999 rezultate për

sesion

VOA për nisjen e sesionit të ri parlamentar: Heshtje e sforcuar artificialisht Në Tiranë nisi sot sezoni i ri parlamentar, sfida kryesore e të cilit mbetet përgatitja sa më e mirë e zgjedhjeve të për
Hajdari maskë me zemra, kështu u dukën këtë sesion të ri parlamentarët (FOTO LAJM) Në orën 17:00 ka nisur zyrtarisht seanca plenare dhe sesioni i ri parlamentar 2020-2021. Si në muajt e fundit të sesi
Nis sesioni i ri parlamentar, deputetët me maska në Kuvend Sot, në orën 17:00 ka nisur zyrtarisht seanca plenare dhe sesioni i ri parlamentar 2020-2021. Fillimisht Kreu i Kuven
Deputetët kthehen nga pushimet, caktohet data e nisjes së Parlamentit (FOTO LAJM) Në datë 7 shtator në orën 17:00 do të nisë sesioni i ri parlamentar. Sesioni i ri do të nisë me rregullat e vjetra kundë
Shkak koronavirusi, FIFA po mendon për një tjetër sesion merkatoje Duke parë emergjencën nga koronavirusi që ka ndryshuar planet e të gjithë sezonit futbollistik, FIFA po mendon seriozish
Nedved reagon pas shortit: I pranueshëm, Juventusi për Champions Juventus do të luajë kundër francezëve të Lyon në fazën e 1/8 të Champions League, ky ishte verdikti i shortit të sotshë
Kuvendi i rrikthehet punës, Ruçi: Zëvendësimi i deputetëve riktheu legjitimitetin Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka mbajtur fjalimin hapës të sesionit të ri, ku nuk la jashtë vëmendjes edhe zëvendësimin e
Nis sot Kuvendi, çfarë pritet të ndodhi në seancën e parë parlamentare (FOTO LAJM) Kuvendi i Shqipërisë me deputetët e mazhorancës dhe me deputetët e blerë për të mbushur radhët e opozitës do të mblidhet
Mbarojnë pushimet për deputetët, kur pritet të fillojë sesioni i ri parlamentar Ditën e hënë me datë 2 shtator në orën 18:00 pritet të nis seanca e parë plenare për sesionin e ri parlamentar. Ky ës
Luana tepër sensuale në fotot e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka realizuar një fotosesion shumë sensual Këngëtarja, e cila gjatë këtij vit
Lucie xhiro me motor nudo (FOTO LAJM) Ylli i Love Island, Lucie Donlan ka ndezur rrjetet sociale derisa ka realizuar një fotosesion ku ka të vënë një helmet t
Hamilton niset i pari në Monaco, Ferrari për "turp" Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i Mercedesit bëri gjithçka në sesio
E rrallë, plasin ujrat në Parlamentin e Britanisë Dhoma e Përfaqësuesve pezulloi punën ditore pasi uji filloi të rrjedh në dhomë nga tavani, duke njomur një pjesë të gale
E keni parë Oriola Marashin më në formë se kaq ? (FOTO LAJM) Oriola Marashi vazhdon të komentohet linjat e saj tërheqëse, shkruan Albeu.com Edhe imazhet e reja të publikuar në ‘I
Rovena Stefa nuk zhgënjen, del pothuajse e zhveshur (FOTO LAJM) Rovena Stefa ka rrezikuar me fotografinë më të fundit. Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa për nder të Shën Valentinit ka
Zhvishen dhe puthen rrugve, si u festuan Krishtlindjet në Angli (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë botërisht të njohur për shpirtin e tyre festiv si në verë ashtu edhe në dimër, po përveç shpirt
Këngëtarja shqiptare nxjerr setin e mrekullueshëm para dasme (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj, më 29 qershor do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj çek Jak
Afërdita Dreshaj realizon fotosesionin e parë para dasmës (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj, më 29 qershor do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj çek Jak
Emina Cunmulaj shkëlqen në të bardha (FOTO LAJM) Është modelja më e përfolur shqiptare, si për karrierën po ashtu edhe për jetën e saj private. Emina Cunmulaj ka dh
Tmerri në Florida, të mbijetuarit ecin pranë trupave të pajetë (FOTO LAJM) Masakra që ndodhi në shkollën "Marjory Stoneman Douglas" në Parkland të Floridas tronditi mbarë opinion publik. Në pa