999 rezultate për

serverat

Koronavirusi rrezikon edhe WhatsApp: Serverat rrezikojnë të shkrihen! WhatsApp mund të mos përdoret më dhe kjo për shkak të koronavirusit. Këtë alarm e ka dhënë Mark Zuckerberg, i cili k
Bllokohen serverat, doganat e të gjithë vendit dalin jashtë funksionit Janë bllokuar të gjitha pikat doganore në vendin tonë për disa orë me radhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më p
Bien serverat, doganat shqiptare në kolaps Të gjithë serverat e doganave në Shqipëri kanë dalë jashtë funksionit. Top Channel raporton se kjo situatë ka shkaktuar
Zbulohet kleçka në Whatsapp, mesazhet në grup mund të hakohen Mesazhet e grupeve në Whatsapp janë më të lehta për t'u hakuar. Sipas ekspertëve, për shkak të një të mete të siguris
Berisha: Skandal në Ministrinë e Arsimit, Ndreca fshin serverat Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një skandal sipas tij në Ministrinë e Arsimit. “Sekretari i Përgjithshëm i
Specialia siguron materialet nga serverat DSK-së me ndihmën ekspertit të “Ericcson” Pas largimit të ekspertit të “Ericcson” serveri i të cilëve ishte shfrytëzuar nga drejtoria e “V” në DSK, Prokuroria Sp
PS e PD përplasen për serverat Deputeti socialist Ervin Bushati, ka hedhur akuza mbi opozitën se nuk është e interesuar t’i shkojë deri në fund Reformë
Qeveria amerikane do të ruajë dokumente "Top Secret" në Cloud Një dokument i lëshuar nga Departamenti i Mbrojtjes në Shtetet e Bashkuara të Amerikës zbulonte se qeveria ka marrë dy i
Facebook bllokohet për 15 minuta Rrjeti më i madh social, Facebook, është bllokuar prej disa minutash, raporton Portali Albeu.com Nuk dihet nëse janë
TouchPad-i i HP-së, shitje të flakta, 99 dollarë për 16GB Falë uljes së madhe në çmim, HP Touchpad ka shkuar nga një konkurrent në vështirësi i iPad-it në pajisjen që duhet ta ke