999 rezultate për

sezonit

E vendosur, James Rodriguez kërkon largimin në fund të sezonit Ylli kolumbian, James, nuk po gjenë hapësirat e tij te skuadra e Real Madrid, ku në ndeshjet e fundit nuk ka qenë as i f
Premier Liga shtyn vendimin për merkaton, ja kur pritet të fillojë sezoni i ri Klubet e Premier Ligës e kanë shtyrë vendimin përsa i përket datës së merkatos së kësaj vere. UEFA dëshiron që hapës
Mesut Ozil vendos për të ardhmen, del kundër dëshirës së Arsenal Mikel Arteta ende nuk ka përdorur Ozilin, lojtarin më të paguar të tyre që nga rifillimi i sezonit, pavarësisht që e kis
Setien prag shkarkimit, ky mund ta drejtojë Barcelonën deri në fund të sezonit Miralem Pjanic dje edhe zyrtarisht u bë futbollist i Barcelonës duke firmosur kontratë katër vjeçare me Katalansit. P
Arthur flet për herë të parë si lojtar i Juventusit: Po shkoj në një klub të shkëlqyeshëm Arthur finalizoi një transferim te Juve dje, në një marrëveshje që mund të rritet në 82 milionë euro, me Miralem Pjanic
Përfundon mbledhja mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Setien, ja çfarë ndodhi Ka përfunduar takimi mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Quique Setien, në rezidencën e këtij të fundit. Skuadra k
Ky do të jetë topi i sezonit të ardhshëm në Premier League Topi i sezonit të ardhshëm të Premierligës do të jetë shumë ndryshe nga ai i sezoneve paraprak. Nike ka bërë publike
Do të shkarkohet në fund të sezonit? Setien: Zhurmë mediatike Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, është në qendër të vëmendjes, pas barazimit të Barcelonës kundër Celta Vigo. E
Zidane nuk i kursen elozhet për Benzema: Asisti i tij ishte në mesin e veprimeve më të mira të sezonit Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, ka bërë një nga veprimet më spektakolare në ndeshjen e mbrëmshme kundër Espanyol.
Werderi i Rashicës bën ndeshjen më të mirë të sezonit dhe i shpëton rënies direkte (VIDEO) Skuadra e Werder Bremen ka arritur që në ndeshjen e fundit të Bundesligës t’i shpëtoj rënies direkt. Ekipi i Rashicës
ZYRTARE/ William dhe Pedro deri në fund të sezonit te Chelsea Willian dhe Pedro janë treguar mjaft fer dhe kanë vazhduar kontratat respektive deri në fund të sezonit me Chelsean.
"S*ks treshe", aventurierja e bujshme zbulon pengun e sezonit të parë (FOTO LAJM) Sezoni i parë i formatit të ri në "Top Channel", "Aventurierët" ka përfunduar me zhurmë dhe bujë të madhe. Kri Gorasi
Drejtori sportiv i Milanit: E ardhmja e Ibras do të vendoset në fund të sezonit Ylli suedez i futbollit, Zlatan Ibrahimovic, vazhdon të mos e ketë të ardhmen e tij të caktuar, dhe spekulimet lidhur me
Gati për plazh? 9 gjëra praktike që mund të blesh tani që po vjen vera (FOTO LAJM) Ashtu si shumica e njerëzve për momentin, të gjithë jemi shumë të kujdesshëm me shpenzimet tona në këtë periudhë post ka
Sezoni i ri i Serie A mund të fillojë në këtë datë Sky Sport Italia raporton se ditën e djeshme klubet e Serisë A diskutuan për edicionin pasardhës. Megjithatë, vendimi
"Lufta" për titullin, orari i Barcelonës dhe Realit deri në fund të sezonit Barcelona dhe Real Madrid vazhdojnë të kenë fjalën kryesore sa i përket kampionatit të futbollit. Dy gjigantët spanjo
Konfirmuan largimin e Silvas dhe Cavanit, por lojtarëvë u mbaron kontrata para fundit të sezonit Thiago Silva dhe Edinson Cavani do të jenë pa kontratë në fund të muajit qershor. Dy veteranëve iu përfundon kontrata
Çfarë nuk duhet të mungojë këtë verë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Ndonwse mund ta kni garderobwn plot, sërish dëshironi të blini diçka të re dhe praktike. Ne kemi përzgjedhur sot disa ve
Bonucci zbulon "padashje" fanellën e sezonit tjetër të Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi po bëhet gati edhe për sezonin e ardhshëm. Skuadra bardh e zi duket si ka bërë gati fanellat që do t’i përd
Pas largimit të Jonuz, Vllaznia ia beson stolin një shkodrani Vllaznia emëron trajnerin e ri pas largimit të Mirsat Jonuz. Klubi shkodran ia ka besuar drejtimin e skuadrës një emri t