999 rezultate për

sezon

Vendoset përfundimisht e ardhmja e Zhegrovës, ja ku do luajë sezonin e ri ylli kosovar Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, do të jetë sërish pjesë e Baselit, ka mësuar KOHA nga burime të afër
6 formacione se si mund të rreshtohet skuadra e Artetas sezonin e ri (FOTO LAJM) Nënshkrimi i parë i madh i verës në Arsenal ka arritur zyrtarisht, ku Willian u bashkua me klubin nga rivalët e Chelseat
"COVID-19 ka vrarë më pak se gripi", mjeku jep lajmin e mirë Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, duke dhënë lajme të mira për COVID-19.
Publikohet kalendari për sezonin e ri të Premier League Këtë të enjte, Premier League zbuloi kalendarin për sezonin futbollistik 2020-2021. "Premier League mund të zbulojë s
Zgjidhet goli më i bukur në Premier League për sezonin 2019/20 (VIDEO) Futbollisti i Tottenham, Son Heung-min ka fituar çmimin për golin më të bukur të sezonit 2019-2020 në Premier League.
Të gjithë me duar në kokë, Neymar gabon nga 5 metra (VIDEO) PSG ka pasur mundësi të artë të kaloi në epërsi ndaj Atalantës. Është Neymar që ka bërë gafën më të madhe të këtij se
CHAMPIONS/ Atalanta - PSG, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Atalanta dhe PSG takohen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, në një format të ri që fillon sonte në Lisbonë. Shkak
Bëri një sezon mjaft pozitiv, Milani i ofron kontratë të re Calhanoglu E ardhmja e Hakan Calhanoglu do të jetë te Milan. Calciomercato bën të ditur se Milan do t’i ofrojë një kontratë të r
Marrëveshja pranë finalizimit, Ibra te Milani edhe për një sezon Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë tek Milani, për të paktën edhe për një vit. Klubi italian dhe suedezi janë shumë pranë
Maqedonia e Veriut do të vaksinojë 20 për qind të popullsisë kundër gripit sezonal Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut thotë se ka marrë ftesë nga Aleanca globale për vaksina dhe Imunizim si
Tavez nuk ka ndërmend të pensionohet, rinovon me Boca Sulmuesi i njohur argjentinas Carlos Tevez nuk ka ndërmend të tërhiqet dhe ka rinovuar kontratën e tij me skuadrën e Boc
Filipçe paralajmëron vaksina falas kundër gripit sezonal Ditën e djeshme Maqedonia e Veriut shënoi katër iktima, 200 raste me reja me COVID-19 dhe vetëm 15 të shëruar. Sipas
Haaland me numër të ri te Borussia Dortmund Erling Haaland do të ketë numër të ri në fanellë. Sezoni i ardhshëm do të jetë më ndryshe për sulmuesin norvegjez, Er
As Guardiola dhe as Solskjaer, kush janë katër nominimet për trajnerin e sezonit në Premier League Janë zbuluar emrat e katër nominimeve që janë në garë për çmimin ‘Trajneri i sezonit’ në Premier League. Frank Lampar
Këto janë fanellat e dyta që Juventus do të veshë për sezonin 2020/21 Klubi italian, Juventusi kanë zbuluar fanellën e tyre të dytë apo atë mysafire për sezonin 2020-21. Fanellat u zbulua
Zgjidhet nga tifozët e Malagës, Bare lojtari më i mirë e sezonit Keidi Bare po bëhet gati t’i japë lamtumirën skuadrës së Malagës, pasi për të nuk mungon interesimi i klubeve të tjera.
Lajm i mirë! Zgjaten me 90 ditë lejet e qëndrimit për punëtorët sezonalë në Greqi Autoritetet greke të Mbrojtjes Civile njoftuan se në këshillim me Ministrinë e Zhvillimit Rural dhe Ushqimit, zgjatën le
ZYRTARE/ Premier League vendos mos vazhdojë me 5 zëvendësime sezonin e ardhshëm Për sezonin e ardhshëm në ndeshjet e Premierligës do të kryhen vetëm nga tre zëvendësime. Klubet kanë votuar kundër v
"Portokalli" s'do jetë më pjesë e Top Channel? Binaj zbulon ku do ta shohim sezonin e ri Këto kohë është përfolur se emisioni i humorit “Portokalli”, që mban logon e Top Channel që prej krijimit, do të zhvendo
Guardiola e pranon: Dështim nëse nuk e fitoj Championsin as këtë sezon Që pas largimit nga Barcelona, Pep Guardiola nuk ka arritur dot të fitojë Ligën e Kampionëve. E provoi me Bajern Mynihun