999 rezultate për

serish

Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut sfidohen sërish në BE Prof. Lisen BASHKURTI Muaji nëntor 2020 shënoi sfidat e radhës për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut me Bashkimin Ev
Hapet sërish gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës Eshtë hapur për të dytën herë gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Ministrja e Infrastukturës dhe Energjitikës,
Bebe Rexha sërish pjesë e "AMA’s", publikon videon nga provat (VIDEO) Këngëtarja ndërkombëtare, Bebe Rexha, do të marrë pjesë edhe këtë vit në “American Music Awards”. Përmes rrjeteve soc
Florjan Binajt i grisen sërish pantallonat LIVE në emision dhe "fajin" e ka "Burbuqja"! Në puntatën e sotme të "Shiko Kush LUAN" me autore dhe moderatore Luana Vjollcën të qeshurat dhe surprizat nuk kanë mung
Presin borën e parë bashkë, Majk dhe Majlinda sërish "mat" (FOTO LAJM) Së fundmi u përfol në media se reperi Majk dhe bukuroshja Majlinda Zeka janë rikthyer bashkë, 3 vite pas ndarjes. Por bu
Edhe njëherë gafa me llogaritë, Basha bëhet sërish meme (VIDEO) Që pas gafës me shumëzimin e famshëm 7 x 7=42 kreun e Partisë Demokratike e kanë përndjekur një mori gabimesh, që lënë t
Muriqi më i lumtur se kurrë, bëhet sërish baba (FOTO LAJM) Vedat Muriqi është bërë baba për herë të dytë. Është vetë bashkëshortja e futbollistit, Edibe e cila ka ndarë lajmin
Stresi dhe Keisi rikthehen sërish? Marrëdhënia e Keisit dhe Stresit është komentuar gjerë e gjatë nëpër media. Dyshja ka qenë gjithmonë në qendër të vëmend
Bie numri ditor i infeksioneve të reja në Gjermani, por sërish mbetet i lartë Instituti Robert Koch ka regjistruar 17 561 infektime të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Gjermani, deri në
Sërish shifra të larta nga Kosova, si ndryshoi bilanci i viktimave nga COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.599 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në
Rikthimi i një 'Coupe Classic', Volvo feston 60 vjetorin dhe del sërish në shitje Kjo makinë konsiderohet nga njerëzit si Volvo më e bukur e të gjitha kohërave, dhe madje edhe më shumë. Kjo makinë ko
Dorëhiqet gjyqtarja, shtyhet sërish seanca për Valdrin Pjetrin Seanca për shqyrtimin e kërkesës për pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit është shtyrë për të dytën herë. Mësohe
Basha mori kasetën e masakrës së serbëve? Bellanica ndryshon sërish versionin Milaim Bellanica, personi i cili filmoi krimeve të serbëve në fshatin Krushë e Madhe ka deklaruar disa herë se kasetën e
Besuan te ringjallja, Blerta Josifi flet për vdekjen e motrës: Pse e mbajtëm për më shumë se 1 vit në shtëpi Blerta Josifi, vajza e mbijetuar që tronditi opinionin publik pasi tentoi ti japë fund jetës për t’u ringjallur, ka rrëf
Sërish "pastrime" te Barcelona, pritet të largohen 4 lojtarë Barcelona pritet t’i shesë katër nga lojtarët e ekipit të parë na afatin dimëror. Sipas Diario AS, bëhet fjalë për Ju
Basha sulmon sërish kryeministrin: Me Ramën jemi të fundit në çdo fushë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur mëngjesin e sotëm se me kryeministrin Edi Rama, Shqipëria ës
"Çfarë turpi", Kastriot Islami reagon sërish për shoqërimin në polici Ish-deputeti Kastriot Islami ka reaguar sërish në lidhje me shoqërimin në polici një ditë më parë, teksa u kap pa maske
Reagimi epik i Marinës, Visjani e tmerron sërish (VIDEO) Visjani Ukcenaj nuk ka hequr dorë së tremburi Marinën dhe këtë sapo na e tregoi sërish në videon e fundit. Megjithatë në
"Më quani tradhtar", Rudi Vata flet sërish për djalin e tij Roko: Nuk më vjen keq që nuk është te Shqipëria Rudi Vata ka folur sërish për çështjen e djalit të tij, Roko Vata. Një futbollist “në lindje” dhe hapat e parë që po
Rriten sërish rastet e reja, COVID-19 u merr jetën 7 pacientëve vetëm sot Ministria e Shëndetësisë: 2508 testime, 93 të shëruar, 490 raste të reja dhe 7 humbje jete në 24 orët e fundit Minist