999 rezultate për

seriale

E papritur, ndalohet transmetimi i serialeve turke Një rrjet i madh satelitor i Lindjes së Mesme ka ndalur transmetimin e serialeve turke, viktimave më të fundit të argëti
Lajm i zi! Ndahet nga jeta aktori i famshëm i serialeve turke (FOTO LAJM) Kinematografia turke është në zi. Mbrëmjen e djeshme, ka ndërruar jetë në moshë fare të re aktori i famshëm i serial
Dy yjet e serialeve të dashuruar me njëri tjetrin Një tjetër dashuri nga lindur mes radhës së aktorëve turkë. Bëhet fjalë për Cansu Dere dhe Engin Akyrek. Të dy emrat
Stresi flet me sinqeritet, tregon telenovelën e preferuar I ftuar në Emisionin Rudian, Stresindër të tjera a sqaruar se është fans i serialit “Kosem”. Reperi është shprehur ed
Tuba Buyukstun të ardhurat prej serialeve i ka investuar në dy kompani Yjet fitojnë para në çdo hap të jetës. Kjo u jep atyre edhe shumë siguri për të ardhmen. Një prej tyre është edhe akto
Publikohen shifrat marramendëse të fitimeve nga serialet turke Serialet turke po shënojnë të ardhura marramendëse nga shitja në shumicën e shteteve të botës. Serialet që shiten dhe
Thika sharre dhe mish të zhytur në acid, brenda shtëpisë së vrasëses seriale (FOTO LAJM) Disa pamje të publikuara kanë zbuluar shtëpinë e tmerrit ku një grua britanike torturoi një 18-vjeçar deri në vdekje.
Vala e serialeve turkeve pushton botën, 350 milionë euro fitime në vetëm një vit Vala e serialeve turke nisi si një ortek i cili përfshiu shumë vende dhe solli fitime marramendëse brenda një kohë shumë
Berisha i revoltuar: Janë nxjerrë nga burgu vrasës serialë Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar sot në rrjetin social Facebook, mos aplikimin e aminstisë për të dënuarit kët
Serialet turke pushtojnë botën, por pas tyre fshihen sekrete të tmerrshme Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për ven
"Elifi" drejt divorcit? Ka kohë që flitet për një krizë në martesën e Tuba-s, e dashur për shqiptarët me rolin e Elifit në serialin “Diamante dh
Ҫiftet më të dashura të serialeve turke (FOTO LAJM) Janë disa projekte që kanë nisur nga puna në vitin 2016 dhe që shumë shpejt do të fillojnë transmetimet në ekran. Disa p
Njihuni me aktoret më të bukura turke (FOTO LAJM) Ato janë aktoret më të kërkuara në Turqi, por janë bërë të famshme edhe në Shqipëri falë serialeve të shumtë që jepen në
15 aktoret më të mira të serialeve turke (FOTO LAJM) Serialet turke në vitet e fundit ndiqen shumë edhe nga shqiptarët për shkak se disa televizone i transmetojnë madje dhe
Ja serialet turke që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit (FOTO LAJM) Pas serialeve spanjolle, duket se për një kohë të gjatë telenovelat turke kanë zënë një hapsirë të veçantë në shtëpitë e
Ja çifti më i ri i serialeve turke që po tërheq vëmendjen e shqiptarëve (FOTO LAJM) Prej disa javësh në TV Klan ka nisur transmetimi i telenovelës më të re turke, Ertugrul, një serial historik që lidhet m
Arrestohet hajdutja seriale Një hajdute seriale është vënë në pranga, pasi kishte vjedhur celularë dhe një çantë me lekë. Blutë e Fierit ka ndaluar
Nuk pranon asnjë serial, Bihteri hedh poshtë milionat Bihteri i është dedikuar seriozisht martesës së saj, duke lënë pas të gjitha projektet. Ajo i ka premtuar bashkëshortit
Çmimet “Emmy 2014”, ja fituesit (FOTO LAJM) Në Los Angeles është organizuar ceremonia e 66 e çmimeve “Emmy”. Dy historitë më të mira në kategorinë e dramës dhe kome
Ezel: Serialet na kanë kthyer në kafshë pune Kenan Imirzaloglu për momentin aktron në serialin "Karadayi", ku partnere ka aktoren e njohur Berguzar Korel, të cilën p