999 rezultate për

seria

Formacioni më i shtrenjtë në Seria A, mes tyre dhe Hysaj (FOTO LAJM) Seria A luan javët e fundit për këtë sezon, teksa pak dilema kanë mbetur për të zgjidhur. Juventus është shumë pranë tit
Serialet turke pushtojnë botën, por pas tyre fshihen sekrete të tmerrshme Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për ven
Aktorët turq që u dashuruan edhe në realitet (FOTO LAJM) Disa nga aktorët protagonistë të filmave dhe serialeve bëhen miq dhe eruajnë miqësinë e tyre me vite. Disa të tjerë mund
E qeshura e një vrasësi serial, zbulohen pas 40 vitesh fotot "përbindëshit" që vrau 30 gra (FOTO LAJM) Ted Bundy është një vrasës serial, i cili u akuzua dhe dënua për vrasjen e plot 30 vajzave dhe grave në Colorado të Shte
Dzeko dhe Salah, dyshja më e frikshme në Seria A Nëse Roma është ende në garë për tiutllin kampion në Seria A , kjo është ndoshta për meritë të madhe të dyshes Salah-Dze
Legjenda Buffon, sot parakalon edhe Zanettin (FOTO LAJM) Gianluigi Buffon sot do ta nisë ndeshjen nga minuta e parë ndaj Chievos, teksa për të kjo ndeshje do të jetë e veçantë p
Aktorja 73 vjeçare sfidon vajzat e reja, por përballet me sëmundje (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajnë mend nënën e Elifit në Serialin “Diamante dhe Dashuri”. Media turke raporton se pavarësisht se konkur
Conte refuzon rinovimin me Chelsea-n, kmendon rikthimin në Seria A Antonio Conte ka edhe dy vite kontratë me Chelsea, por puna e mirë e tij me anglezët ka bërë që drejtuesit e klubit t’i
Bukuroshja e Seria A interviston Mihajlovic: Gjithmonë e kam admiruar! Laura Barrieles është një personazh shumë i njohur në Itali. Bukuroshja që është imazhi i Seria A së fundmi ka bërë një
Xherdan Shaqiri drejt rikthimit në Seria A Xherdan Shaqiri mund të rikthehet në Itali. Për të janë të interesuara 3 skuadra të njohura:Roma, Napoli ose Milan pas r
Rovena Dilo, aktore në serialin më të ri shqiptar (FOTO & VIDEO) Është publikuar së fundmi edhe trajleri i serialit shqiptar "Ti mund të më quash Xhon", i cili do të ketë premierën e ti
Nga Riza Lushta te Hysaj, ja shqiptarët që kanë luajtur në Seria A (FOTO) Shqipëria dhe Italia do të përballen nesër për herë të parë në një ndeshje të vlefshme për kualifikueset e një kompetici
Ruani një 50 euro për "nostalgji", prej 4 prillit do të ndryshojë tërësisht Kartmonedha 50 euro nuk do të duket më me prerjen e saj aktuale. Bakna Qendrore Evropiane bën me dije se në datën 4 pri
Nga Hysaj te Verdi, ja 11-shja më e mirë e javës në Seria A (FOTO) Elseid Hysaj më në fund është përzgjedhur në formacionin më të mirë në Seria A në javën e 29-të. Futbollisti i kombëtare
Ndryshon kalendari i Seria A, ja kur do të luhet Inter-Milan Federata Italiane e Futbollit ka zyrtarizuar sot kalendarin e ndeshjeve të javëve të ardhshme ku ajo që bie në sy është
Ja shqiptarët që do të luajnë titullar pas pak minutash në Seria A Etrit Berisha, Elseid Hysaj dhe Ledian Memushaj do të luajnë si zakonisht nga minuta e parë në sfidat që do të startojnë
Juve-Milan hapin javën e 28-të në Seria A, ja formacionet (FOTO) Java e 28-të në Seria A do të hapet me super sfidën mes Juventusit dhe Milanit. I cilësuar prej vitesh si një ndër duele
10 futbollistët me më shumë ndeshje në Seria A (FOTO LAJM) Gianluigi Buffon sonte në mbrëmje ndaj Milanit do të luajë ndeshjen e 613 në karrierën e tij ën kampionatin italian.
Douglas Costa s'është i lumtur te Bayerni, gati transferimi në Seria A Juventus po mendon për një goditje të bujshme në merkato. Objektivi i radhës është Douglas Costa, pasi mesfushori brazil
Super Berisha, më i mirë se Buffon dhe Perin në Seria A Sertrit Berisha po kalon momentin më të mirë në karrierën e tij., Portieri i Kombëtares sonë po shkëlqen me skuadrën e A
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.