sfidĂ

Zhbllokohet sfida në Camp Nou (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Ferencvarosh. Është Messi ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë. /albeu.c
Zhbllokohet sfida, shënon Juventus (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Dynamo Kiev. Bardhezinjtë kanë zhbllokuar takimin me Alvaro Moratën
Për herë të parë pas 178 vitesh, Filarmonia e New York-ut bën anulimin e parë Filarmonia e Nju Jorkut bëri anulimin e sezonit të tërë për herë të parë në historinë e saj 178-vjeçare për shkak të rre
NATIONS LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, super sfida na presin (FOTO LAJM) Ditën e sotme do të luhen ndeshje shumë të rëndësishme në Ligën e kombeve. Pa dyshim që vëmendja më e madhe e shqipta
Ukraina mposht Spanjën, Gjermania bllokohet mes spektaklit nga Zvicra (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 5 sfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve, ku nuk mungoi spektakli dhe surprizat. Ukraina e
Zhbllokohet sfida, Kosovë-Slloveni (VIDEO) Ka nisur keq sfida e Kosovës ndaj Slovenisë. Miqtë kanë shënuar në minutën e 23 me sulmuesin Vuckic. /albeu.com/
Mbappe kundër Ronaldos, formacionet zyrtare të Francë-Portugali (FOTO LAJM) Publikohen formacionet zyrtare të kryendeshjesë së mbrëmjes së sotme, Francë-Portugali. Të dy ekipet numërojnë nga ng
Zhbllokohet sfida në Shkup (VIDEO) Maqedonia ka zhbllokuar shifrat ndaj Kosovës. Është Ristovski ai që kaloi në avantazh vendasit i ndihmuar nga një dev
Supersfida Milan-Inter në dyshim, rrezikohet një situatë e ngjashme si me Napolin Lojtari i Interit Bastoni ka dalë pozitiv me COVID-19 dhe kështu gjithë ekipi i Interit do t’i nënshtrohet testeve. L
Zhbllokohet sfida, Levante-Real Madrid (VIDEO) Real Madrid ka zhbllokuar sfidën në transfertë ndaj Levantes. Për Los Blancos realizoi Vincius një gol mjaft të bukur
Nga sfida e parë e grupeve deri te finalja, mësoni datat e ndeshjeve në Champions Ditën e sotëm në Nion të Zvicrës është hedhur shorti, që ka vendosur skuadrat në grupet e Ligës së Kampioneve. Pasi u
Zhbllokohet sfida, Young Boys-Tirana (VIDEO) Young Boys ka kaluar në avantazh ndaj Tiranës me autor Fasnacht. Pas një harkimi nga e majta, i vetëm brenda zonës, s
Zhbllokohet sfida, Betis-Real Madrid (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Betis. Për Los Blancos realizoi Valverde në minutën e 14. /albeu.com/
Ende pa nisur mirë zhbllokohet sfida, Inter-Fiorentina (VIDEO) Interi është befasuar në minutat e para në "San Siro" nga Fiorentina. Miqtë kanë shënuar që në minutën e 6 me sulmues
Ende pa nisur mirë zhbllokohet sfida, WBA-Chelsea (VIDEO) Chelsea është befasuar në minutat e para nga WBA. Vendasit realizuan me Robinson që në minutën e 4. /albeu.com/
Zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Bologna. Është Ibra ai që realizoi një gol të bukur me kokë pas një pasimi të Hern
CHAMPIONS/ PAOK i Mihajt eliminon Benficën! Rezultatet e sfidave të Championsit (VIDEO) Nuk munguna surprizat në 3 sfidat eliminatore të Ligës së Kampionëve mbrëmjen e sotme. PAOK-u, Dinamo e Kievit dhe
Zhbllokohet sfida, Brighton-Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Brighton. Për Blutë e Londrës realizoi Jorginho me anë të një 11 metërshi. /al
Sfida e Europa League, një lajm i mirë për Ibrahimoviçin Ibrahimoviç dëshiron të jetë atje dhe do të jetë, Pioli po mbështetet tek karizma dhe shfaqjet e tij. Tri ditët para
Zhbllokohet sfida, Liverpool-Leeds (VIDEO) Liverpooli ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin kundër Leeeds. “Redsat” kaluan shpejt në avantazh që në minutën e 4R