999 rezultate për

sezonin

Mbaruan me sukses sezonin e parë të "Treshat", ç’do të bëhet me vëllezërit Veshaj (FOTO LAJM) Gjatë ditëve të nxehta të kësaj vere na shoqëroi në ekran emisioni “Treshat” i Bora Zemanit dhe dy vëllezërve Veshaj.
Lajm i rëndë për Interin, Sanchez mund të humbë sezonin Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez, e ka pësuar një lëndim serioz në nyjën e këmbës në një ndeshje me ekipin kombëtar të
Aksidentohen tre futbollistët e njohur, kapiteni i skuadrës angleze mbyll sezonin Mbrëmja shoku për klubin profesionist të futbollit. Tre lojtarët e ekipit të Championship në Angli, Derby County janë pë
UEFA gëzon klubet, në sezonin 2021-2022 nis nis një tjetër kompeticion "Europa Conference League" është kompeticioni më i ri nga UEFA, që do të nisë në sezonin 2021-2022. Një kompeticion
Prisni pak! Renato Mekolli do të martohet në sezonin e ri të “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Në muajin tetor do të nisë sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen Albania”, për të cilin shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka p
Zyrtarisht në sezonin e pulovrave, 5 trendet që do mbizotërojnë stinën (FOTO LAJM) Mirë se vjen vjeshtë! Shtatori erdhi dhe është pikërisht ajo periudhë e vitit në të cilën për t’u dukur chic mjaftojnë v
Premier League bëhet gati për ndryshimin e madh sezonin e ardhshëm Premier League do të jetë e "barabartë" me klubet tjera në Evropë pasi klubet angleze duan ta ndryshojnë afatin e përfun
Thonjtë me perla dhe tendenca të reja manikyri që do mbizotërojnë sezonin (FOTO LAJM) Këto do të jenë tendencat e fundit për sezonin e vjeshtës. Nëse ende nuk keni rregulluar thonjtë tuaj, hidhini një sy s
Pas përfundimit të “BE Caffee”, ja ku do e shohim Olsi Bylykun sezonin e ri (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv do të nisë në muajin shtator dhe që tani janë zbuluar ndryshimet e para. Deri më tani është thë
Zbulohet formacioni i Juventusit për sezonin e ardhshëm, Ronaldo si sulmues "pykë" (FOTO LAJM) Zbulohet formacioni i Juventusit për sezonin e ardhshëm, Ronaldo si sulmues pykë Juventus është gati për të nisur sez
Bayern bëhet i frikshëm, si do të jetë formacioni për sezonin e ri (FOTO LAJM) Me ardhjen e Philipe Coutinhos Bayern Munich po bëhet gati për sezonin e ri. Bavarezët kanë ndërtuar një ekip të frikshë
Shpenzoi 300 milion euro në merkato, Reali e nis me gardën e vjetër sezonin (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Celta Vigos dhe Real Madridit E shtuna është dita e Real Madridit
Xhaka, entuziast për trajnerin dhe sezonin e ri Unai Emery e ka nisur mbarë sezonin e ri në Premierligë, i dyti në stolin e klubit anglez. Arsenali startoi me fitore
Liverpool e nis në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin, "shpartallon" Norwich (VIDEO) Liverpooli ka arkëtuar pikët e para për sezonin 2019/20. “Redsat” morën tri pikë pas fitores 4-1 në “Anfield” kundër Nor
Salah e nis me këmbë të mbarë sezonin, shënon golin e dytë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli është duke e mposhtur 2-0 Norwich Cityn në “Anfield” Ka startuar Premierliga. Në ndeshjen hapëse për sezon
Ka mësuar nga gabimet, Eliona Pitarka merr këtë vendim për sezonin e ri (VIDEO) Eliona Pitarka është aktorja e "Duplex" e cila që në fillimet e sajë beëri "zhurmë" për publikun. Profili i saj në In
Pas sherrit në Top , Arbana Osmani tregon ku do ta shohim sezonin e ri (FOTO LAJM) Në muajin mars të këtij viti u përfol për një largim të mundshëm të moderatores Arbana Osmani nga “Top Channel”. U pë
"San Siro" me probleme, ndryshime madhore për sezonin e ri "San Siro" nuk do të jetë më i njejti për sezonin e ri futbollistik. Sikurse raporton "Sky Sport", stadiumi i Milani
Shaqiri: Ndihem shumë mirë, gati për sezonin tjetër Xherdan Shaqiri e ka lënë prapa krahëve lëndimin e fundit dhe thotë se po ndihet mirë. Mesfushori kosovar është i gatshë
Milani i madh po rikthehet: Si ndryshon formacioni i Giampaolos për sezonin e ri (FOTO LAJM) Milani është mjaftë aktiv në këtë merkato dhe në “San Siro” kanë mbërritur tre përforcime për sezonin e ardhshëm. "Ro