999 rezultate për

seri

Bayern Munich humbet yllin e skuadrës Bayerni pas barazimit dje ndaj Lepzig ka marrë edhe një lajm tjetër të hidhur. Trajneri, Niko Kovac nuk do të mund të
Magjia e Hënës së të Korrave, fenomeni përsëritet pas 19 vitesh (FOTO LAJM) Nëse ju pëlqejnë ‘shfaqjet’ e qiellit atëherë nuk duhet ta keni humbur spektalin e dhuruar një natë më parë, Hënën e të
Mane realizon sërish, Liverpool përmbys rezultatin (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë ndaj Neëcastle në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield Road", shk
Benzema magjik, tund rrjetën sërish (VIDEO) Reali i Madridit ka shënuar golin e 2 ndal Levantes në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin Santiago Bernabeu, shkruan
"Familje", Dua dhe Anwar i paskan bërë gjërat akoma më serioze (FOTO LAJM) Historia e dashurisë se Dua Lipës dhe Anëar Hadid ka vetëm pak muaj, megjithatë gjërat mes tyre po avancojnë shumë shpej
Jo vetëm Merkel, Edi Rama takohet në Gjermani me reperin shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kryeministri shqiptar, Edi Rama bëri një takim me kancelaren gjermane, Angela Merkel. Ndryshe nga herët
E mbani mend Melek? Rikthehet në ekranin shqiptar me një tjetër serial (VIDEO) Aktorja e cila luante rolin e Melekut në serialin "Nënë", Beren Gokyildiz do të rikthehet në ekranin shqiptar me një ser
"Skuadra duhej ta bindte Kanten që të mos vraponte më në stërvitje" Jamie Vardy thotë se ishte kënaqësi te ishte shok skuadre te Leicester me N’Golo Kante teksa zbuloi se dikur duhej që s
Ç'po ndodh me Euron në Shqipëri, pëson sërish rënie drastike UPDATE - Monedha e përbashkët i është rikthyer ciklit rënës në tregun e brendshëm. Një euro u këmbye sot me 121.48 lekë,
Juventus publikon listën e lojtarëve ndaj Fiorentinës, Sarri lë sërish jashtë yllin e ekipit Juventusi do të udhëtojë në Firence, për tu përballur me Fiorentinën, në stadiumin Artemio Franchi në orën 15:00. “Ba
Si t’i mbyllni poret e fytyrës pa shkuar fare te dermatologu Gjithmonë mund të shkoni te dermatologu për t’ju ndihmuar me problemin e poreve të hapura, por ka mënyra tjera se si mun
Sarri ngre në qiell Ronaldon para debutimit tek Juventusi Maurizio Sarri do të bëjë debutimin me Juventusin në Serie A. Tekniku italian humbi dy përballjet e para për shkak të
Lajm i keq nga Gjermania: Shtyhen sërish negociatat për Shqipërinë Bashkimi Europian mund të shtyjë për vitet në vijim çeljen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë. Kështu shkrua
Njoftimi i rëndësishëm nga Banka e Shqipërisë, ç'ndodh sot në 19:00 (FOTO LAJM) Sot, në datën 12 shtator, ora 19:00, Banka e Shqipërisë do të organizojë Ceremoninë e Prezantimit të Serisë së re të Kar
AAK kujdeset të përsërisë se nuk do të ketë më PAN 2 Sekretari organizativ i AAK-së, Besnik Tahiri, në një intervistë për “Zërin” ka deklaruar se pas zgjedhjeve të 6 tetorit
Ndjekësit i hapin telashe serioze Kiara Titos: Shpresojmë jo në gjykatë (FOTO LAJM) Një djalë, shprehu se ishte influencuar nga veshja e Kiara Titos, një thumbim i drejtpërdrejtë për “Fashion Influencer”
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
Barazohet përsëri rezultati në "Elbasan Arena" (VIDEO) Shumë gola në pak minutat të pjesës së parë mes Shqipërisë dhe Islandës. Pas barazimit të Islandës dhe golit të dytë
Nuk përmbahet Shqipëria, kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Pjesa e dytë nisi keq për Shqipërinë që pësuan gol vetëm dy minuta pasi startojë pjesa e dytë. Mirëpo kuqezinjtë arri
Nis e çmendur ndeshja! Ka sërish GOL në Angli-Kosovë (VIDEO) Barazohet shumë shpejt rezultati në ndeshjet Angli-Kosovë. Reagim i shpejtë i nikoqirëve, të cilët shënojnë përmes Rahee