999 rezultate për

serinĂ

Maurizo Sarri ironizon Serina A, Premier League në një nivel tjetër Maurizio Sarri ka siguruar finalen e parë në karrierën e tij, atë të Europa league-s, pas suksesit që arriti Chelsea nda
Lukaku i vendosur, kërkon të luajë në Serina A Romelu Lukaku ka vendosur të largohet nga Manchester United për të filluar një aventurë të re në Itali, shkruan Albeu.co
Lufta për Champions në Serina A, kush kualifikohet nëse do ketë barazim pikësh Në Serie A dilema më e madhe mbetet skuadra që do të kualifikohet në Champions League. Për momentin, Juventusi është
Milani dhe Interi në garë për yllin e Chelsea-t Milani dhe Interi janë futur në garë për të nënshkruar me Pedron. Lajmi është konfirmaur nga "Daily Express", teksa sku
Fiorentina gati të blejë përfundimisht Muriel nga Sevilla Pasi dështoi në Spanjë tek Sevilla, tashmë Luis Muriel mund të mbetet në Serina A, shkruan Albeu.com. Fiorentina ësht
Ka shënuar 17 gola në Serina A, Quagliarrella thirret në kombëtare Fabio Quagliarella po përjeton një moment fantastik në karrierën e tij dhe tashmë në moshën 36-vjeçare është gati t’i ri