999 rezultate për

sevillia

Barcelona 'shpartallon' Sevillan në 8 minuta (VIDEO) Barcelona eshte duke mposhtur bindshem 3-0 Sevillian, pas golit te Suarez në minuten e 27' erdhen golan e Vidal në të 32
ZYRTARE: PSG nënshkruan me yllin e Sevillias Skuadra franceze Paris Saint Germain ka transferuar mesfushorin ofenziv Pablo Sarabia nga Sevilla. ‘Sheikët’ nuk e ka
Përsëri te Sevillia, edhe Kaparros me sëmundje të rëndë Trajneri i Sevilla, Joaquín Caparrós njoftoi në kanalin zyrtar të klubit pas fitores ndaj Valladolid, se vuan nga "leuce
Rivalitet i fortë për një vend në Champions, Valencia triumfon përballë Sevillias (VIDEO) Valencia ka marrë një triumf me mjaft vlera nda Sevillias në transfertë, teksa i ka mposhtur këta të fundit me shifrat 0
Slavia Prague bën mrekullinë eleminon Sevillia pas një ndeshje të çmendur (VIDEO) Slavia Prague do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje. Skuadra çeke ka fituar 4-3 ndaj Sevilla-s pas 120 minutave lojë dhe ë
Sevillia shënon golin më të shpejtë në Europa League (VIDEO) Skuadra spanjolle e Sevillia ka shënuar golin më të shpejtë në Europa League, shkruan Albeu.com. I kanë mjaftuar vetë
Atletiko dhe Sevillia duan shërbimet e vëllait të Hazardit Vëllai i Eden Hazard, Thorgan Hazard po konfirmohet këtë vit me 8 gola dhe 8 asiste te Borussia M’gladbach dhe do të jet
Reali shkatërron brenda pjesës së parë 5-0 Sevillian, pushon në pjesën e dytë (VIDEO) Real Madrid ka gjetur buzëqeshjen në këtë edicion të La Ligas duke gjetur fitoren më të thellë. Për herë të parë në këtë
Formacionet zyrtare: Sevilla - Liverpool Sevillia përballet sonte me Liverpoolin në "Ramon Sanchez Pizjuan", ndeshje kjo e vlefshme për raundin e pestë të UEFA C
Sevillia i "plas shpirtin" Liverpoolit, nuk e lejon ti hakmerret (VIDEO) Liverpool nuk ka arritur të hakmerret ndaj Sevilla-s, skuadra që i mundi anglezët në finalen e para dy viteve të Europa
City i bën një ofertë Sevillias Manchester City është një ekip buja. Së fundmi qytetarët i kanë ofruar Mangalan Sevillas. Mangala mund të kthehet në
Manchester City "i zgjuar" kupton skemën e Sevillias për të fituar Noliton Manchester City ka kuptuar skemën e qartë të Sevillias për të filluar Noliton falas. Sipas The Sun, qytetarët i kanë
Jovetiç nuk do të rikthehet më tek Sevillia Jovetiç është rikthyer tek Inter pas nje sezoni huazim me të drejtë blerjeje tek Sevillia. Spanjollët deshironin ta b
Sabatini: Na jepni 13 milionë euro, mbani Jovetiç Drejtori sportiv i Interitit i ka sugjeruar Sevillias mënyrën se si mund ta bëjnë të tyrin Stefan Jovetiç. Walter Sab
Juventus në ndjekje të dy mesfushorëve Juventus sipas Sky Sports është në ndjekje të Andres Iniestës dhe N'Zonzi të Sevillias. Juventus është në kerkim të
Presidenti i Sevillias: Nëse do mundohemi, do marrim Noliton Presidenti i Sevillias Jose Castro ka shprehur dëshirën e tij të madhe për të nënshkruar me Noliton. Presidenti Cast
Navas nuk pret ofertë nga Sevillia Spanjolli Jesus Navaz ka deklaruar se nuk po e mendon një rikthim tek ekipi ku u formua si lojtarë. Spanjolli kohët
Rakitic: Ja si u njoha me gruan në një bar hoteli (FOTO LAJM) Ivan Rakitic ka kaluar pushimet në ishujt Maldive së bashku me bashkëshorten e tij. Ai ka kaluar vite fantastike me Sevi