999 rezultate për

sesi

Shqiptarët gjejnë “zgjidhjen” për çmimin e lartë, naftë kontrabandë nga Maqedonia në Shqipëri Fiks Fare ka denoncuar sot futjen e naftës kontrabandë nga Maqedonia. Shqiptarët e kanë gjetur zgjidhjen për të përb
Ancelotti ëndërron yllin e Realit për të zënveduar Alonson Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, Carlo Ancelotti dëshiron t'i rrëmbejë Realit një nga yjet e mesfushës. Mediat
Si dukeshin këngëtarët e njohur kur ishin fëmijë (FOTO LAJM) Ata janë personazhet më IN të momentit, por ata kanë ndryshuar shumë që nga koha kur ishin femijë. Po ju i dalloni do
Gjurmët tradhtojnë vrasësin e Artan Cukut Hetimet për vrasjen e ish-drejtuesit të lartë të Policisë, Artan Cuku pavarësisht se u konsiderua e mirëorganizuar, prov
Zbulohen pamjet, ja si vrasësi i Artan Cukut hyn në pallat (VIDEO) Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda po vijon hetimet intensive për zbardhjen e ngjarjes s
Disa këshilla për t’i drejtuar ëndrrat tuaja drejt suksesit Definicioni i suksesit ndryshon tek çdo njeri, mirëpo ai gjithsesi mbetet gjëja e vetme ku të gjithë shpresojnë pa marrë
5 arsye pse Barça duhet të besojë te përmbysja e çmendur ndaj Juves (FOTO) Barcelona ka 1000 arsye për të besuar se mund t’ia dalë edhe ndaj Juventusit sonte në mbrëmje, edhe pse përballë kanë nj
"Unë jam vrasësi, më arrestoni", shqiptari nga Kosova vret boshnjakun Një shqiptar nga Kosova i cili dyshohet për vrasjen e një 26-vjeçar me prejardhje nga Bosnja, është dorëzuar në polici d
Policia rrit shpërblimin për informacion mbi vrasësin e Artan Cukut Policia e Shtetit ka rritur në 10 milionë lekë shpërblimin për ata që japin informacione mbi vrasësin e komisar Artan Cu
Bum telefonatash, qytetarët: E pamë vrasësin e komisar Cukut (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë policia publikoi videon ku shihej ekzekutori i komisar Artan Cuku duke u larguar nga vendi i krim
Majmuni japonez, superstari më i ri i tenisit në botë (VIDEO) Një superstar i ri i tenisit po vjen, por ai është pak më ndryshe se të tjerët. Një majmun nga Japonia ka marrë shumë
Policia publikon pamjet, ja kush është vrasësi i komisarit Artan Cuku (VIDEO) Policia e Shtetit ne bashkepunim me Prokurorine e Krimeve te Renda po vijon hetimet intensive per zbardhjen e ngjarjes s
Gratë në protestë, kërkojnë dënimin maksimal për vrasësin e Zejnepe Berishës Dhjetra gra kanë dalë në protesta mëngjesin e sotëm për të kundërshtuar dënimin e vrasësit të Zejnepe Berishës, në Kosov
29 trofe në 31 vite me Milanin, Berlusconi histori suksesi Silvio Berlusconi nga sot nuk është më president i kuqezinjve, por ai mund të konsderohet si një ndër presidentët më të
E qeshura e një vrasësi serial, zbulohen pas 40 vitesh fotot "përbindëshit" që vrau 30 gra (FOTO LAJM) Ted Bundy është një vrasës serial, i cili u akuzua dhe dënua për vrasjen e plot 30 vajzave dhe grave në Colorado të Shte
Me 300 euro fuste mjete të vjedhura në Shqipëri, efektivi i policisë pezullohet nga puna Emisioni “Stop” mbrëmë zbuloi një aferë korruptive ku ishte përfshirë punonjësi i Policisë se Shtetit Vladimir Muja. P
Djalë rreth 35-vjeç, ja identikiti i plotë vrasësit të komisar Cukut E ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, gazetarja Lala Klodiana sqaroi se tashmë prokurorët e kan
DETAJET/ "Çfarë mesazhi i dha vrasësi para ekzekutimit dhe a qëlloi Artan Cuku drejt tij?” Duke rindërtuar të gjithë skemën e vrasjes së komisarit Artan Cuku, gazetari i “News 24” Artan Hoxha ka hedhur sot dyshi
Dëshmitarët kanë biseduar me dy vrasësit e Artan Cukut: Ja çfarë na thanë Përveç kamerave të sigurisë, Policia e Tiranës ka administruar edhe dy dëshmi të rëndësishme për vrasjen e ish-drejtorit
Policia, 3 mln lekë për informacion mbi vrasësit e Artan Cukut Pas ekzekutimit të komisar Artan Cuku, Policia e Shtetit është në vënë në ndjekje të autorëve të cilët akoma nuk janë vë
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së