999 rezultate për

sergio

Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15
Messi do vetëm Agueron në Barcelonën, këshillon klubin të nisë kontaktet Lionel Messi do Sergio Agueron te Barcelona. Mungesa e Luis Suarezit ka shtyrë kapitenin e katalanasve të kërkojë një pa
Formacionet zyrtare të "El Clasicos" Barcelona-Real Madrid Mbrëmjen e sotme të gjithë sytë janë drejtuar nga "Camp Nou" aty ku përballen mes njëra-tjetrës dy skuadrat më me histor
"Nuk ishte momenti i duhur", Sergio tregon për herë të parë si refuzoi Era Istrefin (VIDEO) Serxhio Lushku i njohur në muzikë si Sergio është një nga këngëtarët më të dashur dhe të klikuar shqiptar. 25-vjeçari i
"I mora me rradhë", Sergio tregon si flirtoi me 12 vajzat e klipit (VIDEO) Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Sergio ishte i ftuar në "Glamour zone", ku gjatë intervistës rrëfeu
Reali e shikon Koulibalyn si pasardhësin e Ramos "Los Blancos" janë në kërkim të një qendërmbrojtësi stabil për sezonin e ardhshëm, i cili njëherësh do ta zëvendësonte S
Formacioni më i mirë në futboll gjatë 10 viteve të fundit (FOTO LAJM) Website i njohur sportiv “futaa” ka përpiluar formacionin më të mirë në futboll gjatë dekadës së fundit. Në 11-shen e
E fejuar me Ervin Matën, Sergio dëshiron të puthë Elvana Gjatën Këngëtari mjaft simpatik, i njohur për publikun si Sergio ka shprehur dëshirën e tij për të puthur kolegen e tij Elvana
Arthur dhe Junior lihet në shtëpi nga Valverde për ndeshjen e së martës Barcelona do të presë të martën në “Camp Nou” Real Valladolidin. Barça do të luajë për herë të parë në shtëpi që nga
I mori jetën mësueses italiane, zbardhet dëshmia e të riut shqiptar “Nuk e kam vrarë unë. Nuk kam qenë në atë banesë , kam qenë në një vend tjetër”. Kështu ka deklaruar gjatë natës së s
Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i B
Aguero peson aksident teksa po shkonte në stervitje (FOTO LAJM) Ylli i Manchester Cityt Sergio Aguero është përfshirë në një aksident trafiku me veturën e tij. Sergio Aguero është p
E ardhmja e Ramos, flet Perez Presidenti i Real Madrid, Flrentino Perez ka vlerësuar shumë lartë figurën e Sergio Ramos. Kapiteni i Realit dhe Span
Sergio Ramos mes legjendave të Spanjës, thyen rekordin e Casillas Sergio Ramos, një legjendë e gjallë e përfaqësueses së Spanjës. Mbrojtësi i Real Madridit e nisi titullar takimin elimin
Çfarë ka humbur Joao Felix (VIDEO) Ende nuk është zhbllokuar rezultati në derbin ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të n
Sergio Ramos barazon rekordin e Casillas me Spanjën Sergio Ramos i është bashkuar Iker Casillas si lojtari me më shumë paraqitje për Spanjën. Qendërmbrojtësi bëri paraqi
Martohet Sergio Ramos, kurorëzon dashurinë me Pilar Rubio (FOTO LAJM) Kapiten i Real Madrid, Sergio Ramos dhe bashkëshortja e tij, Pilar Rubio, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në katedralen
"Dasma e vitit" dalin pamjet e para nga dasma e Sergio Ramos (FOTO LAJM) Dita e sotme, ishte një ditë e shënuar për kapitenin e Realit të Madridit, Serxhio Ramos. Në Katedralen e Sevillias,
Ka ardhur dita e dasmës së Sergio Ramos, zbuloni disa detaje Më në fund ka ardhur dita e dasmës së shumëpritur të Sergio Ramosit dhe Pilar Rubois, e cila do të mbahet në Sevilla të
Zidane dëshiron të mbajë këto 17 lojtarë te Reali, mungojnë yje Pas qëndrimit të Sergio Ramos, trajneri i Real Madridit, Zidane ka përpiluar listën me emrat e lojtarëve që dëshiron të