999 rezultate për

seriali

Chelsea pjesë e Simpsons, ku është Bob Luiz? (FOTO LAJM) Disa lojtar të Chelsea-t nuk kanë luajtur në vazhdimësi me skuadrën londineze, por disa prej tyre janë përzgjedhur për s
Sulltanesha Hyrrem bëhet nënë (FOTO LAJM) Aktorja turke Meryem Uzerli e njohur në Shqipëri si Sulltanesha Hyrrem në serialin "Sulejmani i Madhërishëm", ka ndarë m
Kivanç Tatlitug, 100 mijë € në muaj për serialin e ri (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Kivanç Tatlitug, në serialin e tij të ri "Kurt Seyit ve Sura" do të fitojë 100 mijë euro në muaj. Seria
Trafikimi i organeve në Kosovë, temë e serialit zviceran Publiku televiziv i Zvicrës gjermane ka pritur me interes këto ditë fillimin e ciklit të dytë të serialit televiziv “Der
Gjendet Hyrremi i ri? (VIDEO) Meryem Uzerli, "sulltanesha" Hyrrem, e cila u bë e njohur nga seriali "Sulejmani i Madhërishëm" ("Muhtesem Yuzyil"), ësh
"Sulltanesha Hyrrem" braktis serialin, përfundon në psikiatri Meryem Uzerli, "sulltanesha" Hyrrem, e cila u bë e njohur nga seriali "Sulejmani i Madhërishëm" ("Muhtesem Yuzyil"), ësh
Nëse mendoni se "100 Vitrinat" përfundoi, gaboheni Seriali televiziv italian "100 Vitrinat", i prodhuar nga Mediaset dhe i transmetuar edhe në Top Channel, do të ketë së s
"The Bible": Obama si Djalli "The Bible" është një cikël dokumentarësh historikë që transmetohet nga "History Channel" në Shtetet e Bashkuara e ku ra
Filmi: CIA vret zëvendëskryeministrin e Kosovës Është destinacioni i radhës i operacionit të Njësitit “Divison”, pjesë e shërbimit sekret amerikan të SHBA-së, në episod
Akuzat e PS, Argita Malltezi: Rama vijon me serialin e shpifjeve Vajza e kryeministrit Berisha, Argita Malltezi ka reaguar sërish sot ndaj akuzave të Partisë Socialiste mbi pasurinë dhe
Julia Roberts, tashmë edhe producente televizive Përveç aktores, profesion me të cilin ka bërë për vete adhurues në mbarë botën Julia Roberts ka prodhuar një serial që m
Ndarja e çmimeve Emmy, ja cilët janë fituesit Edicioni i 64-të i ndarjes së çmimeve Emmy është zhvilluar në Nokia Theatre të Los Angeles ndërsa fitues i këtij edicion
"Ezeli" shqiptar në serialin turk (FOTO LAJM) Personat që janë të dhënë pas telenovelave turke, tashmë do të kenë edhe një arsye më shumë për ti ndjekur ato pasi mes
EDITORIAL: Rikthehet seriali "Dalim-s'dalim nga qeveria" Është rikthyer sërish seriali i shumëpritur dhe tashmë i njohur për shqiptarët e Maqedonisë, "Dalim-s'dalim nga qeveria"
Brad Pitt për 2 mln $, pjesë e Sulejmanit të Madhërishëm Aktori Brad Pitt pritet të bëhet pjesë e serialit turk ‘Sulejmani i Madhërishëm’. Aktori hollivudian do të paraqitet në
Brad Pitt për 2 mln $, pjesë e Sulejmanit të Madhërishëm Aktori Brad Pitt pritet të bëhet pjesë e serialit turk ‘Sulejmani i Madhërishëm’. Aktori hollivudian do të paraqitet në
"Lugina e Ujqve" nga 24 korriku në Vizion Plus (VIDEO) Nga 24 korriku fillon transmetimi në Vizion Plus i serialit më të shikuar turk, "Lugina e Ujqve". Seriali i ri, do të tr
"Lugina Ujqërve" vjen në Vizion Plus Seriali më i shikuar në Turqi dhe jashtë saj, "Lugina Ujqërve" do të fillojë së transmetuari së shpejti në Vizion Plus.
Bleona luan në serial me Steven Seagal Revista Albaniac raporton se këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti do të interpretojë rolin e Lunës, në serialin t
Hugh Grant refuzon serialin "Two and a Half Man" Sipas Deadline Hollywood, Hugh Grant-it i ishte ofruar zëvendësimi i Charlie Sheen në Two and a Half Man. Ai ka pasur