999 rezultate për

sfidoi

Big Mama "viktima" e rradhës e FaceApp, këngëtarja nuk e pranon transformimin (FOTO LAJM) Aplikacionit 'FaceApp' nuk po i shpëtojnë as fytyrat publike. Rrjetet sociale këtë javë janë mbushur me imazhe të “Vi
44 vjet nga arratisja me varkë e familjes Fezollari, që sfidoi Enver Hoxhën dhe tronditi Pogradecin (VIDEO) E çfarë nuk u tha në Pogradec, mëngjesin e 3 korrikut të vitit të largët 1975 për arratisjen e bujshme të familjes Fezol
Ish-Gjenerali Lleshaj nuk shqetësohet pse Xhaçka e sfidoi me ushtri Grabitja e 10 milion eurove në Rinas ishte një shkelje e rendë e sigurisë kombëtare të vendit, ashtu siç ka deklaruar ed
A e sfidoi Rama sot opozitën? Përgjigjet Ahmetaj Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka komentuar deklaratën e Ramës ditën e sotme. Ky i fundit tha se mund të fut
Si i sfidoi Lulzim Basha SHBA-të dhe BE-në nga selia e PD Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë deklarata të forta pak minuta më parë në lidhje me atë që ai e quajti përballje të së
Luftë nusesh, kjo Princeshë sapo sfidoi Meghan Markle Në luftën mbretërore të nuseve, Princesha Eugenie po sigurohet që dasma e saj të jetë akoma më e madhe se e Princ Harry-
Sfidoi Ramën dhe Xhafajn, dëshmitari X jeton i zhytyr në borxhe Albert Eqerem Veliu në qytetin e Vlorës njihet me nofkat Berti i Abesë, ose Babale. Por, përveç kësaj ai njihet në vendl
Historia e Anxhelinës, vajza që sfidoi mentalitetin në Shqipëri Anxhelina, një vajzë nga komuniteti egjiptian, ka ardhur sot në studion e “Ka një mesazh për ty” për t’i bërë një premti
Nuk duroi, si e sfidoi LIVE Berisha-Lulzim Bashën në Kuvend (VIDEO) Berisha dhe Basha janë në një rivalitet të hapur mes tyre, kjo jo vetëm në PD por edhe në opinionin publik. Lulzim B
Luana Vjollca e sfidoi publikisht, reagon Eva Murati Moderatorja sportive, Eva Murati e ftuar fundjavën e kaluar në emisionin “Thumb” bëri një deklaratë që shkaktoi shumë zh
Rivali i Aldo Bares sfidoi policinë me BMW të blinduar, zbulohet e shkuara e biznesmenit Policia ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga Lushnja, për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave bl
Sfidoi Xhafajn në Kuvend, drejtoresha legjendare të Ramës bën bujë sërish (VIDEO) Luneda Sufali bëri bujë disa vite më parë në media pas përplasjes me ish-kreun e Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafaj në
Sfidoi shokët e tij, 26-vjeçari "paloset" përtokë me tek grusht (VIDEO) Një 26-vjeçar ka sfiduar shokët e tij duke i thënë se mund të duronte një grusht të fortë dhe se nuk do të rrëzohej nëse
Plazh edhe në dimër, kush i sfidoi temperaturat e Janarit në Vlorë (VIDEO) Këtë fundjavë po bën ngrohtë dhe kjo ka ndihmuar dashamirësit e detit për tëe plazhuar. Është pak më ngrohtë dhe kë
Arrestohet palestinezja e guximshme që sfidoi ushtarët izraelitë (FOTO LAJM) Ushtarët izraelitë kanë arrestuar palestinezen 16-vjeçare Ahed Temimi, e cila për guximin dhe rezistencën e treguar isht
Mjekët i thanë se nuk do të kishte kurrë femijë, 32-vjeçarja i sfidoi ato (FOTO LAJM) Një gruaje mjekët i thanë se nuk do të bënte kurrë fëmijë por ajo bëri 4 fëmijë brenda një kohë të shkurtër dhe të gjith
Përloti Kuvendin, kush është mirditorja e "La Sapienzas" që i sfidoi të gjithë me fermë dhish Rigerta Loku si kurrë më parë “drithëroi” Kuvendin e Shqipërisë me fjalën e saj për të ndërgjegjësuar politikanët shqipt
Sfidoi botën, themeluesi i Play Boy ndahet nga jeta në moshën 91-vjeçare Një nga njerëzit më të famshëm në botë, Hugh Hefner, themeluesi i revistës ndërkombëtare për të rritur “Playboy” është n
Çifti i cili sfidoi obezitetin dhe u bë frymëzim për botën (VIDEO) Duket në fakt si e pamundur por ka njerëz që me vullnet mund të arrijnë gjithçka. Obeziteti sot është një problem për
Si u turturua barbarisht mirditorja e cila sfidoi Enver Hoxhën (FOTO LAJM) Të gjithë jemi njohur me turturat që u bëheshin kundërshtarëve në sistemin komunist të cilin Shqipëria e “gëzoi” për gat