999 rezultate për

sfida

Barazohet përsëri super sfida Man City vs Tottenaham (VIDEO) Tottenhami ka arritur sërish ta barazojë rezultatin (2:2) kundër Manchester Cityt, në ndeshjen e cila po zhvillohet për
Zhbllokohet supersfida, Manchester City kalon në avantazh përballë Tottenham (VIDEO) Është zhbllokuar super-sfida e Premier League mes Manchester City dhe Tottanham. Janë kampionët në fuqi që kanë arrit
Sfida fiksuese, gjeni ku është patëllxhani mes këtyre shapkave (FOTO LAJM) Një nga këto shapka nuk është si të tjerat. GalaBingo ju sfidon të gjeni patëllxhanin në këtë kolazh shapkash me gish
Kreu i ushtrisë serbe: Kemi mbështetjen e Rusisë për sfidat ndaj Kosovës Shefi i shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura serbe, Millan Mojsilloviq, ka thënë se Serbia ka mbështetjen e
Zhbllokohet supersfida, Sterling thyen Liverpoolin (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh në finalen e "Community Shield" ndaj Liverpoolit që po zhvillohet në "Wembly".
Palmer: Krijimi i qeverisë, sfida e tanishme për Kosovën Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Matthew Palmer, Zëvendës Ndihmës Sekretar i Shtetit për çështjet e Evropës dhe E
Mes luksit, alkoolit dhe shfrenimit: Vazhdon "sfida" e pushimeve të të rinjve të pasur (FOTO LAJM) Ndërkohë që temperaturat shënojnë rritjet e tyre, gjatë këtij sezoni të nxehtën veror, shumë prej nesh ëndërrojnë të jen
Jo të gjithë e provuan, sfida e plakjes acaron keq moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Prej disa ditësh rrjetet sociale janë pushtuar nga imazhe të modifikuar me filtrat e aplikacionit “FaceApp”. Po ashtu ed
E DHIMBSHME/ Sfida e urisë, mijra persona vuajnë çdo ditë për bukën e gojës Sipas një raporti vjetor të publikuar të hënën nga shumë organizata të OKB-së, kritikojnë se ky është viti i tretë rradh
Meta me qen e Rama me lopë, vazhdon sfida mes qeveritarëve (FOTO LAJM) Pak ditë më parë presidenti Ilir Meta publikoi një video nga Sarajeva teksa përkëdhelte dhe mbante në dorë një qen. N
"Sfida e shishes", Eva Murati bën mrekullinë (VIDEO) Ditët e fundit është kthyer virale në rrjetet sociale, "Sfida e shishes", ku shumë njerëz përpiqen të heqin tapën e një
Hape tapën e shishes me këmbë, sfida e re që po "çmend rrjetin" (VIDEO) Sfida e re që është bërë virale në internet quhet “Bottle Cap Challenge”, e cila ka prekur edhe të famshmit. Në filli
La Liga zbulon kalendarin e sezonit 2019-2020: Kur luhet "El Clasico" e parë Ditën e sotme është zyrtarizuar edhe kalendari i La Liga-s për sezonin 2019-2020. Barcelona do ta nisë mbrojtjen e titul
Sfida më e re që po bëjnë të famshit në Internet, hapja e shishes me këmbë (VIDEO) Disa yje botërorë kanë filluar një sfidë që shumë shpejtë po përhapet në internet. Kjo verë sigurisht se do të përcil
Pjesa globale të konkursit ndërkombëtar OWLYPIA – Sfida e Intelektualëve Pas pjesës lokale të konkursit ndërkombëtar OWLYPIA – Sfida e Intelektualëve që u mbajt në ambientet e ShMP ” Yahya Kema
Rama: Shkodra, sfida ime personale në katër vitet e ardhshme Pavarësisht protestës së opozitës, PS po mban mitingun në Shkodër, ku mbërriti dhe Kryeministri Rama. Ai u shpreh se Shk
Na duhet fitorja e dytë, nis sfida Islandë-Shqipëri Nisi pak minuta më parë ndeshja mes Islandës dhe Shqipërisë në Rejkjavik. Kjo është sfida e parë nën drejtimin e tra
Andy Ruiz-Anthony Joshua, sfida e revanshit në fund të vitit Një nga surprizat më të mëdha në historinë e dueleve për peshat e rënda në boks ishte triumfi i pabesueshëm i Andy Ruiz
Spitali Amerikan, sfida më e bukur në mjekësinë shqiptare! (VIDEO) Suksesi i Spitalit Amerikan ka qenë historia e prezantuar këtë javë në emisionin Histori Shqiptare nga Alma Çupi në Tv K
Barazohet sfida mes Spal dhe Milanit, kuqezinjtë në Europa League (VIDEO) Milani e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar dy herë në portën e Spal por kjo si duket nuk i bëri mirë skuadrës duke e