999 rezultate për

sfidat

Shqipëria me fat, Turqisë i mungon ylli i ekipit Fiks pas një muaji Kombëtraja shqiptare do të luajë në transfertë ndaj Turqisë. Por së fundmi një lajm mjaft i mirë v
Sfidat reale të sezonit të ri politik në Shqipëri Nga Alfred Peza Ditët e fundit të gushtit, më shumë sesa një ikje me përtacinë e kuptueshme njerëzore nga pushim
Kreu i ushtrisë serbe: Kemi mbështetjen e Rusisë për sfidat ndaj Kosovës Shefi i shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura serbe, Millan Mojsilloviq, ka thënë se Serbia ka mbështetjen e
Sfidat e 5G-së Çdo kohë ka kërkesat e veta; dikur problemi i ditës ishte nëse uji vinte me presion, nëse energjia elektrike ishte mjaft
Ndodh në Venezuelë: Luajti 2 ndeshje për 6 orë, ekipi i fitoi të dyja sfidat Deportivo Lara, klub nga Venezuela, që në korrik feston 10-vjetorin e themelimit, ka përfunduar në qendër të vëmendjes a
Ankth te Barcelona, ylli i skuadrës ndrydh kaviljen Ditën e djeshme skuadra e Barcelonës mori një fitore të pastër kundër Real Betisit me rezultat 1-4. Përveç Lionel Me
“Ma kanë bërë puçin femrat”, moderatorja tregon sfidat Einxhel ishte e ftuar në "Thumb" ku deklaroi se në televizion i kanë bërë puç dhe kanë qenë femra. "Mua më ndodh që n
Pati probleme me zemrën, zbulohet sa do të mungojë Khedira Sami Khedira i cili pati problem me zemrën, sot ai i është nënshtrur një studimi eletro-fizologjik teksa është parë dhe
Tërmet tek Manchester United, dy yjet humbasin sfidat ndaj Chelsea-t dhe Liverpoolit Anthony Martial dhe Jesse Lingard do të jenë jashtë fushave dy deri në tre javë duke humbur ndeshjet ndaj Chelse-t dhe
Tërmet te PSG-ja, ylli i skuadrës nuk luan ndaj Manchester United PSG ka marrë tjetër lajm të keq. Pas dëmtimit të Nejmarit duket se dhe Kavani do të mungojë të paktën një muaj. Sulmu
Në këtë ditë do të luhen ndeshjet e kthimit të Kupës së Shqipërisë (FOTO LAJM) Ditën e mërkurë, në orën 13:30, do të luhen të gjitha ndeshjet e kthimit të fazës së 1/8-ave, në Kupën e Shqipërisë, sip
5 sfidat e radhës të Lionel Messit Edhe pse tashmë është njeriu i rekordeve të panumërta dhe me 400 gola të shënuara në La Liga, Lionel Messi vazhdon t’i c
Mustafa shpalos sfidat e tij për vitin 2019 Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se në Kosovë më shumë po rritet numri i atyre që marrin ndihma nga qeveria se i
Ambasadori shqiptar në Turqi i kërkon Ramës të kthejë sytë nga Erdogani Mësimdhënia e gjuhës shqipe si lëndë me zgjedhje në shkollat 8-vjeçare në Turqi, përkrah kurseve intensive të pavarura t
Unitedin e pret ferri, këto janë supersfidat që do të luaj skuadra e Mourinhos Sot, në Nyon të Zvicrës, u mbajt shorti i 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve dhe një nga ndeshjet më interesante të k
Tirana mikpret seminarin e AVITEM, diskutohen sfidat e zhvillimit urbanistik Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj mori pjesë sot në seminarin e AViTeM, e organizuar në bashkëpunim me Ambasadën
Panucci akuzon lojtarët per krizën te Kombëtarja, flet dhe për refuzimin e Sadikut Christian Panucci ka dalë sot në konferencën për mediat, duke folur për sfidat e dy sfidat ndaj Skocisë e vlefshmë për "
Icardi për sfidat e Championsit: Jam gati për ndeshjet e vështira Mauro Icardi luajti 85 minuta me skuadrën e Argjentinës pasi u thirr nga trajneri Scaloni. Sulmuesi u rikthye të luajë p
Rikthehet Superiorja, ja kur luhen supersfidat e javës së katërt Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije oraret e ndeshjeve të javës së katërt së katëgorisë Superiore. Java e
5 sfidat e Serie A, që na presin sonte Kampionati italian nisi ditën e djeshme me dy superndeshje, ku padyshim vëmendja kryesore u përqëndrua tek debutimi i Cr