999 rezultate për

serverin

Hakeri serb vjedh fotot top-sekret nga SHBA që tregojnë luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Një haker serb i quajtur, Neven Djenadija pretendon se ka hyrë në sistemin e ministrisë së Mbrojtjes Amerikan ku ka marr
Basha: Nesër do të bllokojmë Parlamentin! Nëse mazhoranca nuk reflekton për kërkesat e opozitës, nesër do të bllokohen punimet e Parlamentit. Ndonëse kjo gjë isht
Mazhoranca braktis Komisionin për Serverin Mazhoranca ka braktisur pa asnjë shkak Komisionin për Serverin. Sot Mbledhja e Komisionit Hetimor për Serverin e Tatimev
Dështon sërish Komisioni për Serverin e Tatimeve Ka dështuar sërish edhe sot Komisioni për Serverin e Tatimeve, ndërsa në një deklaratë për mediat, Arben Ristani, tha se
PD letër Metës: Të zgjatet afati i hetimit për serverin e tatimeve PD i ka dërguar një shkresë kreut të Kuvendit, Ilir Meta, duke i kërkuar që të zgjatet afati i hetimit për serverin e ta
Probleme me serverin e Thesarit të Shtetit, bllokohen pagesat Prej ditës së dielë në mbrëmje serveri i Thesarit, përmes të cilit shteti shqiptar kryen të gjitha pagesat nuk funksiono
Opozita nuk heq dorë nga komisioni hetimor për serverin e Tatimeve Partia Demokratike kërkoi në seancën e sotme të Kuvendit, futjen në rend dite ngritjen e Komisionit Hetimor për serverin
Komisioni hetimor për serverin e tatimeve Komisioni hetimor për serverin e tatimeve, ishte në qendër të diskutimeve të mbledhjes së sotme të Këshillit të Legjisla
Tre persona nën hetim për serverin e tatimeve Njësia hetimore Task-Forcë ka nisur hetimet ndaj ish-drejtorit të IT në Drejtorinë e Tatim-Taksave, Renald Riska dhe dy
PD: Rama shpërblen autorët e skandalit me serverin e Tatimeve Partia Demokratike akuzoi sot kryeministrin Edi Rama se ka shpërblyer grupin e sulmit në errësirë mbi serverin e tatimev
Kushtetuesja shqyrton ankesën e PD për ndërhyrjet në serverin e Tatimeve Gjykata Kushtetuese merr në shqyrtim ankesen e Partise Demokratike per nderhyrjet ne serverin e tatimeve. PD ka kërkuar
Kërkohet ekspertizë amerikane për serverin të tatimeve E ndodhur përballë trysnisë politike të opozitës dhe maxhorancës për hetimin e çështjes së fshirjeve së të dhënave nga s
Basha akuzon dyshen Rama-Meta për ndërhyrje në serverin e tatimeve Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha akuzoi sot dyshen Rama-Meta për ndërhyrje në serverin e tatimeve. Duke folur në
Hyrja në serverin e Tatimeve, shkresa pa emrin e Brahos. Ja dokumenti Gazeta "Panorama" publikon shkresën e “planit të auditit”, me të cilën të dërguarit e Ministrisë së Financave, në shoqër
Video-skandali me Tatimet, AK-Ramës: Shkarko drejtoreshen Aleanca Kuqezi reagoi sot për video-sakndalin e vjedhjes së të dhënave në serverin qendror të tatimeve duke i bërë thirr
Basha: Dyshja Rama-Meta vodhi të dhënat në serverin e tatimeve Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shprehur vendosmërinë e PD për t’i shkuar deri në fund zbardhjes së plotë
PD kërkon hetim parlamentar për manipulimin e të dhënave tatimore Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike i kërkuar sot Kuvendit ngritjen e një komisioni hetimor, për të zbardhur manipul
Ekspertiza e FBI, mungojnë 7 orë filmime në serverin e Kryeministrisë Serveri i cili ruante filmimet e kamerave të sgurisë së Kryeministrisë nuk ka asnjë filmim pasi ato janë fshirë. Në përf
Kapshticë, riparohet defekti në serverin qëndror Defekti i paraqitur gjatë pasditës së sotme në sistemin kompjuterik në pikën doganore të Kapshticës është riparuar nga p
Albeu.com ndryshon serverin Per shkak te rritjes se numrit te vizitoreve, koheve te fundit jemi ballafaquar me disa probleme me serverin. Per te ev