999 rezultate për

sferen

Një pjesë e vogël e ferrit ekziston edhe në tokë (FOTO LAJM) Në një dhomë betoni, pa dritare, formohet ajo që mund të quhet një version i vogël i ferrit në tokë. Brenda kësaj ndë
HOROSKOPI/ Para pa fund, kjo është shenja fatlume Ky është horoskopi për ditën e diel, 3 shkurt 2019. Dashi Do të jeni të dominuar nga humori i keq, si pasojë e një
Hazard: E dua atmosferën në Anfield Eden Hazardi ka thënë se i pëlqen të luajë në “Anfield Road”, derisa ka folur në një intervistë për ndeshjen e raundit t
Pamje nga Maldivet, Dafina ngre temperaturat në këto ditë të ftohta Dafina Zeqiri ka ndërmend që këtë sezon ti cmendë shqiptarët. Teksa të gjithë po dridhen nga të ftohtët, Dafina akoma
Galatasaray votohet si ekipi me atmosferën më të mirë që dhurojnë tifozët në stadium (VIDEO) Cdo klub ka tifozerinë e vet dhe krenohet me të por klubi Galatasary-t sipas një sondazhi të kryer nga "Sport Buble", ës
Modelja nxeh edhe më shumë atmosferën e festave (FOTO LAJM) Modelja australiane, Jem Wolfie, ka uruar fansat e saj për Krishtlindje me një foto shumë pikante në Instagram. 26-vj
Krishtlindje dhe bikini, në këtë plazh festojnë babagjyshet më s*ksi (FOTO LAJM) Duhet thënë se të festosh Krishtlindjet në plazh duket ca e cuditshme. Por në Australi cdo vit ndodh dicka e tillë dh
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të përmbahet, xhelozia do t’ju sjellë një krizë në çift Ky është horoskopi për ditën e martë, 11 dhjetor 2018. Dashi Do të kaloni një ditë mjaft të komplikuar dhe tension
HOROSKOPI/ Përmirësime të ndjeshme, kjo është shenja më me fat e kësaj dite Ky është horoskopi për ditën e hënë, 10 dhjetor 2018. Dashi Duhet të mendoheni mirë lidhur me një vendim i cili do
HOROSKOPI/ Mundësi të mëdha për dashuri dhe karrierë, kjo është shenja me fat Ky është horoskopi për ditën e enjte, 29 nëntor 2018. Dashi Do t’iu duhet të zgjidhni konflikte të mundshme të bre
HOROSKOPI/ Do të përplaseni me disa situata, shenja që duhet t’i bëjë sytë katër Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 7 nëntor 2018. Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të jenë të përhumbur në
Alienët po i fshehin? Publikohet videoja me objektin e çuditshëm (VIDEO) Nasa është akuzuar sërish se po mban të fshehur ekzistencën e alienëve, pasi një austronaut arriti të filmonte një objek
Kjo vajzë pati shoqëruesen më të veçantë në botë: Rihanna ndez atmosferën Sa njerëz e kanë fatin të kenë në ditën e tyre të dasmës të pranishme Rihanna- n? Epo le të themi se akoma më pak njerëz
Në mes të Çikagos, Bebe Rexha ‘ndez’ atmosferën me këngë shqipe Bebe Rexha është këngëtarja me origjinë shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare. Ajo në asnjë moment nuk ka ngurruar
Një hundë artificiale që nuhat atmosferën në punë! Më shumë siguri në vendin e punës falë hundës elektronike që monitoron cilësinë e ajrit në ambientet e punës. Kjo paj
Asteroidi hyn në atmosferën e tokës, nata kthehet në ditë (VIDEO) Një asteroid me diametër 3 metra ka shpërthyer në atmosferën e tokës. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e së dielës, në
Unikkatil e ndez atmosferën në Zvicër dhe falenderon shqiptarët (VIDEO) Reperi, Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil m,bajti një koncer në Zvicër. Reperi dukej i lumtur për kët
Ligjet në sferën e sigurisë maqedonase, politika nuk heq dorë nga ndikimi Reformat në polici që duhet të realizohen nga Qeveria e kryeministrit Zoran Zaev, vlerësohen si më të rëndësishmet nga s
Sedat Berisha i lumtur me atmosferën e Vllaznisë: Ndihem i rilindur dhe në shtëpi Me paraqitjet e bëra Sedat Berisha është kthyer menjëherë në një prej shtyllave të mbrojtjes së Vllaznisë, ku madje ka s
Armina dhe Shkëlzeni ndezin atmosferën në makinë Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale disa video në të cilën ajo shfaqet duke kënduar me partnerin e sa