E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

sfide

Këto 5 shenja të Horoskopit mund t'i rezistojnë çdo sfide Falë këmbënguljes dhe punës së jashtëzakonshme, këto 5 shenja të Horoskopit janë në gjendje të kapërcejnë çdo vështirësi
Përmbytjet në Shqipëri, Rama: Sfidë e kaluar me sukses Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka sqaruar situatën e shkaktuar nga përmbytjet në vend, për të cilat t
Fiorentina – Inter, formacionet zyrtare: Gati për super sfidën e Kupës së Italisë Sot (e mërkurë) do zhvillohet sfida mes Fiorentinas dhe Interit, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë. Dy s
LIVE/ Zhbllokohet sfida në Laç, Musta ndëshkon ish-ekipin (VIDEO) Kanë nisur tre ndeshje në Kategorinë Superiore. Kampionët në fuqi të Tiranës, po luajnë në Ballsh përballë Bylisit venda
Formacionet zyrtare të supersfidës, Milan-Juve (FOTO LAJM) Në orën 20:45 në San Siro do të luhet supersfida e mbrëmjes në Serie A mes Milan dhe Juventus, teksa kuqezinjtë si rrall
Ancelotti analizon supersfidën, Milan-Juventus Këtë të mërkurë, Milani kryesues do të presë Juventusin. Zakonisht, në këto vitet e fundit, situatat kanë qenë të ku
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Milan-Lazio, formacionet e mundshme të supersfidës Milan pret Lazion në San Siro në shtëpi në orën 20:45. Milan ka shansin unik për t'u shkëputur edhe më shumë nga Juve
Luajti me hundë të thyer pa maskë, Gjasula: Nuk thyhet më shumë se kaq Klaus Gjasula i ka çuditur të gjithë në Gjermani në këtë javë. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare mendohej se do t
Interi fiton supersfidën ndaj Napolit dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO) Inter ka fituar minimalisht 1:0 ndaj Napolit. Golin e vetëm në këtë sfidë e ka shënuar Romelu Lukaku, 19 minuta para
Gjenerata Globale e sfidës së të rinjve pa kufij 2019/2020 Në New York, UNICEF së bashku me partnerët shpallën tetë fituesit e sfidës globale të të rinjve Gjenerata pa Kufij 2019/
Vidal shpreson të jetë i gatshëm për Interin në sfidën e nesërme ndaj Napolit Mesfushori i Interit, Arturo Vidal thuhet se është shëruar nga lëndimi dhe shpreson të jetë në skuadër për ndeshjen kund
Real Madridi me 3 mungesa të mëdha ndaj sfidës me Atletico Bilbaon Real Madridi me 3 fitoret në tre sfidat e fundit që ishin mjaft vendimtare ka kthyer qetësinë në ekip. Kundër Bilbaos
Dinamo drejt Superiores, fiton dhe merr kryesimin e kampionatit Dinamo ka marrë fitoren e radhës në ditën e sotme të Kategorisë së Parë, Grupi A. Kryeqytetasit kishin një sfidë nda
Ka sërish gol në sfidën, Kukësi Skënderbeu (VIDEO) Kukësi ka dyfishuar shifrat ndaj Skënderbeut. Është sërish Eze ai që realizon pas asistit spektakolar të Ibrahimit.
Lajme të mira për Milanin, mëson kur kthehet Ibra Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic mund të jetë i gatshëm për sfidën e radhës ndaj Parmas. Suedezi pësoi lëndim muskulor në
Ndeshja e madhe ndaj Pulev, Joshua: Klitschko më ka dhënë këshilla se si ta mposht Më 12 dhjetor do të zhvillohet në Londër sfida e titujve kampionë në peshat e rënda në boks mes kampionit në fuqi, brita
Ronaldo përballë Messit, portugezi ka një qëllim nga kjo supersfidë Juventusi përballet me Barcelonën të martën në “Camp Nou” me Cristiano Ronaldon i cili kërkon golin e tij të parë në Cha
Reali në ankth, Ramos pranë rikthimit për sfidën e rëndësishme ndaj Monchengladbach Real Madridi më shumë mundësi në ndeshjen e radhës ndaj Borussia Monchengladbach do kenë në skuadër edhe kapitenin Sergi
Osimhen vazhdon të jetë në infermieri, rrezikon sfidën ndaj Interit Napoli ka udhëtuar drejt Kalabrisë ku do të përballet pasditen e sotme me Crotonen në sfidën e vlefshme për javën e 10 t