999 rezultate për

serialit

Neymar aktor, futbollisti bëhet pjesë e kastit të serialit më të njohur (VIDEO) Ylli brazilian i futbollit, futbollisti Neymar është konfirmuar se do të jetë pjesë e kastit të një prej serialeve më të
Na u bë zemra mal, aktorja e serialit “Casa del Papel” flet për Tiranën në këtë video! (VIDEO) Seriali spanjoll më i famshëm i momentit, “Casa Del Papel”, ose “Money Heist”, po bën bujë anembanë botës. I trensmet
Aktorja e "Game of Thrones" rrëfen prapaskenat e serialit: "Ishte e shpifur" (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë sa ditë mund të rezistoni ju pa larë flokët?! Si mendoni se do ndiheshit nëse nuk do t’i lanit
Arsenali provokon Napolin, poston foton e serialit Gamorra (FOTO LAJM) Kualifikimi i Arsenal-it në gjysmëfinalet e Europa League pas fitores 1-0 të marrë në "San Paolo" falë një goli të Lacaz
Lajm i keq për fansat, Ertugrul drejt serive të fundit Seriali më i ndjekur historik, “Ertugrul”, po transmeton sezonin e tij të fundit në Turqi dhe Shqipëri. Media turke r
Ja si duket Bleona Qerreti në një prej skenave të serialit Këngëtarja shqiptare ka pasur përvojë edhe më parë në seriale, kurse tani pritet që të shfaqet në serialin "Paper Empire
Fansat e GOT në panik, a do të vdesë Jon Snow? HBO publikoi së fundmi disa postera të serialit të famshëm “Game of Thrones” dhe menjëherë fansat e zjarrtë nisën të ana
Aktorja shqiptare fiton gjyqin për ngacmim seksual, dëmshpërblehet me 9.5 milion dollarë Aktorja e njohur shqiptare Eliza Dushku ka përfituar 9.5 milionë dollarë nga rrjeti televiziv amerikan CBS, pasi ajo aku
Me kë u dashurua aktori gjatë xhirimeve të serialit "I infiltruari" “I infiltruari”, ishte seriali i cili theu rekorde shikueshmërie. Në xhirimet e këtij seriali lindi dhe një dashuri mes
Aktorja e serialit të preferuar të shqiptarëve jep një mesazh pasi i shpëtoi kancerit Aktorja e njohur amerikane Marcia Cross ka filluar të rikthehet në media sociale pasi i shpëtoi kancerit. 56- vjeçar
Autori i "Game Of Thrones" tregon kur do të vijë fundi i serialit të bujshëm "Unë do të doja ta kisha shkruar këtë libër katër vjet më parë, por unë jam i ngadaltë," thotë shkrimtari për vëllimin e
Pjesë e serialit turk, Nik Xhelilaj flet shqip në film (VIDEO) Aktori shqiptar Nik Xhelilaj kohwt e fundit ka korrur sukses nw Turqi ku dhe po xhiron njw serial. “Nefes Nefese”quhe
Gabimi trashanik që u zbulua më vonë tek seriali i famshëm "Ezel" Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më
Ndërron jetë aktori i i njohur i serialit "Ertugrul" (VIDEO) Në një aksident rrugor të ndodhur mbrëmë pas mesnate ka humbur jetën aktori i serialit "Ertugrul", Arda Oziri. Oziri
Dashuria që nisi në xhirimet e serialit, Sarpi dhe komisarja Sema bashkë (FOTO) Të infiltruarit” është një nga serialet më të ndjekura në Turqi, i cili është transmetuar dhe në Shqipëri. Në xhirimet e
A ju kujtohet Marisoli, aktorja e serialit për të cilën çmendeshin shqiptarët? (FOTO LAJM) “Para siempre” ka qenë ndër serialet më të shikuara latino-amerikane. Seriali në fjalë shumë shpejt u bë pjesë e pan
Drejt fundit të "serialit" Mourinho - Conte Polemikat mes trajnerit portugez të Unitedit dhe atij italian të Chelseat nuk kanë të ndalur, pasi kanë ardhur në një fa
Aktorja turke e serialit “Më fal”, premton se do t'i vizitojë shqiptarët (VIDEO) Ajo u bë e njohur në shtetin turk në saje të rolit të “Baharit” në serialin “Më fal (Beni Affet)”. Por, përveç famës
Rama ndjekës i serialit me mafiozë dhe kartele drogë, gazetari e ironizon publikisht Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar i ftuar në Nës24 se Kryministri Edi Rama momentalisht ndjek një serial, su
Lajmi shokues në sezonin e ri për fansat e ‘Ertugrul’, vdes aktori kryesor i serialit Duket se sezoni iri i serialit Ertugrul do të vijë me një surprizë të pakëndshme për fansat. Përmes trailerit të ser