999 rezultate për

seriali

Kosem rrëfen tmerrin që përjeton pas çdo seriali Beren Saat është një nga aktoret më të paguara në Turqi dhe një prej më të dashurave për publikun shqiptar. Ajo ka lu
Gabimi trashanik që u zbulua më vonë tek seriali i famshëm "Ezel" Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më
Studiuesi "rrëzon" serialin që ka fiksuar shqiptarët Seriali "Ertugrul" është një ndër më të ndjekurit në Turqi, por ka shumë shikues edhe në Shqipëri. Pavarësisht se serial
‘Ende nuk e besoj dot...!’, Ertugrul flet më në fund pas humbjes së hidhur “Ende nuk e besoj dot, jam shumë i pikëlluar.” Këto ishin fjalët e para të aktorit kryesor në serialin “Ertugrul”, Engin
Ndërron jetë aktori i i njohur i serialit "Ertugrul" (VIDEO) Në një aksident rrugor të ndodhur mbrëmë pas mesnate ka humbur jetën aktori i serialit "Ertugrul", Arda Oziri. Oziri
Reagon seriali " O sa mirë" për vdekjen e aktorit Edhe seriali " O sa mirë" ka reaguar për herë të parë pas vdekjes së aktorit nga Gjakova, Art Kurti. Nëpërmjet një po
Aktori i njohur dështon në serialin e ri, mbyllen xhirimet Aktori super i njohur turk në Ballkan, Kenan Imirzalioglu, i njohur në rolin e Ezel-it, të telenovelës me të njëjtin emë
Dashuria që nisi në xhirimet e serialit, Sarpi dhe komisarja Sema bashkë (FOTO) Të infiltruarit” është një nga serialet më të ndjekura në Turqi, i cili është transmetuar dhe në Shqipëri. Në xhirimet e
Seriali më i shitur i vitit, “Sulltanesha Kosem” Sulltanesha Kosem, serial i cili aktualisht po transmetohet në Tv Klan, është shpallur seriali më i shitur jashtë vendit
A ju kujtohet Lola e “Njerëz dhe Fate"?! (FOTO LAJM) "Njerëz dhe Fate" ishte telenovela më e suksesshme shqiptare, e cila u luajt nga aktorë të mëdhenj. Veç mesazhit të
A ju kujtohet Marisoli, aktorja e serialit për të cilën çmendeshin shqiptarët? (FOTO LAJM) “Para siempre” ka qenë ndër serialet më të shikuara latino-amerikane. Seriali në fjalë shumë shpejt u bë pjesë e pan
Artan Hoxha i hap "luftë" Berishës: Del regjistrimi që nisi serialin e vrasjeve në Tropojë (VIDEO) Nga Artan Hoxha Pas videos ku Sali Berisha shfaqej duke rregjistruar me diktofon ne reanimacionin e spitalit ushtarak
Aktori i i njohur tek seriali ''Sarasvatiçandra'' do të vizitojë Shqipërin (VIDEO) Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave
Harrojeni debatin Mourinho-Conte, fillon "seriali" tjetër Spalleti - Totti Francesco Totti dhe Lucciano Spalletti, sërish protagonistë me sulmet ndaj njëri-tjetrit, të nisura që kur të dy ishin p
Ashtu si në serialin "Winnie Pooh", tigri kërcen me bishtin e tij (FOTO LAJM) Një fotograf ka kapur një imazh të pabesueshëm të një tigri duke kërcyer në ujë tamam si shoku i tij më i mirë binjak Ti
Seriali i vrasjeve mes të fortëve të Tiranës: Nga Gaz Muça, tek Naim Zyberi dhe Franc Konomi Historia e të “fortëve” të Tiranës është rikthyer edhe një herë tjetër, pas vrasjes së Devi Kasmit. Shkak ëstë bërë l
Adelina Ismaili bëri një ndryshim të frikshëm në pamjen e saj Ajo i kishte munguar skenës për vite më radhë, por tashmë po rikthehet fuqishëm. Këto ditë, këngëtarja Adelina Ismai
Drejt fundit të "serialit" Mourinho - Conte Polemikat mes trajnerit portugez të Unitedit dhe atij italian të Chelseat nuk kanë të ndalur, pasi kanë ardhur në një fa
Aktorja turke e serialit “Më fal”, premton se do t'i vizitojë shqiptarët (VIDEO) Ajo u bë e njohur në shtetin turk në saje të rolit të “Baharit” në serialin “Më fal (Beni Affet)”. Por, përveç famës
Dy aktorët turq në garë të fortë mes tyre, Xhesuri apo Ertugruli?! Nëse do të pyesnim fansat se cilin prej aktorëve do të preferonin sigurisht që zgjedhja do të ishte e vështirë! Por kur