999 rezultate për

sevilja

Rakitiç largohet nga Barcelona, kroati kryen vizitat mjekësore tek ekipi i ri Sevilja është pranë transferimit të Ivan Rakitiç nga Barcelona. Trajneri Kuman po bën një revolucion në skuadër, dhe loj
Pas Superkupës Reali i rikthehet kampionatit, pret Sevillan në Bernabeu pa "kokat" e ekipit Pasi u kurorëzua në Arabinë Saudite me trofeun e Superkupës së Spanjës Reali i Madridit i rikthehet kampionatit në Prime
Reali shënon golin më të çuditshëm në historinë e futbollit (VIDEO) Reali i Madridit ka shënuar një gol mjaft të çuditshëm në minutën e 10 të takimit nga Seviljas që është duke u luajtur n
Atletiko bën blerjen e madhe në sulm Kevin Gameiro është futbollisti më i ri i Atletiko Madridit. Sulmuesi francez ishte transferuar te Sevilja nga PSG në vi
Barcelona nënshkruan me Rakitiç Barcelona ka firmosur me mesfushorin e Kombëtares kroate Ivan Rakitiç, cili luan për Seviljan me një kontratë pesë vjeça
Nesër miqësorja Flamurtari-Sevilla Sot ka mbërritur në Tiranë ekipi spanjoll i Seviljas për të zhvilluar ndeshjen miqësore përballë ekipit të Flamurtarit n
Kampionë apo bidonë? Lëvizjet në merkaton e janarit Kampionë apo bidonë? Apo thjesht viktima të qëndrimit të gjatë në stol? Këto janë pyetjet që bëhen për ata futbollistë q
Granada "hedh në erë" Seviljan (VIDEO) Suprizë e madhe në ndeshjen e fundit të javës së 11-të në kampionatin spanjoll të futbollit. Sevilja mundet në shtëpi ng
Real Madrid shet Negredo tek Sevilja Real Madrid ka kryer nje tjeter shitje, duke vazhduar me programin e mbushjes se arkes pas blerjeve te bujshme qe kapen