999 rezultate për

seria

Çmendi vajzat e "Love Story", Saimirin do ta shohim së shpejti në serialet turke? (FOTO LAJM) Saimir Kasemi, ‘princi modern’ i emisionit të ri në “Tv Klan”, “Love Story”, është kthyer në personazhin më të komentuar
E mbani mend Shulen e serialit "Nënë"? Nuk do ta njihni më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”. Ajo ka një karrierë të g
"Seria A e mërzitshme, Conte vetëm justifikohet, Milani ecën falë Ibrës" Antonio Cassano nuk stepet të thotë mendimin e tij asnjëherë, as në rastet kur bëhet fjalë për të kritikuar kampionatin
Napoli futet në garë për shërbimet e Emerson Napoli është duke shpresuar të arrijë marrëveshje për huazimin e mbrojtësit të Chelseas, Emerson Palmieri. Italiani ë
Tebas nuk harron të "thumbojë" Ronaldon: Prezenca e tij në Serie A është vërejtur shumë pak Presidenti i La Liga-s, Javier Tebas mendon se La Liga-s nuk i mungon Cristiano Ronaldo dhe që ky i fundit nuk e ka përm
Emerson sinjale ekipeve italiane: Më mungon Seria A dhe dua rikthimin Mbrojtësi i Chelseas, Emerson Palmieri ka pranuar se i mungon Seria A dhe është i hapur që të rikthehet. 26-vjeçari m
Lazio – Juventus, formacionet e mundshme Sot (e diele), Lazio pret Juventusin në shtëpi, përballje e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Vendasit nuk dinë
Lidhje me zyrtarë të lartë, arrestohet vrasësi serial në Vlorë? Ditën e sotme policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas në Kropisht të Vlorës, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij iu
Merr fund historia e dashurisë së Ilda Kronit me aktorin e pasur të serialeve indiane (FOTO LAJM) Aktori indian mjaft i pasur, Ashish Kapoor, është shumë i njohur në Shqipëri jo vetëm për rolin e tij në serialin “Saras
Aktorja e njohur e serialit "Osmani" po bëhet nënë për herë të parë Aktorja me origjinë boshnjake e cila luan rolin e Sofias në serialin “Osmani”, është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
Nënë e një djali, "Songyl" rikthehet në ekran 2 vite pas serialit "Lule të vetmuara" (FOTO LAJM) Aktorja turke shumë e pëlqyer nga publiku turk, por edhe shqiptar Gokçe Akyildiz do të rikthehet në ekran. Aktorja p
E preferuara e shqiptarëve, aktorja turke shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur nga shqiptarët me rolet e saj në serialet “Kuzey Guney”, “Rrahje zemre”, “Dyshja fantastike”, Oyk
Në serial shfaqen mes luksit, nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Ky është seriali më i shikuar në SHBA Lucifer është shpallur si shfaqja më e shikuar në të gjitha platformat e transmetimit në SH.B.A., sipas disa raportimeve
Tronditet Seria A, klubi njofton një ditë pas ndeshjes: Kemi 14 persona me COVID-19 Seria A mban frymën, pasi starti i saj mund të penalizohet ndjeshëm, për shkak të një infetimi masiv me COVID-19 në radh
Vjen lajmi i mirë: Jon Snow dhe Ygritte prindër për herë të parë Jon Snow Kit Harington dhe Ygritte Rose Leslie janë në pritje të fëmijës së tyre të parë! Në rast se nuk ishit fansa të
Nga përbindëshi i Firences te "fantazma i autostradës", vrasësit serialë që nuk u kapën kurrë (FOTO LAJM) Disa nga krimet më misterioze në historinë e njerëzimit, autorët e të cilëve vazhdojnë të jenë të lirë. Në listën e m
"Hazall" u infektua me koronavirus, të gjithë po kritikojnë të dashurin e aktores (FOTO LAJM) Aktorja Alina Boz pak ditë më parë konfirmoi se ka dalë pozitive me koronavirus. Ajo u karantinua në shtëpi dhe bëri të
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon