999 rezultate për

serialin

"Mr Bean" akuzon serialin "Friends" për vjedhjen e skenës së famshme (FOTO LAJM) Aktori Rowan Atkinson, i njohur si 'Mr. Bean', është një ndër personazhet më të dashur për publikun në mbarë botën. M
Ratësi? Trazirat në Kongres u parashikuan në serialin "The Simpsons" (VIDEO) Trump në krye të presidencës amerikane 4 vite më parë duket se nuk ka qenë i vetmi parashikim "i çuditshëm", i ardhur ng
Aktorja e njohur e serialit "Osmani" po bëhet nënë për herë të parë Aktorja me origjinë boshnjake e cila luan rolin e Sofias në serialin “Osmani”, është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
E preferuara e shqiptarëve, aktorja turke shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur nga shqiptarët me rolet e saj në serialet “Kuzey Guney”, “Rrahje zemre”, “Dyshja fantastike”, Oyk
"Hazall" u infektua me koronavirus, të gjithë po kritikojnë të dashurin e aktores (FOTO LAJM) Aktorja Alina Boz pak ditë më parë konfirmoi se ka dalë pozitive me koronavirus. Ajo u karantinua në shtëpi dhe bëri të
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon
Ishte duke xhiruar kur pësoi atak, ndahet nga jeta aktori i njohur turk Një lajm i hidhur për kinematografinë turke. Ka ndërruar jetë papritur aktori Haldun Boysan, i njohur për tituj të shumt
Vranë Azem Hajdarin, Hollywood do sjellë serialin "Haklaj" me të gjithë krimet mafioze (FOTO LAJM) Historia e familjes Haklaj tashmë do të kthehet në një film Hollywood me 4 seri. I gjithë filmi do të flasë për shqip
Burak Ozcivit jep lajmin e trishtë, çfarë do të ndodhë me serialin “Osmani” (FOTO LAJM) Aktori shumë i famshëm turk Burak Ozcivit ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale lajmin se Osmani do të transmet
Rama zbulon serialin me shqiptarë që e mbajti zgjuar deri sa kënduan gjelat e Surrelit Kryeministri Edi Rama duket se e ka kaluar karantinën si të gjithë ne, duke parë filma. Një ndër serialet më të ndje
Dy aktorë humbin jetën gjatë provave për serialin televiziv (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë ku dy aktorë humbën jetën pasi ranë nga ura teksa po xhironin një pjesë filmi.
"Xhihani" hedh në gjyq serialin "Fate të kryqëzuara'" (FOTO LAJM) Aktori turk Erkan Petekkaya u bë shumë i njohur në trevat shqiptare falë serialit "Fate të kryqëzuara", ku luante krah a
Aktori i njohur shqiptar pjesë e serialit të famshëm amerikan "The Black List" (FOTO & VIDEO) Aktorin e njohur Kushtrim Hoxha, shumë shpejt do ta shohim me një rol në serialin e famshëm amerikan "The Black List".
Historia e dashurisë që nisi nga një serial, Bertan Asllani pozon me të dashurën (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani jeton në Turqi ku vazhdon të merret me muzikë, por ka pro
Zbulohet shuma marramendëse që fitoi "Melek" për serialin e ri (FOTO LAJM) Aktoren turke Beren Gokyildiz tanimë nuk do ta njohim me emrin "Melek", por me emrin "Ojky" sepse sot në TV Klan filloi
Erion Veliaj bën lidhjen e protestës me serialin “Game of Thrones” Për protestën e opozitës ka reaguar edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Teksa ka postuar një foto ku g
'Bon Bon' i Era Istrefit në serialin e famshëm amerikan (VIDEO) Këngëtarja Era Istrefi ka korrur sukses të madh jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit, duke sjellë bashkëpunime m
Studiuesi "rrëzon" serialin që ka fiksuar shqiptarët Seriali "Ertugrul" është një ndër më të ndjekurit në Turqi, por ka shumë shikues edhe në Shqipëri. Pavarësisht se serial
‘Ende nuk e besoj dot...!’, Ertugrul flet më në fund pas humbjes së hidhur “Ende nuk e besoj dot, jam shumë i pikëlluar.” Këto ishin fjalët e para të aktorit kryesor në serialin “Ertugrul”, Engin