atmosferike, stërvitet në dëborë (VIDEO) Milani po bën mirë edhe pa të në fushë, por Zlatan Ibrahimoviç po nxiton të rikuperohet sa më shpejt për t’u vënë në dis
Foshnja mrekulli sfidon mjekët shqiptarë, mbush tre muaj jetë Ky foshnje mund të konsiderohet një “mrekulli” pasi çdo ditë që kalon, po sfidon çdo parashikim të mundshëm të bluzave t
Basha sfidon Ramën: Nëse nuk ke asgjë për të fshehur, prano direkt një hetim të plotë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat përforcoi denoncimin e tij në lidhje me manipulimin
Valteri sfidon Ramën në Kuvend: Ku përfundojnë taksat tona Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri i kërkon Ramës të dalë në përballje të vërtetë me qytetarët për buxhetin
Basha sfidon Ramën: T’i nështrohemi ligjit anti-mafia! Kreu i PD-së Lulzim Basha u shpreh se çdo politikan, duke nisur nga ai dhe kryeministri Edi Rama duhet t’i nënshtrohen l
Trajneri i Ferencvarosit sfidon Juventusin dhe Ronaldon: E dua titullar Respekt, por jo frikë. Serhij Rebrov mezi pret të luajë kundër Juventusit. Dhe ai synon të shijojë, me Ferencvar
Ofendoi myslimanët, Khabib sfidon Macron: Dashtë i madhi Zot të shpërfytyrojë Vlerësimet e presidentit francez Emmanuel Macron për Islamin dhe radikalizmin fetar pas ngjarjeve të rënda të ndodhura n
"Sensibilizuesi" Ibrahimovic: Mos e sfidoni virusin, nuk jeni Zlatani Rajoni i Lombardisë, në Italinë veriore, është më i prekuri nga pandemia e Koronavirusit në Apenine. Për të sensibili
Meta sfidon Rramën: Jap dorëheqjen, por me një kusht Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se jep dorëheqjen nëse vërtetohet se ka