999 rezultate për

serise

Tomori shpreh ambiciet e tij: Dua titullin e Serisë A dhe ftesën nga Anglia Tri paraqitje në Serinë A dhe një pjesë loje në Kupën e Italisë kundër Interit. Fikayo Tomori, mbrojtës i huazuar te Mil
Gjigantët e Serisë A interesohen për Rashicën Milani ka hyrë sërish në garë për të transferuar Rashicën. Futbollisti shqiptar mund t’i kushtojnë kuqezinjve 15-20 m
Periudha më e errët, Thomas Strakosha cilësohet në Itali si portieri më i keq i Serisë A Prekja nga pandemia, dëmtimet dhe kalimi si portieri i dytë te Lacio pas “profesorit: Pepe Reina. Thomas Strakosha ë
Hapen stadiumet për tifozët e vaksinuar? Prej thuajse një viti stadiumet e futbollit në Itali vijojnë të jenë të mbyllura për publikun, ndërsa në një dalje për m
Nën petkun e nusërisë, motra e Fifit merr vëmendjen e mediave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi ose ndryshe Fifi, ditën e sotme ka marrtuar motrën e saj. Edona Raçi ka kurorëqzua
"Fustani i nusërisë po bëhet", Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku dasëm së shpejti (FOTO LAJM) Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje, të trishta
Lukaku: Synojmë titullin e Serisë A Të shtunën luhet Milan-Inter, por Romelu Lukaku sheh përtej derbit të Madonninas. Sulmuesi belg, i cili po përjeton një
Juventus - Napoli, vendimi do të merret ditën e mërkurë "Ngado ta rrotullosh", siç thotë populli, vështirë se ka një zgjidhje të thjeshtë. Juventus -Napoli duhej të ishte super
Mos mendoni kurrë të merrni fustanin e nusërisë online, kjo vajzë e pësoi keq (FOTO LAJM) Tashmë është kthyer në një trend të bërit pazar në rrjetet sociale. Mirëpo nuk janë të pakta rastet kur përdorues të
Juventusi fiton 3-0 në tavolinë, Napoli nuk e përdor dot bonusin e Serisë A. Ja çfarë thotë rregullorja Përgatitjet për sezonin 2020-2021 nisën pasi u rivlerësua dhe u rikonstruktua protokolli “UEFA Return to Play”, i cili p
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM) Çdo vajzë, të paktën një herë të vetme e ka menduar veten veshur me të bardha në ditën më të bukur dhe të paharueshme të
A do shkojë Bare në Itali? Ja si qëndron e vërteta Keidi Bare është një nga emrat më të përfolur të legjionarëve shqiptarë sa i përket merkatos së verës. Ku do të kalojë m
ZYRTARE/ Ardian Ismajli prezantohet në klubin e Serisë A Pritja merr fund, edhe Ardian Ismajli i shtohet kolonisë së madhe të shqiptarëve në Serinë A, ku tashmë është sistemuar
Klubet italiane insistojnë, kërkojnë hapjen e stadiumit për 1000 tifozë Pavarësisht se dekreti i ri i masave anti-Covid në Itali nuk lejon hapjen e stadiumeve për tifozët para datës 7 tetor, k
Gabimet që trajneri i ri i Barcelonës nuk guxon t’i përsërisë Pas turpërimit që u ndodhi në Lisbonë, Barcelona dëshiron t’i jap fund aventurës së Quique Setien që ishte në krye të sk
Immobile sot ka shansin të shkruaj historinë Është një shans i madh që "Këpuca e artë" të kthehet në Serinë A. Dhe këtë mund ta bëjë sot në mbrëmje, Ciro Immobile
Juventus gati të sakrifikojë dy lojtarë për yllin e Serisë A Zaniolo konsiderohet një element thelbësor për Juventus-in, që po bën gjithçka është e mundur për ta marrë në Torino.
Nuk ka qetësi për Juventusin, i dëmtohen edhe 2 yjet e skuadrës Humbja në finalen e Kupës së Italisë ka lënë shije të hidhur në shtëpinë e Juventusit. Bardhezinjtë kanë nisur përgat
Caktohet data për fillimin e sezonit në Serie A FIGC ka vendosur se Serie A, Serie B dhe Serie C mund të rifillojnë kampionatin, ndërsa diçka e njëjtë nuk do të ndodh m
ZYRTARE/ Në Itali nesër nis stërvitja, klubi i Serisë A refuzon të zbresë në fushë Klubi i Udinezes nuk pranon të nisë stërivitjet në fushë. paketa udineze Në një komunikatë për shtyp të klubit të Se