sfida

Zhbllokohet shpejt sfida Real-Alaves (VIDEO) Reali i Madridit ka kaluar në avantazh ndaj Alaves falë një 11-metërshi të shënderruar në gol që në minutën e 12 nga Ben
Zhbllokohet sfida, Aston Villa-Manchester United (VIDEO) Manchester United ka zhbllokuar shifrat në ndeshjen ndaj Aston Villës në transfertë. Miqtë shënuan me 11-metërsh me B
Zhbllokohet sfida, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh që në minutën e 5 ndaj Lecces. Një gabim i portierit Gabriel ka bërë që Caicedo të dërgo
Super sfida Milan - Juventus, formacionet e mundshme Raundi i 31-të i ndeshjeve në Serie A hapet sonte, me sfiduesit e titullit Lazio në Lecce dhe Juventus që udhëtojnë për
Zhbllokohet sfida, Kukësi ndëshkon Tiranën (VIDEO) Kukësi ka kaluar në avantazh 1-0 në duelin ndaj Tiranës e vlefshme për javën e 32-të në Kategorinë Superiore. Në minu
HOROSKOPI/ Plot sfida për të lindurit e kësaj shenje, çfarë do të ndodhë sot Dashi Sot është një Hënë që dërgon sinjale ekspansioni, e cila ju kënaq sepse është në harmoni të mirë me shenjën tua
Zhbllokohet sfida, Reali gjen golin në fund të takimit (VIDEO) Pas shumë vështirësish Reali më në fund ka kaluar në avantazh ndaj Getafes kjo falë një penalltie të shënderruar në gol
Kupa e teatrit, "Sport Integrity Team" që në 0-1 kuota absurde: Do mbyllet 2-1 (FOTO LAJM) Përmbysja e Bylisit ndaj Tiranës në Kupën e Shqipërisë është shoqëruar me dyshime të mëdha se ndeshja është njollosur ng
Zhbllokohet sfida, Chelsea në avantazh (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj West Ham falë një penalltie të shëndërruar në gol nga braziliani Willian. /albeu.com/
Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Atl Madrid (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Në fakt është autogoli Diego Costas ai që i dha avantazhin vendasve.
Zhbllokohet sfida, Skënberbeu ndëshkon Tiranën (VIDEO) Skënderbeu ka befasuar Tiranën që në minutën e 8 kjo falë sulmuesit Mensah icily kaloi në avantazh korçarët duke realizu
Kategoria e Parë: Lumë golash, Kastrioti siguron Superioren, Apolonia bën detyrën, Pogradeci bie sërish U luajtën sot 4 sfidat e vlefshme për fazën “Play-Out” të Kategorisë së Parë, ku u regjistruan një numër rekord golash.
HOROSKOPI/ Plot sfida për të lindurit e kësaj shenje, çfarë do të ndodhë sot Dashi “Përplasja” Mërkur-Mars sot mund të ketë reperkusione edhe te të lindurit e kësaj shenje, prandaj pritet një di
Zhbllokohet sfida, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka ndëshkruar shpejt Atalantën kjo dhe falë një autogoli të De Roon në portën e tij.
Zhbllokohet sfida në Old Trafford (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Sheffiel Utd. Është francezi Martial që realizoi lehtësisht brenda zonës
Radikalizmi dhe ekstremizmi i dhunshëm, sfida të së ardhmes Nga Miranda Duka Ngjarjet terroriste në periudha të ndryshme të historisë kanë ngritur një numër pyetjesh dhe di
Zhbllokohet sfida, CR7 tund rrjetën (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka kaluar në avanazh Juventusi në ndeshjen që bardhezinjtë po zhvillojnë në transfertë ndaj Bolonjës.
Zhbllokohet sfida mes Aston Villas dhe Chelsea (VIDEO) Aston Villa ka kaluar në epërsi kundër Chelseas në fund të pjesës së parë. Kortney Hause i ka shokuar blutë duke shën
Supersfida Sevilla-Barcelona, ja formacionet e mundshme Barcelona do të luajë sot në mbrëmje në orën 22:00 ndaj Sevillas në “Ramon Sanchez Pizuan”. Mediat spanjolle tashmë k
Kategoria e Parë/ Zhbllokohet sfida Apolonia-Lushnja (VIDEO) Po luhet ndeshja e Kategorisë së Parë mes Apolonisë dhe Lushnjës. Miqtë kanë realizuar që në minutën e 6 me Maganin.