999 rezultate për

sfidĂ

Hapet sfida online: Kush e kupton çfarë ka shkruar Rama? (FOTO LAJM) Kryeministri Rama tentoi t'i kthente përgjigje përmes një loje fjalësh reagimit nervoz të ambasadorit Lu për fjalimin e
Pendarovksi flet për sfidat e Maqedonisë “Nëse nuk marrim ftesë për NATO, sfida jonë në periudhën e ardhshme, përkundër parashikimeve katastrofike të dikujt, nuk
Babai shqiptar i 23 fëmijëve rrëfen sfidat e jetës (VIDEO) Hajzer Bojku, nga Druari i Vushtrrisë të Kosovës është baba i 23 fëmijëve. Në një video të postuar në kanalin zyrtar
Merkel: Kosova ta luftojë korrupsionin dhe ta ulë papunësinë Pas takimit që kancelarja gjermane pati me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin në Berlin, Angela Merkel ka bërë thirrje
Një nga lojtarët më të rëndësishëm të Juves në vitet e fundit njofton largimin nga klubi Stephan Lichtsteiner pas fitores dhe afrimit më shuëm drejt titullit kampion në Serinë A, brëmjen e djeshme kundër Bogna
Jonida Vokshi rrëfen sfidat e shtatzënisë E ftuar në emisionin e përditshëm You&Me; në NRG Radio, me Julkën dhe Arjonin, ishte aktorja dhe moderatorja që me buzëq
Supersfida e Skënderbeut me Kukësin mund të zhvillohet në një ditë tjetër Supersfida e Skënderbeut me Kukësit mund të ketë një ndryshim programi. Të enjten zyrtarët e klubit të Skënderbeut do t
Klopp zbulon ëndrrën e tij para super sfidave të Championsit Jurgen Klopp nuk pranon ta thotë me zë të lartë, por ka një ëndërr të fshehur në finalen shpërthyese të këtij sezoni: që
Sfida Milan - Napoli u mbyll me sherrin Sarri-Biglia (VIDEO) Nuk ka qenë një ndeshje e qetë në “San Siro”, pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit Banti, që sinjalizoi fundin e s
Haradinaj: Përvjetori i "Kushtetutës" na gjen me sfida Me rastin e dhjetëvjetorit të hartimit të Kushtetutës së Republikës së Kosovës, kryeministri Ramush Haradinaj, ka uruar
Ismet Beqiri ka zgjidhjen e tejkalimit të sfidave në Kosovë Deputeti dhe sekretari i LDK-së, Ismet Beqiri ka njoftuar se sonte janë takuar në Ambasadën amerikane me Ndihmës Sekreta
Di Francesco: Askush nuk dëshiron t’i humbas sfidat e tilla Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, karikon skuadrën e tij në prag të ndeshjes me Barcelonën në "Camp Nou". Numr
Statistikat që duhet ti dini para se të startojë supersfida Juventus - Milan Padyshim që kjo është supersfida e kësaj jave dhe padzshim deçizive për fatet e të dyha skuadrave si Juventus që kërkon
Zhbllokohet sfida, Norvegjia kalon në avantazh ndaj Shqipërisë (VIDEO) Norvegjia ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi 23-vjeçar
Gjermani–Spanjë, Itali – Argjentinë dhe disa supersfida na presin me grumbullimin e Kombëtareve Ekipet do të pushojnë por jo lojtarët pasi ata janë të thirrur nga Kombëtaret e tyre.Të gjitha Kombëtaret do të sfidojnë
Datat zyrtare, kur do të luhen dy superndeshjet Real-Juventus Shorti i çerekfinaleve të Champions Leagues ka përcaktuar sfidat që priten të luhen në 3-4 prill, ndërsa ato të kthimit
Zhbllokohet sfida, Barcelona kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Camp Nou". Është Messi ai që ka shënuar ndaj Bluve të Londrës në mi
Po vijnë ditët deçizive, Seria A njihet me arbitrat e supersfidave Do të jetë Daniele Orsato gjyqtari që do të vendosë drejtësi në supersfidën e javës së 28-të të Serisë A atë mes Interit
Super sfida PSG - Real Madrid, formacionet zyrtare PSG dhe Real Madrid do të përballen sonte me njëra-tjetrën për ndeshjen e dytë të 1/8 të UEFA Champions League. Pari
Zyrtare: Në këtë datë do të luhen sfidat e javës 27-të në Serie A Liga Italiane e Futbollit është mbledhur sot për të vendosur mbi datën e rikuperimit të javës së 27 të Serisë A, e shtyr