999 rezultate për

serial

Mesude e serialit "Lule të vetmuara" bëhet nënë në jetën reale (FOTO LAJM) Aktorja turke Derya Artemel, ose siç e njohim ndryshe si Mesude nga seriali "Lule të vetmuara" është bërë nënë në jetën
"Mr Bean" akuzon serialin "Friends" për vjedhjen e skenës së famshme (FOTO LAJM) Aktori Rowan Atkinson, i njohur si 'Mr. Bean', është një ndër personazhet më të dashur për publikun në mbarë botën. M
Ratësi? Trazirat në Kongres u parashikuan në serialin "The Simpsons" (VIDEO) Trump në krye të presidencës amerikane 4 vite më parë duket se nuk ka qenë i vetmi parashikim "i çuditshëm", i ardhur ng
Aktori me origjinë shqiptare do të luajë rolin e Sandokan (FOTO LAJM) Seriali i famshëm “Sandokan”, ku hero është ‘tigri’ i Malajzisë, pritet të rikthehet në ekran në një variant të ri itali
Çmendi vajzat e "Love Story", Saimirin do ta shohim së shpejti në serialet turke? (FOTO LAJM) Saimir Kasemi, ‘princi modern’ i emisionit të ri në “Tv Klan”, “Love Story”, është kthyer në personazhin më të komentuar
E mbani mend Shulen e serialit "Nënë"? Nuk do ta njihni më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”. Ajo ka një karrierë të g
Lidhje me zyrtarë të lartë, arrestohet vrasësi serial në Vlorë? Ditën e sotme policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas në Kropisht të Vlorës, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij iu
Merr fund historia e dashurisë së Ilda Kronit me aktorin e pasur të serialeve indiane (FOTO LAJM) Aktori indian mjaft i pasur, Ashish Kapoor, është shumë i njohur në Shqipëri jo vetëm për rolin e tij në serialin “Saras
Aktorja e njohur e serialit "Osmani" po bëhet nënë për herë të parë Aktorja me origjinë boshnjake e cila luan rolin e Sofias në serialin “Osmani”, është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
Nënë e një djali, "Songyl" rikthehet në ekran 2 vite pas serialit "Lule të vetmuara" (FOTO LAJM) Aktorja turke shumë e pëlqyer nga publiku turk, por edhe shqiptar Gokçe Akyildiz do të rikthehet në ekran. Aktorja p
E preferuara e shqiptarëve, aktorja turke shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur nga shqiptarët me rolet e saj në serialet “Kuzey Guney”, “Rrahje zemre”, “Dyshja fantastike”, Oyk
Në serial shfaqen mes luksit, nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Ky është seriali më i shikuar në SHBA Lucifer është shpallur si shfaqja më e shikuar në të gjitha platformat e transmetimit në SH.B.A., sipas disa raportimeve
Vjen lajmi i mirë: Jon Snow dhe Ygritte prindër për herë të parë Jon Snow Kit Harington dhe Ygritte Rose Leslie janë në pritje të fëmijës së tyre të parë! Në rast se nuk ishit fansa të
Nga përbindëshi i Firences te "fantazma i autostradës", vrasësit serialë që nuk u kapën kurrë (FOTO LAJM) Disa nga krimet më misterioze në historinë e njerëzimit, autorët e të cilëve vazhdojnë të jenë të lirë. Në listën e m
"Hazall" u infektua me koronavirus, të gjithë po kritikojnë të dashurin e aktores (FOTO LAJM) Aktorja Alina Boz pak ditë më parë konfirmoi se ka dalë pozitive me koronavirus. Ajo u karantinua në shtëpi dhe bëri të
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon
Surprizë, roli më i fundit i "Ertugrul" ka lidhje më shqiptarët (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur turk, Engin Altan Duzyatan më në fund do të rikthehet në ekran. Engin u bë shumë i njohur me r
Ishte duke xhiruar kur pësoi atak, ndahet nga jeta aktori i njohur turk Një lajm i hidhur për kinematografinë turke. Ka ndërruar jetë papritur aktori Haldun Boysan, i njohur për tituj të shumt