999 rezultate për

sexy

Gjyshja Alberie Hadërgjonaj del me bikini, trupi i saj nxeh Instagramin (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjoni është një nga ‘gjyshet më sexy' dhe këtë kujdeset ta tregojë herë pas herë në pastimet e
Djali i Messit çmend rrjetet sociale me vallëzimin e tij (VIDEO) Një video qesharake e ka postuar Lionel Messi në profilin e tij zyrtar në Instagram. Djali i yllit të Barcelonës shih
Tentoi të bënte provokuesen, Armina Mevlani lë nam në mes të Parisit Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend. Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbulua
Ramën apo Berishën? Mustafa Nano del hapur e thotë se ndihet "sexy" Mustafa Nano është një ndër gazetarët më të komentuar në median shqiptare. Herë për shkak të shkrimeve, opinioneve,
Kilet nuk e pengojnë të ndihet sexy pët tu shfaqur me bikini (FOTO) Aktivistja, Julianna Mazzei po kërkon nga gratë në mbipeshë që të mos kenë turp nga figura e tyre dhe të mundohen që të
Dy ish-banoret më seksi të Big Brother bëhen sëbashku, çfarë po kurdisin? Dy ish banoret e Big Brother së bashku. Ish banoret sexy të edicioneve të Big Brother janë parë në shoqërinë e njëra tj
E kishit parë ndonjëherë kaq sexy Era Istrefin Këngëtarja Era Istrefi natën e fundit të 2017-tës ka zgjedhur ta pres me një pamje tejet tërheqëse. Nëpërmjet disa im
Luan Vjollca uron Krishtlindjet tepër provokuese (VIDEO) Moderatorja sexy ka uruar Krishtlindjet me një video mjaft provokuese. Luana Vjoolca ka treguar akoma më shumë nga look-
Velina "e çmendur" e Ermal Mamaqit ndez rrjetin (FOTO LAJM) Kejvina kthella është velina sexy e emisioni të humorit "Xing" me Ermal Mamaqin. Vajza modele dhe mjaft sexy ka përë
Stefi Prifti i habit të gjithë, prezanton “partneren” e tij super sexy (FOTO LAJM) Këngëtari korçar sapo ka dhënë një lajm të rëndësishëm për fansat e tij. Stefi Pifti ka njoftuar me anë të një pos
Italianët çmenden pas Erjonës: Sexy dhe në timon! (FOTO LAJM) “Erjona sexy edhe në timon”. Ky është komenti që bën Corriere dello Sport për Erjona Xhemaili, bashkëshortja e futbollis
Big Brother fut dy vajza të reja sexy Big Brother ka futur në shtëpi dy banore të reja në shtëpi. E para është Klodjana 21 vjeç nga qyteti i Fierit. Prej d
Lulzim Basha pozon me modelen super sexy (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha është kapur në një foto si asnjëherë më parë. Ai ka pozuar krah modeles së njohur Ange
Bukuroshet sexy të futbollistëve urojnë për Krishtlindje (FOTO) në këto ditë festash nuk mund të qëndronin jashtë vëmendjes edhe bukuroshet e njohura. Shumë gra, të fejuara, të dash
Ja këngëtari sexy që do të jetë në gjysmëfinalen e "The Voice" Ledri Vula, fitues i Top Fest-it të fundit dhe mik i Lori Hoxhës, do të jetë në "The Voice" këtë të premte. Ledion L
Kjo është policja më sexy në Kosovë dhe jo vetëm (FOTO LAJM) Do jeni me shumë fat nëse një ditë ndodheni në Kosovë, keni punë me Policinë dhe perballeni me këtë super-police. Ajo
“Me atë femër në shtëpi, si mund ta ketë mendjen te futbolli” (FOTO LAJM) Po bën xhiron e mediave online dhe të rrjeteve sociale një deklaratë e ish-trajnerit të Fiorentinës, Aldo Agroppi. Ai ka
Isa Mustafa shfaqet "sexy" në grafit (FOTO LAJM) Një grafit i ri është vendosur në qytetin e Pejës, ku shfaqet kryeministri Isa Mustafa ndryshe nga grafitet e mëparshme.
Ja djali më sexy i politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Mund të cilësohet pa frikë si një nga meshkujt më të pashëm shqiptar. Bëhet fjalë për Guri Berishën, të riun nga qyteti
Kjo është zëdhënësja sexy e Ministrisë së Brendshme (FOTO LAJM) Ajo drejton yrën për informim në Ministrinë e Punëve të Brendshme. Një femër e zonja që ka lënë gjurmë edhe në profesion