999 rezultate për

sete

Rrëfimi i plotë i Sali Lushës: E vërteta e kasetës së babait të Fatmir Haklajt! Për Sali Lushajn, personin e fundit që e ka takuar për së gjalli Azem Hajdarin, rigjykimi i kësaj çështjeje është një fa
Basha mori kasetën e masakrës së serbëve? Bellanica ndryshon sërish versionin Milaim Bellanica, personi i cili filmoi krimeve të serbëve në fshatin Krushë e Madhe ka deklaruar disa herë se kasetën e
"Asetet" shpërthyese në plan të parë, Trejsi rikthehet me poza të parezistueshme (FOTO LAJM) Kishte pak kohë që nuk bënte nga ato postimet super seksi në rrjetet sociale. Por së fundmi, Trejsi Sejdini i ka “tërbua
Bukuroshja harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Rama i uron live ditëlindjen Berishës: U bëfsh 100, me jetë e me shëndet! Gjatë emisionit, kryeministri Edi Rama ka uruar ditëlindjen e ish-kryeministrit Sali Berisha duke i thënë që të lërë his
Korsetë torturuese të viteve 800' drejtojne modën këtë sezon (FOTO LAJM) Një herë e një kohë, rreth viteve 1800 vajzat aristokrate ishin të detyruara të vushinin nën fustan korse aq të shtrëngu
Ish-truproja i Azem Hajdarit: Haklajt erdhën për Saliun, prova në kasetën e regjistruar në spital Marjan Gryka është një ish-truprojë e deputetit të vrarë Azem Hajdari dhe njeriu më besnik i tij për shumë vite. Në vit
"Dogji" rrjetin nga karantina, tashmë ylli televiziv ekspozon asetet nga Ibiza (FOTO LAJM) Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar kanë qenë të izoluar në karantinë ku nuk kan munguar postimet e shumta në rrj
Bukuroshja e "Love Island" harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Korsetë torturuese të viteve 800' drejtojne modën këtë sezon (FOTO LAJM) Një herë e një kohë, rreth viteve 1800 vajzat aristokrate ishin të detyruara të vushinin nën fustan korse aq të shtrëngu
PD i kërkon llogari Ramës: Sqaro urgjentisht situatën, shto fondet për testet e kronavirusit Partia Demokratike ka kërkuar nga Rama sqarim për situatën aktuale në vend dhe gjithashtu shtimine fondeve për tampone.
Kunati i viktimës në Mallakastër: E kishin hedhur në një pusetë 15 m të thellë (VIDEO) Laze Saliaj, kunati i 50-vjeçares, Drita Saliaj, shprehet i tronditur nga vrasja makabre e saj. Për Ora News, ai tregon
Tentoi të kapte telefonin, 16-vjeçarja ngec në pusetë dhe bën xhiron e rrjetit Ella-Anne Birchenough 16 vjeç, i ra aksidentalisht telefoni i saj në pusetë. Adoleshentja u përpoq ta kapte me dorë, por
Punonjësi humb jetën në pusetë, UKSH-ja mbulon krimin Fiks Fare solli këtë mbrëmje historinë e dhimbshme të një 33 vjeçari nga Shkodra i cili humbi jetën në punë. Pas 16 v
Skandalet e Sunny Hill, që nga vjedhjet deri te performanca me kasetë Për një person që ka paguar plot 80 euro për të qenë në SunnyHillFestival, lekët e harxhuara kanë qenë një mësim për nes
Kimi ekspozon asetet në mes të rrugës (FOTO LAJM) Ajo nuk është përmbajtur asnjëherë sa i përket dëshirës për të ekspozuar trupin. E veshur me një bodysuit 38 vjeçarja
Rritet me ritme të shpejta tregu i pensioneve vullnetare (FOTO LAJM) Tregu i pensioneve private vullnetare ka përvijuar tendenca të shpejta rritje nga viti në vit, si në drejtim të rritjes
Demi Rose nuk po ndalet, ditën e sotme vijnë foto të "çmenduara" (FOTO LAJM) Demi Rose ka treguar përsëri asetet e saj në bikine derisa ka treguar asetet e saj në një foto pothuajse nudo gjatë një
Lucy, ekspozon bukurinë natyrale (FOTO LAJM) Lucy Mecklenburgh ka treguar asetet e saj ne bikine në një fotosesion ku është paraqitur në plazh për programin Lucy
Çmendet Oriola, fotot e fundit "tërbojnë" fansat (FOTO LAJM) Oriola Marashi njihet për provokimet e një pas njëshme që bën në rrjetet sociale. Edhe së fundi, modelja ka nxitur im