999 rezultate për

series

Dalin fshehurazi imazhet e BMW seria 7 e 2020 (FOTO LAJM) Pas imazheve që ia tregonin disa pjesë, tani mund ta shohim në tërësi Ditëve të fundit, kemi pasur mundësi t’i shohim
Modelja gjermane zbarkon në “W Series” (FOTO LAJM) Dikur u bë e famshme pasi pushtoi kopertinat e revistës së njohur “Playboy”, por tashmë modelja gjermane duket se ka të
Prodhohet bisha BMW 8 Series (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë pas prezantimit, BMW ka vendosur që ta vë në prodhim modelin 8 Series. Makina e pëlqyer pritet të jetë
BMW po përgatitet për Seriers 4 GT në versionin elektrik Sipas mediave britanike, në planet e gjigantit të veturave, BMW, gjendet edhe versioni elektrik i Series 4 GT. Series
Jennifer Lopez: Djali më kërkoi të mos zhvishem më Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez shquhet për veshjet e saj ekstravagante. Por në një intervistë të saj të fundit p
Apple Watch series 2 është tashmë në treg Gjatë konferencës për shtyp nga Apple sot u zbulua edhe gjenerata e dytë e orëve të mençura Apple Watch Series 2. Orë
BMW 750d me motor 3.0-litra (FOTO LAJM) BMW së fundmi ka hedhur në treg makinën më të fuqishme me motor me gjashtë cilindra. BMW 750d vjen me katër turbocharger
BMW 1 Series M Coupe me 564 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Alpha-N, është komapni që merret me modifikimin e makinave që këtë herë është kujdesur për përmirësimin e modelit BMW ng
Dell sjell dy laptopët e ri Chromebook 11 dhe Latitude 11 Kompania Dell ka prezantuar dy laptopë të rinj, njëri në versionin e pajisjeve Chromebook dhe tjetri në versionin Window
BMW vjen me “6-Series” (FOTO LAJM) Kompania BMW vazhdon të sjellë risi të reja, këtë herë ajo prezantohet me modelin “6-Series”, i cili përfshin makina co
Venue 8 7840 Series tablet më i hollë në botë (FOTO LAJM) Dell ka gati prezantimin e linjës më të re të tabletëve Venue 8 7840 Series. Tableti është i formave të jashtëzakonshme
Makinat kandidate të vitit (FOTO LAJM) Lista për makinën e vitit përbëhet nga shtatë emra kryesore nga 32 që kanë qenë vitet e tjera. Çmimi për automjetin e vi
Dy "përbindëshat" e Mercedes (FOTO-LAJM) Mercedes-Benz SLS AMG Black Series dhe Mercedes-Benz G63 AMG 6 × 6 janë makinat më të fuqishme të prezantuara së fundmi
“World Series of Poker”, amerikani fiton 8.53 milion dollarë Nganjëherë fati nuk vjen po nuk luajte. Amerikani Greg Merson lojtar profesionist i letrave ka fituar 8.53 milion dollar
Sequi: Projects to bring Albania near EU Head of the Delegation of the European Union to Albania, Ambassador Ettore Sequi, announced Monday the beginning of the
Berisha: Government will approve a series of agreements Prime Minister Sali Berisha announced at a regular cabinet meeting on Thursday that the government will approve a series
The Water Supply and Sewerage sector will profit a series of investments worth USD 160 million The Water Supply and Sewerage sector will profit a series of investments worth USD 160 million, which will be mainly foc