999 rezultate për

serioz

Vjen goditja e dytë për Van Dijk, humb edhe Evropianin Sezoni për Virgil Van Dijk mund të quhet i përfunduar, por mbrojtësi holandez rrezikon të humbasë edhe Europianin verën
Kujdes ku vini duart! Këto vende janë burim sëmundjesh serioze Me përhapjen e COVID-19 është më e rëndësishme se kurrë të bëni kujdes se ku vini duart, megjithatë ky virus nuk është i
Me xhaketë në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë. E sdimos xhaketa serioze vishet në përdi
"Jemi në një fazë serioze", Gjermania shtrëngon masat kundër koronavirusit Qeveria federale dhe qeveritë e landeve ranë dakord për rregulla më të rrepta kundër koronavirusit. Pas më shumë se t
Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë duelin e parë me Messin Cristiano Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë sfidën Juventus-Barcelona, ​​në raundin e dytë të ndeshjeve
Trump nuk e merr seriozisht COVID-19: Jam në formë të shkëlqyer Presidenti amerikan, Donald Trump tregoi ditën e sotme se ai nuk është më i infektuar me koronavirus, ndërsa shtoi se ës
Wijnaldum shpreh pakënaqësi ndaj Barcelonës: Nuk ishin serioz për mua Ylli i Liverpoolit Georginio Wijnaldum i ka adresuar spekulimet mbi të ardhmen e tij gjatë kësaj vere, duke potencuar se
Parashikimi i BERZH, Meta: Kriza politike do e rrezikojë seriozisht stabilitetin! Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka reaguar pas parashikimit të BERZH për ekonominë shqiptare. Me anë të një postimi në Faceboo
Dëmtimi nuk është serioz, Rebic mund te jetë gati për derbin ndaj Interit Ante Rebic la fushën e lojës i dëmtuar në transfertën e djeshme të Milanit ndaj Crotones, ndërsa sot ka kryer edhe ekzam
Rebic i dëmtuar, synon rikthimin për derbin ndaj Interit Ante Rebic ka pësuar një dëmtim serioz. Anëtari i Milan, kroati Ante Rebic, ka pësuar një lëndim tejet serioz, por ai
Po rikthehet fuqishëm në muzikë, Zaimina vjen me bashkëpunim (FOTO LAJM) Pas një shkëputje prej disa vitesh, këngëtarja seksi Zaimina Vasjari i është rikthyer seriozisht muzikës. Pak javë më p
E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
E konfirmuar: Zaniolo 6 muaj pa futboll, dëmtimi është i rëndë Nicolo Zaniolo mbyll vitin, pas dëmtimit të pësuar në sfidën e djeshme që Italia fitoi kundër Holandës. Mesfushori i Rom
Haradinaj kërkesë BE-së: Tregoni përkushtimin dhe seriozitetin e njëjtë si SHBA-të Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se pret edhe nga Bashkimi Evropian përkushtim d
Misteri, pse nuk qesh kurrë Victoria Beckham (FOTO LAJM) Në të gjitha daljet e saj, Victoria Beckham të krijon përshtypjen e asaj femrës serioze dhe misterioze, që nuk qesh kurr
Mos e injoroni për asnjë moment, barku i fryrë mund të fshehë këto 3 probleme serioze 10% deri 30% e popullsisë vuan nga fryrja. Problemet me tretjen, menstruacionet, kapsllëku dhe alergjitë ushqimore janë
Situata serioze! Pala greke nuk pyet për shqiptarët, mbyll tërësisht Kakavijën Ndërkohë që në Kakavijë gjenden mijëra shqiptarë për të kaluar në Greqi, pala greke jo vetëm që nuk ka shpejtuar punën,
Shifra alarmante çdo ditë, Spahia ka dhjetë pyetje për Ramën e Manastirliun Teksa vendi ynë po shënon ritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus, Partia Demokratike akuzon qeverinë për mo
Duken seriozë por këto 3 shenja horoskopi janë më tradhtarët Astrologe Meri Shehu ka treguar për 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë! Teksa po fliste për prirjet e trad
Si rrallë herë, Agron Llaka bëhet serioz e poston foton e ëmbël familjare (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij pasi festojnë 36-vjetorin