999 rezultate për

setin

Djokoviç "sundimtar" i Australian Open, mposht pa problem rusin Medvedev Novak Djokovic triumfon sërish në Australian Open. Tenisti serb, i cili kryeson edhe renditjen e ATP-së, ia doli të triu
Gigi tashmë një modele mami, Dua Lipa nuk kursen komplimentat për kunatën (FOTO LAJM) Gigi Hadid është kthyer tashmë në një ikonë mode dhe këtë e dimë të gjithë. Edhe pas shtatzënisë ajo na la të kuptojm
"Ai është shumë xheloz", ja si reagoi partneri i Redona Koçit kur pa fotosetin nudo (VIDEO) Edhe në një intervistë të dhenë më parë në "Glamour Zone" ne TV ORA, modelja Redona Koci zbuloi se partneri i saj është
Më joshëse se asnjëherë, Eva Murtai shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë, teksa vitet e fundit 25-vjeçarja ka shkëlqyer duke mo
Brokoli në vend të luleve, çifti bën setin fotografik të dasmës në supermarket (FOTO LAJM) Një dhëndër dhe nusja e tij kanë preferuar që setin fotografik të dasmës ta bëjnë në një supermarket, madje edhe nusja n
Pozon për firmën e njohur, Luana Vjollca e parezistueshme me setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Luana duket shumë e angazhuar edhe në muzikë,
Roza Lati bën namin me setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Roza Lati ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj setin më të fundit fotografik, i cili me siguri do
Siç di vetëm ajo, Kim Kardashian shfaqet mahnitëse në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Kim Kardashian tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave me daljes e saj në publik. Ylli televiziv duket se i është rikthyer
Nuk do ta njihni, Adrola Dushi shfaqet më joshëse se kurrë në setin e fundit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër modelet më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja 27-vjeçare është shumë aktive në
Më sensuale se asnjëherë, Leonora Jakupi shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Si t'i prishni setin fotografik gruas? Ju mëson Ermal Mamaqi (FOTO LAJM) Të bësh poza të bukura për Instagram është një zotësi më vete dhe vetëm vajzat e dinë mundin që kërkohet për një postim
Nusja tenton të bëjë setin fotografik, bie në det në ditën e dasmës (VIDEO) Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës.
Incident në xhirimet e "Fast & Furious", dublanti i Vin Diesel në koma Një tragjedi e re ndodhi në setin e filmit serial "Fast & Furious", pas vdekjes së protagonistit Paul Walker në 2013-n p
Futbollistët e Milanit tani e kanë një arsye më shumë për të fituar (FOTO LAJM) Tifozët e Milani kanë një arsye përse të mburren. Modelja spanjolle Angelika del Rio, është një tifoze e zjarrtë e ku
Elvana akoma më e ëmbël se balada e fundit me fotosetin e ri (FOTO LAJM) Pas baladës "Tavolina e mërzisë" , me të cilin projekt Elvana edhe iu rikthye muzikës pas një pauze, ajo vjen me një fot
Federer e nis me fitore në Dubai, synon trofeun e 100 Roger Federer ka nisur sot aventurën e tij në turneun ATP 500 të Dubait, ky synon fitoren dhe trofeun nr.100 të karrierë
Vildane Zeneli super seksi në setin fotografik (FOTO LAJM) Në këto fotografi Vildane Zeneli ekspozon gjoksin e saj tepër seksi takes shihet se është në një suitë të shtrejtë në SH
Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të
Plas gallata në rrjetet sociale me mungesën e Higuain, në setin fotografik të Milanit (FOTO LAJM) Higuain është një hap ribashkimit me Sarrin te Chelsea. Për largimin e tij nga Milani nuk më dyshime. Ai do të zhvillojë
Lei shkon në Amerikë, bën setin që të bën me dhimbje koke (FOTO LAJM) Lei Kraja bëri bujë në Shqipëri kur u bë pjesë e Dance With Me. Ajo kërceu krah Robert Berishës dhe bëri shumë fansa