999 rezultate për

sfiden

Fiorentina – Inter, formacionet zyrtare: Gati për super sfidën e Kupës së Italisë Sot (e mërkurë) do zhvillohet sfida mes Fiorentinas dhe Interit, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë. Dy s
Ancelotti analizon supersfidën, Milan-Juventus Këtë të mërkurë, Milani kryesues do të presë Juventusin. Zakonisht, në këto vitet e fundit, situatat kanë qenë të ku
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Interi fiton supersfidën ndaj Napolit dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO) Inter ka fituar minimalisht 1:0 ndaj Napolit. Golin e vetëm në këtë sfidë e ka shënuar Romelu Lukaku, 19 minuta para
Vidal shpreson të jetë i gatshëm për Interin në sfidën e nesërme ndaj Napolit Mesfushori i Interit, Arturo Vidal thuhet se është shëruar nga lëndimi dhe shpreson të jetë në skuadër për ndeshjen kund
Ka sërish gol në sfidën, Kukësi Skënderbeu (VIDEO) Kukësi ka dyfishuar shifrat ndaj Skënderbeut. Është sërish Eze ai që realizon pas asistit spektakolar të Ibrahimit.
Lajme të mira për Milanin, mëson kur kthehet Ibra Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic mund të jetë i gatshëm për sfidën e radhës ndaj Parmas. Suedezi pësoi lëndim muskulor në
Reali në ankth, Ramos pranë rikthimit për sfidën e rëndësishme ndaj Monchengladbach Real Madridi më shumë mundësi në ndeshjen e radhës ndaj Borussia Monchengladbach do kenë në skuadër edhe kapitenin Sergi
Osimhen vazhdon të jetë në infermieri, rrezikon sfidën ndaj Interit Napoli ka udhëtuar drejt Kalabrisë ku do të përballet pasditen e sotme me Crotonen në sfidën e vlefshme për javën e 10 t
Ylli i Realit mposht koronavirusin, i gatshëm për sfidën e fundjavës Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic është shëruar nga COVID-19. Serbi doli pozitiv gjatë muajit të nëntorit dhe humb
Mposhti Covid-19, Roma grumbullon Kumbullën për sfidën e Europa League COVID-19 tashmë është thjesht një kujtim për Marash Kumbullën. Mbrojtësi prej disa ditësh ka fituar betejën e tij me
Suarez ende i infektuar me Covid-19, rrezikon sfidën me Bayernin Sulmuesi i Atletico Madridit, Luis Suarez vazhdon të jetë i prekur nga COVID-19 dhe është në dyshime për ndeshjen e radh
Vedat Muriqin po e ndjek fati i keq te Lazio, dëmtohet në sfidën e Championsit Vedat Muriqi ka pasur shumë probleme prej momentit kur është transferuar te Lazio. Fillimisht, problemet fizike nuk e
Shqipëria sot vetëm për fitore në finalen ndaj Bjellorusisë Nuk ka 2 pa 3 u shpreh trajneri i kombëtares shqiptare Edy Reja, në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Bjelloru
Liga e Kombeve: Belgjika fiton supersfidën me Anglinë, Italia bën detyrën (VIDEO) Gola dhe spektakël në ndeshjet e vlefshme për Ligën e Kombeve. Padyshim që e gjithë vëmendja ishte te supersfida mes
Dëmtohet Rabiot, Juventusi në emergjencë në mesfushë për sfidën e Serie A Dëmtohet Adrien Rabiot, i cili humbi ndeshjen miqësore të kombëtares së Francës kundër Finlandës në “Stade de France” mb
Prej vitesh me rroga qesharake, Rama kujtohet të rrisë pagat për bluzat e bardha Kryeministri Edi Rama këtë të martë e ka nisur me një lajm të mirë për të gjithë bluzat e bardha. Shefi i qeverisë pë
Ka sërish gol në supersfidën, Man City-Liverpool (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit. Golin e barazimit e shënoi Gabriel Jesus në minutën e 31.
LISTA/ Këto janë lojtarët e grumbulluar nga Pioli për sfidën ndaj Veronas AC Milani ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga Stefano Pioli për sfidën e radhës ndaj Hellas Verona. "Roso
Covid-19 trondit sërish Lazion, infektohen edhe 3 futbollistë të tjerë para sfidës me Juventusin Lazio e Thomas Strakoshës dhe Vedat Muriqit nuk gjen qetësi nga Covid-19. Sipas mediave italiane, 3 futbollistë të tj