999 rezultate për

serioze

Pas ndarjes, Miley prezanton të dashurin e ri me familjen Këngëtarja Miley Cyrus është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave, pasi jeta e saj dashurore ka paraqitur shumë paqë
Gjërat po bëhen serioze? Selena Gomez kapet "mat" në shtëpinë e këngëtarit të njohur (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur Selena Gomez po përflitet për një romancë të re me mikun e saj, këngëtarin Niall H
“2 herë mat”: Gjërat qenkan bërë serioze dhe Zerka e paska çuar bjonden në vendlindje (FOTO LAJM) Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa foto të Young Zerkës me një vajzë bjonde, seksi. Ata shfaqeshin në momen
"Familje", Dua dhe Anwar i paskan bërë gjërat akoma më serioze (FOTO LAJM) Historia e dashurisë se Dua Lipës dhe Anëar Hadid ka vetëm pak muaj, megjithatë gjërat mes tyre po avancojnë shumë shpej
Ndjekësit i hapin telashe serioze Kiara Titos: Shpresojmë jo në gjykatë (FOTO LAJM) Një djalë, shprehu se ishte influencuar nga veshja e Kiara Titos, një thumbim i drejtpërdrejtë për “Fashion Influencer”
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
“Isha e bindur se kisha tumor!” Lori Hoxha rrëfen problemet serioze me shëndetin (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka vendosur për herë të parë t’u përgjigjet pyetjeve në lidhje me ankthin. Fashionista e njohur shprehet n
Arsyeja serioze pse nuk duhet të pini kafe herët në mëngjes Nuk ka asgjë që mund t’iu largojë nga shtrati më shpejt sesa të mendoni se një kafe e shijshme ekspres ju pret në kuzhin
Është serioze, nëse ju shfaqet gunga në dorë duhet të shqetësoheni Kur na shfaqen plagë apo gunga në pëllëmbë të dorës, kyç apo gishta, ne kemi tendenca t’i fajësojmë lëndimet për këtë, k
Bashkoni duart si në foto dhe mësoni sa me fat jeni në dashuri Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informac
Nëse ndjeheni të lodhur gjithë kohës, ju mund të vuani nga kjo sëmundje serioze A jeni duke u ndjerë të lodhur gjatë tërë kohës? A uleni në divan pas punës, dhe para se të kuptoni vetë keni rënë në
Bashkoni pëllëmbët dhe mësoni sa fat keni në dashuri Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informac
Gjyste Vula merr propozimin për martesë, reagimi i saj na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar
Edi Rama "zhvesh" edhe Lindën, publikon foton me rroba banje në breg të detit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vijon që të qëndrojë në Jug të vendit, së bashku me familjen e tij. Gjatë ditës së sotme Rama ka p
Mjaft u vetëfotografuat, selfiet po shkaktojnë probleme serioze me shëndetin mendor E keni pyetur ndonjëherë veten se ç'bënin njerëzit para se të shpikeshin ''selfies", ose vetëshkrepjet? Nuk ka nevoja pë
Arsyet pse të lindurit e çdo shenje priren drejt tradhtisë Dashi Kjo shenjë njihet për impulsivitetin dhe natyrën pasionante. Dashi e dashuron gjënë e re dhe intriguese, ndaj s
Gjërat po bëhen serioze, pas lidhjes me të vëllain Dua Lipa merr koment nga Gigi Hadid (FOTO LAJM) Dua Lipa javë më parë ka përfunduar romancën me kuzhinierin britanik, Isaac Carew. Por, bukuroshja shqiptare nuk ka humb
Je në një lidhje serioze? Nëse po bëjë partnerit këto 7 pyetje Asnjëherë nuk do ta njohësh partnerin tënd në mënyrë perfekte. Në fakt, kjo është një nga gjërat më të bukura të të q
Shënjat që tregojnë se djali ju do për lidhje serioze Kur jeni në lidhje të dashurisë me një djalë ju ndoshta dëshironi që kjo të jetë serioze. Por deri tani këtë akoma nu
Pergjimet e "Bild", Palmer: Akuza serioze, duhet të hetohen Zëvendësndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer tha në një intervistë për Zërin e Amerikës, se përgjimet e