999 rezultate për

sfidĂs

Rama: Vizita e Kerry-t, e rëndësishme në kohë sfidash të përbashkëta Kryeministri Edi Rama përshëndeti lajmin e dhënë nga Departamenti Amerikan i Shtetit se John Kerry do të vizitojë Shqipë
Mustafa: Me turqit kemi një rrugë të gjatë sfidash dhe suksese të përbashkëta Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ishte pjesë e konferencës të organizuar për festimin e Ditës së Komun
Për Odën e Avokatëve të Kosovës shfaqen një sërë sfidash Në 40 vjetorin e krijimit të saj, Oda e Avokatëve të Kosovës ka zhvilluar disa aktivitete. Në sheshin Nëna Terezë është
Shqipëria, përballë sfidash të rëndësishme Kryetari i Gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori ka shprheur sot vlerësimin për ndihmën që qeveria amerikane vazhdon t’i j