999 rezultate për

sfides

Angli-Kosovë, shiten të gjitha biletat rreth 4 muaj para sfidës Ndeshja kualifikuese për Kampionat Europian mes Kosovës dhe Anglisë duket të ketë zgjuar interesim shumë të madh në Brit
Klopp merr lajmin e mirë para sfidës me Barçën Mohamed Salah do të jetë në fushë në ndeshjen e kthimit mes Liverpool dhe Barcelona, e vlefshme për gjysmëfinalet e Cham
Babai i Insigne akuzon Ancelottin: Është një dështak Situatë tepër e komplikuar te Napoli pas eliminimit nga Liga e Europës. Menjëherë pas përfundimit të sfidës ndaj Arse
Messi "tund" rrjetën, Pogba-së i merren mendtë (VIDEO) Paul Pogba e ka nisur ndeshjen me Barcelonën, mbrëmjen e djeshme në mënyrën më të mirë të mundshme, duke dhenë një pasim
Sherri masiv në fund të ndeshjes Milan-Lazio (VIDEO) Ndeshja mes Milan dhe Lazio ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme. Pas fërshëllimës së fundit ka shpërthye
Sherri Coman-Lewandowski, reagon Kovac Të enjten bëri bujë një lajm i publikuar nga Bild, që raportonte se në stërvitjen e Bayern-it kishte plasur sherri dhe K
Hollandë – Gjermani, fromacionet zyrtare të super sfidës Kombëtarja e Holandës dhe ajo e Gjermanisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen eliminatore për Euro 2
"Ta shporrim kalbësirën", Berisha reagon ashpër pas sfidës së Ramës Kryeministri Edi Rama tha ditën e sotme se do të pranojë zgjedhje të parakohshme vetëm nëse opozita fiton një bashki.
Rashica kthehet në bomber, ndëshkon Leverkusen (VIDEO) Milot Rashica nuk di të ndalet me fanellën e Werder Bremen teksa po realizon pothuajse në cdo ndeshje. Kosovari ka re
Tragjike, vdes tifozi i Cagliarit në tribunë gjatë sfidës ndaj Fiorentinës Një ngjare e rëndë ka nodhur djë në mbrëmje gjatë ndeshjes Cagliari-Fiorentina e cila përfundoi 2-1 për vendasit. Një
Foto ekskluzive: Momentet më pikante të supersfidës Juve-Atletico (FOTO LAJM) Juventusi u kualifikua për në çerekfinale të Ligës së Kampioneve teksa trumfoi 3-0 në "Alianz Stadium" kundër Atletico M
Ndodh në Angli, tifozi hyn në fushë dhe qellon lojtarin e Aston Villa-s (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë po ndodh në Angli teksa gjatë sfidës derbi mes Biringham dhe Aston Villa-s një tifoz vendas ka
Tayna dhuron ndihma për të varfërit Reperja e njohur, Tayna i është bashkuar sfidës së humoristit, Burim Ademi për të ndihmuar të varfërit, shkruan Albeu.co
Lajm bombë nga Italia, Allegri rrezikon shkarkimin para sfidës ndaj Atleticos Një lajm bombë ka ardhur nga e përditshmja torineze "Libero" teksa bën me dije se Allegri rrezikon shkarkimin para sfidë
Mbyllet me rezultat të pastër 0-0 pjesa e parë e super sfidës Liverpool vs Bayern Asnjë gol në 45 minutat e para mes Liverpool dhe Bayern Munchen, shkruan Albeu.com Një pjesë e pare e dominuar nga v
Barcelona merr një lam të mirë para sfidës ndaj Lyon-it Barcelona do të luajë të martën ndaj Lyon në Ligën e Kampioneve. Në prag të sfidës Ernesto Valverde ka marë një lajm
Turqia gjen trajner të ri para sfidës ndaj Shqipërisë Në prag të ndeshjes me Shqipërinë, Turqia ende nuk ka një trajner zyrtar në krye të skuadrës. Ndeshja e planifikuar më 2
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Pas druajtjeve se Manuel Neuer mund të mos jetë në ndeshje të luajë për Bayern Munichun kundër Liverpoolit në Champions
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Bayern Munich ka marrë një lajm fantastik para përballjes së parë ndaj Liverpoolit në kuadër të UEFA Champions League.
Arrestohet 23 vjeçarja për shkak të sfidës Balena Blu Një 23-vjeçare është dënuar këtë herë në Milano për shkak të Balenës Blu. E reja, sipas hetuesve, hiqej si "kuruese"