999 rezultate për

seriozisht

Flet nëna e viktimës në Kavajë: Me Marsidën s’e kishte seriozisht Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Kavajën në mesnatë. Një person me emrin Ditan Haxholli, ka mbetur i vdekur dhe
Flor Mumajesi e ka marrë seriozisht rikthimin, e "djeg" në dasmën VIP (VIDEO) Një dasmë gjigande, organizuar me gjithçka luksoze ishte dasma e organizuar mbrëmë, e biznesmenit Kosovar, Petrit Klloko
Kolegët deputetë s’i marrin seriozisht projekt-rezolutën, Hajdari: Lini kafet e hajdeni në sallë (VIDEO) Në seancën e sotme plenare në Kuvend po diskutohet mbi projekt-rezolutën e propozuar nga deputetet Senida Mesi dhe Rudin
Mjekët nuk i marrin seriozisht, si po vdesin gratë nga kjo sëmundje Të paktën dy gra vdesin nga një sulm në zemër çdo ditë sepse mjekët mendojnë s enë fakt prek më shumë burrat. Organiz
Heshtje në 'San Siro', Fiorentina zhbllokon rezultatin (VIDEO) Fiorentina ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Milanit në shtëpinë e këtyre të fundit në minutën e 14’ pas një
Eni Çobani do dobësohet dhe e ka shumë seriozisht, zgjedh këtë mënyrë (VIDEO) Eni Çobani ka marrë vendimin për të rrëzuar disa kilogramë dhe na ka treguar mënyrën që ka gjetur! Palestra është shp
Një martesë e keqe mund të dëmtojë seriozisht shëndetin tuaj Një martesë e keqe me konflikte të shpeshta mund të ketë një ndikim të dëmshëm serioz në shëndetin tuaj, sipas psikologë
Elvana Gjata e ka marrë shumë seriozisht, kështu përgatitet për në "Sunny Hill Festival" (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga koncerti i shumëpritur “Sunny Hill Festival”. Artistë të njohur shqiptarë dhe ndërkombëtare
Përçahet opozita, Haradinaj qeveris pa shqetësim Ndërsa nevojiteshin pak vota për ta rrëzuar qeverinë “Haradinaj” partitë opozitare kanë filluar ta akuzojnë njëra-tjetrë
Jeni gati? Luana së shpejti sjell bashkëpunimin me këngëtarin e famshëm australian (FOTO LAJM) Luana duket se e ka marrë shumë seriozisht profesionin si këngëtare dhe tani po tenton të futet në tregun ndërkombëtar.
Rama e ka seriozisht: Dërgohet në Kuvend mocioni për shkarkimin e Metës (FOTO LAJM) Ajo që paralajmëroi qeveria në fillim të ditës pas anulimit të zgjedhjeve nga Ilir Meta, po ndodh tani. PS ka dërguar
A do të bësh humor nëse zgjidhesh kryetar? Përgjigjet Erion Isai (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktori i njohur Erion Isai u zyrtarizua si kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Kolonjës, ndë
Rreziku nga përdorimi i kufjeve Kufjet janë një nga objektet që kohët e fundit janë bërë të pandashme për secilin nga ne. Pavarësisht funksionalitetit d
Chelsea po mendon seriozisht për Coutinhon, problemi mbetet FIFA Chelsea është tepër i interesuar për sulmuesin brazilian të Barcelonës Philipe Countinho. Dukeqenëse Hazard e ka marr
Pse BE-ja nuk i merr seriozisht pengesat ndaj kosovarëve në kufirin serb? Përderisa të shtunën u ndaluan nga autoritetet serbe këshilltari në zyrën e kryeministrit Ramush Haradinaj, Srdjan Jovan
Gattuso rrezikon shkarkimin pas humbjes turpëruese ndaj Torinos Gennaro Gattusos rrezikon seriozisht shkarkimin pas humbjes turpëruese të së dielës ndaj Torinos duke ia vështiresuar sk
Gattuso nuk dorëzohet: E ardhmja ime është te Milani Milani është në krizë te thellë rezultatesh teksa nuk fitoin prej 3 ndeshjes radhazi në Serinë A duke rrezikuar seriozis
Rama urdhër të prerë: Nxirrni telefonat tani, e kam seriozisht (VIDEO) Kryeministri Rama gjatë fjalimit përpmbyllës në Kongresin e PS-së, nga ngritur zërin duke iu drejtuar opozitës se ata n
Shpërthen ylli Bayernit: Nuk jam i lumtur këtu, puna ime nuk po shpërblehet Verën e vitit 2017, Bayern Munchen shpenzoi plot 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e Renato Sanchez , i cili er
Rama e ka seriozisht, KQZ nis zëvendësimin e 57 deputetëve të opozitës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur punën për zëvendësimin e 57 deputëteve të dorëhequr pas kërkesës së shkuar atje