999 rezultate për

sezoni

ZYRTARE/ Real Madridi do ti luaj ndeshjet e mbetura në "Alfredo Di Stefano" Los Blancos kanë vendosur që të luajnë në stadiumin ‘Alfredo Di Stefano’, për pjesën e mbetur të sezonit. Ndeshjet e
Demi: Presim ta fitojë Kukësi se ka thënë Safeti, sezonin tjetër e nisim në stadiumin tonë Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ishte i ftuar sot në një lidhje direkte në “E Diell” ku ka folur për rifillimin e
E BUJSHME/ Gentian Selmani sezonin tjetër te Besiktas? Gentian Selmani me shumë mundësi do të luajë muajt e fundit në kategorinë e dytë turke, pasi në Turqi janë të sigurt se
Roma dhe Valencia arrinë marrëveshje, Florenzi mbetet në Spanjë deri në mbylljen e sezonit Roma dhe Valencia kanë arritur një marrëveshje për të zgjatur huazimin e Alessandro Florenzi deri në fund të sezonit. Is
Një tjetër kampionat po përgatitet për rikthim Pas pezullimit për shkak të koronavirusit, kampionati në Australi po bën përgatitjet e fundit për tu rikthyer. Kanali
Lajme të mira nga Spanja, tifozët mund të kthehen në stadiume në sezonin e ri La Liga shpreson që në muajin e ardhshëm të rifillojë sezonin, por ndeshjet duhen të luhen pa tifozë shkaku i COVID-19.
Zbulohet fanella e Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale është zbuluar fanella e parë e Juventusit për sezonin e ardhshëm. Fotot e fanellës së re janë publ
Presidentit të Lyonit nuk i del inati: Pezullimi sezonit ishte një zgjedhje prej idiotësh Kampionati francez është një nga të paktët në Europë që ka vendosur për ndërprerjen përfundimtare të sezonit 2019-2020,
Trajneri i Lazios shpreson që Serie A të përfundojë në fushat e blerta Serie A po vazhdon të bëjë planet për rifillimin e sezonit. Datat e fundit të përmendura për rifillimin janë 13-20 qersh
Lojtarët e Sevillas thyen karantinën, reagon ashpër presidenti i La Liga: Gafa e lojtarëve vë në rrezik rifillimin e sezonit Vendimi i disa lojtarëve të Sevillas për të bërë një festë duke shkelur protokollin nuk ka kaluar pa u vënë re. As botës
Jemini pranon gabimin në ndeshjen Skënderbeu-Flamurtari të sezonit 2010-2011: Nuk ishte penallti Ish-arbitri i njohur i Kategorisë Superiore Lorenc Jemini pranoi se penalltia e dhënë në favor të Skënderbeut në ndeshje
Ligue 1 do të jetë e para që do të nisë sezonin e ri, vendoset data 21 gusht Ligue 1 ishte kampionati i parë europian që vendosi të mbyllë përfundimisht sezonin dhe tani mund të jetë i pari që do t
Tashmë e konfirmuar nga vetë skuadra: Gotze largohet në fund të sezonit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka konfirmuar se Mario Gotze do të largohet në fund të sezonit. Zorc këtë e ka k
Lajme të mira nga Spanja, La Liga mund të fillojë më 8 qershor Qeveria e Spanjës në një konferencë të mbajtur sot (e shtunë), ka bërë të ditur se La Ligas do t’i lejohet vazhdimi i ka
Prestigjozja spanjolle zbulon formacionin e Real Madrid për sezonin e ri, i frikshëm Shumë ekipe kanë planifikuar skuadrat për sezonin e ri, 2020/2021. Pjesë e thashethemeve kanë qenë yjet më të mëdha t
E BUJSHME/ Serie A mund të përfundojë sezonin me Play-Off Serie A mund të përfundojë me PlayOff-Playout nëse sezoni ndërpritet përsëri shkaku i koronavirusit. Këshilli Federal
Caktohet data për fillimin e sezonit në Serie A FIGC ka vendosur se Serie A, Serie B dhe Serie C mund të rifillojnë kampionatin, ndërsa diçka e njëjtë nuk do të ndodh m
Klopp: Liverpool duhet të shpallet kampion, e padrejtë nëse i anulohet Jurgen Klopp është habitur nga disa njerëz të cilët kanë kërkuar anulimin e të gjithë sezonit kur janë zhvilluar 75% e n
Edhe Wells mbyll sezonin, shpallet kampionia më e re në histori Skuadra Connah’s Quay Nomads, që në momentin e ndalimit të kampionatit uellsian kishte 4 pikë më shumë se New Saints, so
Presidenti i klubit italian për rikthimin e Bundesligës: Një dështim Bundesliga u bë ligë e parë e madhe evropiane që rifilloi në fundjavë, me pjesën më të madhe të botës së futbollit duke